Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #3811
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Będzie Alfa 159
    Postów
    9

    Domyślnie

    No właśnie, nie za niska?

  2. #3812
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm qtronic
    Postów
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał meflo Zobacz post
    Byłem oglądałem i straciłem tylko czas.
    Mógłbyś napisać co było nie tak z tym samochodem? Chcę obejrzeć inną Alfę u tego sprzedawcy.

  3. #3813
    meflo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Seba83 Zobacz post
    Mógłbyś napisać co było nie tak z tym samochodem? Chcę obejrzeć inną Alfę u tego sprzedawcy.
    Jesli chcesz kupic auto od firmy Autex to naprawde polecam, bo to super firma. Lecz zwróc uwage bo nie wszystkie samochody sa autexu, czasem wystawia u nich handlarz i z ta biała sztuka wlasnie tak jest. Sprawdź kto jest właścicielem samochodu. Co było? Prawe tylne drzwi nie były dobrze wpasowane, uszczelka stawiała opór przy otwieraniu. Jak otwożysz bagażnik to po prawej stronie widać spawanie. Generalnie mołodzi właściciele tego auta mówili że ta sztuka miała delikatne, wgniecenie i już to jest naprawione, ale w tym przypadku wydaje mi się że ten samochód miał poważnieszą robotę. Kolejna sprawa to mimo że silnik był wymyty to praktycznie wszędzie było widać ślady błota, mimo że wszystkie osłony pod silnikiem były założone. Nawe po zdjęciu maskownicy silnika od spodu było błoto, a jak włączylismy klimatyzację to waliło mułem. Kojna sprawa to że auto miało pewne żeczy w komputerze skasowane, nie wiem nie znam się na tym, ale dowiedziałem się od mechanika że tak nie powinno być i jest to zastanawiające. Ale ogólnie to piękne auto
    Ostatnio edytowane przez meflo ; 26-06-2013 o 10:54

  4. #3814
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mar0s
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 SW 2.0 JTDm
    Postów
    366

    Domyślnie

    Co do tej białej:

    wymieniona kierownica, wymienione obszycie gałki, wymienione nakładki pedałów.... Przebieg 116 500 km i takie zabiegi ?! Śmierdzi...


    Pozdrawiam
    202 KM / 410 Nm powered by CINSOFT

  5. #3815
    Użytkownik Znawca Avatar sedici
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    OPL & (ANsbach) DE
    Auto
    Bravo1,6Mj , Astra J
    Postów
    1,912

    Domyślnie

    Cytat Napisał meflo Zobacz post
    Jesli chcesz kupic auto od firmy Autex to naprawde polecam, bo to super firma.
    jakby nie było to jest diler Alfa Romeo w Bydgoszczy

    ja właśnie przez nich kupowałem moją 156 JTD16v i oprócz zapieczonej turbiny ( o czym wiedziałem przy kupnie ) z autem nigdy nie było jakichś dziwnych problemów , auto było pewne , od 1 właściciela , bezwypadkowe , z wszystkimi książkami
    this is my truth tell me yours
    "Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." G.Orwell
    http://www.youtube.com/watch?v=liSxjtd16xQ - bastard

  6. #3816
    meflo
    Gość

    Domyślnie

    Tak zgadza się auta od tego dilera są ok, bo są sprawdzone, mają pełną historię i są z polskiego rynku, ale trzeba uwazać na te które ktoś u nich wystawia.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Rurenso Zobacz post
    Ktoś był, oglądał? Może coś powiedzieć?

  7. #3817
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    159
    Postów
    6

    Domyślnie

    A co myślicie o tej 159: http://allegro.pl/przepiekna-alfa-15...336458573.html
    Po numerze vin znalazłem czeskie ogłoszenie z tym samym autem: http://www.sauto.cz/osobni/detail/al...o/159/12630285 Wygląda jakby tam zostało kupione.
    Auto w środku jak i na zewnątrz nie posiada śladów zużycia, wszystko w stanie bardzo dobrym.

  8. #3818
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Garwolin
    Auto
    156 2.4 20V 03', 147 1.9 JTD 06', 159 2.0 JTD 10'
    Postów
    95

    Domyślnie

    witam,
    co sądzicie o tej http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-q4-C29138683.html z w 100% oryginalnym przebiegiem choć z drugiej strony jeżeli miałbym cofać przebieg to nie o jedno zero mniej (raczej do jakichś realnych 150000km) więc może prawdę pisze.

    pozdrawiam

  9. #3819
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm qtronic
    Postów
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał meflo Zobacz post
    Jesli chcesz kupic auto od firmy Autex to naprawde polecam, bo to super firma. Lecz zwróc uwage bo nie wszystkie samochody sa autexu, czasem wystawia u nich handlarz i z ta biała sztuka wlasnie tak jest. Sprawdź kto jest właścicielem samochodu. Co było? Prawe tylne drzwi nie były dobrze wpasowane, uszczelka stawiała opór przy otwieraniu. Jak otwożysz bagażnik to po prawej stronie widać spawanie. Generalnie mołodzi właściciele tego auta mówili że ta sztuka miała delikatne, wgniecenie i już to jest naprawione, ale w tym przypadku wydaje mi się że ten samochód miał poważnieszą robotę. Kolejna sprawa to mimo że silnik był wymyty to praktycznie wszędzie było widać ślady błota, mimo że wszystkie osłony pod silnikiem były założone. Nawe po zdjęciu maskownicy silnika od spodu było błoto, a jak włączylismy klimatyzację to waliło mułem. Kojna sprawa to że auto miało pewne żeczy w komputerze skasowane, nie wiem nie znam się na tym, ale dowiedziałem się od mechanika że tak nie powinno być i jest to zastanawiające. Ale ogólnie to piękne auto
    Dzięki za odpowiedź. Wiem, że Autex jest pewną firmą, ale w tym przypadku, jak napisałeś, sprzedającym jest ktoś inny. Chcę obejrzeć ten egzemplarz: http://autex.otomoto.pl/alfa-romeo-1...C29648206.html Teraz wiem, że muszę się jej dokładnie przyjrzeć.
    Jeśli ktoś wie coś na temat tego samochodu, to proszę o informację.
    Ostatnio edytowane przez Seba83 ; 26-06-2013 o 12:10

  10. #3820
    Seboo159
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki, że napisaliście mi o tym białym ponieważ sprzedawca dziś po 16 da mi znać czy chce iść na wymianę aut co by mi odpowiadało.
    Ale jeśli mówisz, że tak kiepsko zrobiony jest po jakiejś kolizji, śmierdzi z klimy jakby po powodzi czyli wylądowałby w wodzie, za niski przebieg według was to chyba nie będę z nim dalej wchodził w jakieś zamiany...
    Szkoda, ładna jest ale wiadomo nie warto..

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory