Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #15111
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    http://allegro.pl/show_item.php?item=7214048643#thumb/5
    Pytam sprzedawce co z emblematem ,,BRERA" na tyle, czy auto było malowane? itp. Jego odpowiedź, szczególnie ostatnie zdanie rozbawiło mnie do łez:
    ,,Nie, nic z tych rzeczy. Przyjechała w takim stanie jak widać na zdjęciach. Nie znam powodu braku emblematu - może nie było go od początku - w każdym razie nie widać po nim żadnego śladu"


    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał FilipoInzhagi Zobacz post
    Panowie u mnie jak strzeliło to mniej więcej tak Załącznik 242494to wyglądało nie dało się nie zauważyć.
    W mojej poprzedniej 159 jak poszła sprężyna to dopiero było widać przy zmianie kół
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  2. #15112
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 200 KM Diesel
    Postów
    32

    Domyślnie

    Szukając samochodu korzystacie z serwisów olx, gumtree, allegro, otomoto ?
    Jaki jest według Was najlepszy?
    Może jeszcze jakiś inny?

  3. #15113
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Osobiście gumtree odradzam. Drogi i chyba mało ludzi tam zagląda. Strata kasy jak chcesz wystawić tam auto. Raczej otomoto, najbardziej popularny.

  4. #15114
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2015
    Auto
    Laguna III 2,0T GT Bose
    Postów
    56

    Domyślnie

    Dawno mnie tutaj nie było
    Szybkie pytanko czy ktoś juz oglądał to auto ?
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6ztdWk.html

    Zapewne igiełka to nie będzie i kilka tysi na dzień dobry trzeba będzie włożyć.... Może ktoś to widział na żywo lub wie coś więcej ?

  5. #15115
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    11.300 serio ? to ile ona kosztowała przy zakupie przez handlarza kurde ?








  6. #15116
    Użytkownik Rowerzysta Avatar rustupl
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    156 2.4 '03
    Postów
    298

    Domyślnie

    po samej cenie: kupisz taki i się bedziesz wqrwial ze alfa do kitu i co chwile tylko naprawiać coś trzeba. wg mnie daruj ;-)

  7. #15117
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    "Zapewne igiełka to nie będzie i kilka tysi na dzień dobry trzeba będzie włoży"

    Tak to ja mogę napisać o swojej, którą niedługo będę sprzedawał za 20 tysięcy a przez 3 lata zainwestowałem w nią już ponad 20 tysięcy (nie licząc zakupu). Tylko że u mnie mechanicznie wszystko śmiga (silnik i automat) a do poprawy są drobiazgi lakiernicze i inne pierdoły.
    A taki wyplakowany ulep w automacie za 11 tysięcy to jakieś nieporozumienie. Chyba, że przy zakupie Janusz powie "11 na umowie ale płacisz pan 23".
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  8. #15118
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    brak :)
    Postów
    3

    Domyślnie

    Hej!

    Chciałbym kupić sobie Alfę 159. Budżet około 35k zł. Bardzo chciałbym wersję TI, SW i najlepiej czarną. Przeglądając otomoto natrafiłem na 2 auta:

    ID: 6024100307 (nie mogę dodawać linków jeszcze )

    To auto też już było wcześniej wystawione i nie było na nie chętnych - pewnie przez drobne uszkodzenia zderzaka, kto wie Z racji bliskości do Wrocławia chętnie bym je obejrzał.

    No i TBi:
    ID allegro: 7222148555

    Czy mieliście już styczność z tym 2 autem? Już je chyba widziałem z miesiąc temu na otomoto i nie poszła.

    Co do wyboru wersji silnikowej - albo 2.0D, albo właśnie TBi jak zmieszczę się w budżecie. Nie będzie dużo jeżdżone, raczej głównie trasy weekendowe po 100-300km plus jakieś krótsze dojazdy na zakupy. Do pracy i tak jeżdżę komunikacją. Rocznie jak zrobię 20k km to będzie optymalnie

  9. #15119
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2015
    Auto
    Laguna III 2,0T GT Bose
    Postów
    56

    Domyślnie

    Pytanie brzmiało czy ktoś już oglądał to auto? To auto nie ma byc jako piewsze auto w domu wiec luz ( ma zastąpić peugota 206 ktory sluzy jako dojazdowka do pracy) Przy autach z mechaniką grzebie sobie sam wiec zapewne 20 tys bym nie wlożył (gdyby już to wolałbym kupic angola za 5 tysi na czesci)

  10. #15120
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Inny
    Postów
    164

    Domyślnie

    Cytat Napisał massflow91 Zobacz post
    Hej!

    Chciałbym kupić sobie Alfę 159. Budżet około 35k zł. Bardzo chciałbym wersję TI, SW i najlepiej czarną. Przeglądając otomoto natrafiłem na 2 auta:

    ID: 6024100307 (nie mogę dodawać linków jeszcze )

    To auto też już było wcześniej wystawione i nie było na nie chętnych - pewnie przez drobne uszkodzenia zderzaka, kto wie Z racji bliskości do Wrocławia chętnie bym je obejrzał.

    No i TBi:
    ID allegro: 7222148555

    Czy mieliście już styczność z tym 2 autem? Już je chyba widziałem z miesiąc temu na otomoto i nie poszła.

    Co do wyboru wersji silnikowej - albo 2.0D, albo właśnie TBi jak zmieszczę się w budżecie. Nie będzie dużo jeżdżone, raczej głównie trasy weekendowe po 100-300km plus jakieś krótsze dojazdy na zakupy. Do pracy i tak jeżdżę komunikacją. Rocznie jak zrobię 20k km to będzie optymalnie
    To tbi na bank się przewinęło kilka stron wcześniej . Ktoś coś pisał z tego co kojarzę że było dużo malowane . Łącznie chyba że słupkami. Musisz poszukać w tym temacie trochę wcześniej. Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory