Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #15131
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Ze zdjęć robionych o zachodzie słońca ciężko coś wywnioskować. Zwraca na siebie uwagę panel sterowania szybami i lusterkami w drzwiach kierowcy. Jest nie w tym kolorze co trzeba, więc na pewno nie jest fabryczny. Pozostaje pytanie czemu został wymieniony.
    Nie wiem jak zużywa się wnętrze modeli z jasnym wnętrzem, ale tu plastiki są mocno wytarte. Fotel też bardziej zużyty niż u mnie przy 150 000 km.

  2. #15132
    Użytkownik Świeżak Avatar skuler
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    159 SW 2,0jtdm 170KM. Była: 156 SW FL 1,9 jtd 16V
    Postów
    188

    Domyślnie

    Cytat Napisał KornelPL Zobacz post
    Hah, sprzedający wystawia gwarancję "piśmienną"...

    Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

  3. #15133
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał sargal Zobacz post
    Sprzedawał ktoś ostatnio 159 z forumowiczów ? Długo sprzedawaliście ?
    krótko








  4. #15134
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    krótko
    O ile jest zadbana jak Twoja(czytałem Twoje posty)to krótko fakt.

  5. #15135
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Siemianowice Śląśkie
    Auto
    AR 159
    Postów
    8

    Domyślnie

    Czesc

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-9jtdm-150-km-16v-skora-czarna-alufelgi-navi-ID6ziNvy.html
    olx.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-9-diesel-150-km-skora-xenony-org-przebieg-CID5-IDsiAZ1.html#d3ce613f3d

    Mozecie rzucic okiem i co powiedziec o tych dwoch sztukach?

  6. #15136
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    39

    Domyślnie

    Witam. Rozglądam się za autem i zajrzałem tu w celu pomocy. Może ktoś oglądał tą sztukę i coś podpowie, a może ze zdjęć wam się coś rzuci w oczy? Nie mogę dodać linka, chodzi mi o AR 159 czarny sedan z Puław z silnikiem 1.8
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-8-mpi-140-km-alu-klima-serwis-nap-ID6zqoN6.html#30a832e9f9
    Ogłoszenie stoi już dość długo, wczoraj byłem obejrzeć. Teoretycznie auto spoko. Silnik i skrzynia mocno brudne, właściciel komisu twierdzi, że to zachlapania po wycieku spod pokrywy, bo wymieniał uszczelkę i po prostu nie mył silnika. Poza tym chyba jedyne co mnie zaniepokoiło to mocno skorodowane przewody od klimatyzacji bodajże. Przez co obawiam sie ze auto moze byc po jakims podtopieniu. Chociaż właściciel całkiem w porządku mozna było odbyć jazde próbna. Miernik lakieru czy stacja diagnostyczna tez jak najbardziej. Ale nie byłem zdecydowany więc nie byłem na przeglądzie. Poza tym jeszcze lusterka nie są czarne. Sprzedający twierdzi że to taka wersja, ze lusterka są w kolorze felg? Nie znam się na alfach ale jest to mozliwe? Byłbym wdzięczny za odpowiedź, ponieważ ciężko znaleźć 159 z tym silnikiem, więc każde auto rozważam. Pozdrawiam. Irek
    Ostatnio edytowane przez Iron9003 ; 11-03-2018 o 15:12 Powód: dodatkowe dane

  7. #15137
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    W zamyśle 159
    Postów
    12

    Domyślnie

    Chłopaki jade jutro oglądać tą Alfe:

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-150-km-ID6z8fLf.html

    Przebieg ponoć potwierdzony w Fiacie. Do niego alusy 18stki. Fajny rocznik i przebieg. Regenerowana skrzynia biegów i do roboty, z tego co mi mówił sprzedawca wachacz i tuleja.

    Jeśli ktoś zerknie i pomoże, to będę wdzięczny.

  8. #15138
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał alexinhio10 Zobacz post
    Chłopaki jade jutro oglądać tą Alfe:

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-150-km-ID6z8fLf.html

    Przebieg ponoć potwierdzony w Fiacie. Do niego alusy 18stki. Fajny rocznik i przebieg. Regenerowana skrzynia biegów i do roboty, z tego co mi mówił sprzedawca wachacz i tuleja.

    Jeśli ktoś zerknie i pomoże, to będę wdzięczny.
    Ach te mokre fotki. Elementy na przodzie auta różnią się odcieniami, obejrzyj dokładnie.

  9. #15139
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    [MENTION=77927]alexinhio10[/MENTION] coś niska cena jak za taką "igłę". Po zdjęciach wiele nie widać bo auto mokre, ale nie ma z tyłu napisów po prawej stronie z oznaczeniem wersji silnika - więc tam też potencjalnie mogło być coś robione. Potencjalnie, bo istnieje możliwość, że napisy nie były naklejone (taka opcja) lub zdjęte później po coś. Wydaje się, że klapa też trochę odstaje z tamtej strony. Z przodu odpryski przy skrzydełku to niestety norma, ale wygląda na to, że cała maska jest mocno podziubana (znów, nie widać dobrze bo auto mokre).
    W środku co to jest na konsoli między radiem a wskaźnikiem turbo? Pęknięty panel?
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #15140
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iron9003 Zobacz post
    Witam. Rozglądam się za autem i zajrzałem tu w celu pomocy. Może ktoś oglądał tą sztukę i coś podpowie, a może ze zdjęć wam się coś rzuci w oczy? Nie mogę dodać linka, chodzi mi o AR 159 czarny sedan z Puław z silnikiem 1.8
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-8-mpi-140-km-alu-klima-serwis-nap-ID6zqoN6.html#30a832e9f9
    Ogłoszenie stoi już dość długo, wczoraj byłem obejrzeć. Teoretycznie auto spoko. Silnik i skrzynia mocno brudne, właściciel komisu twierdzi, że to zachlapania po wycieku spod pokrywy, bo wymieniał uszczelkę i po prostu nie mył silnika. Poza tym chyba jedyne co mnie zaniepokoiło to mocno skorodowane przewody od klimatyzacji bodajże. Przez co obawiam sie ze auto moze byc po jakims podtopieniu. Chociaż właściciel całkiem w porządku mozna było odbyć jazde próbna. Miernik lakieru czy stacja diagnostyczna tez jak najbardziej. Ale nie byłem zdecydowany więc nie byłem na przeglądzie. Poza tym jeszcze lusterka nie są czarne. Sprzedający twierdzi że to taka wersja, ze lusterka są w kolorze felg? Nie znam się na alfach ale jest to mozliwe? Byłbym wdzięczny za odpowiedź, ponieważ ciężko znaleźć 159 z tym silnikiem, więc każde auto rozważam. Pozdrawiam. Irek
    Jedynie wersja Ti miała inne nakładki. Ktoś mógł wymienić po prostu. Jeśli brudny silnik wzbudza Twoje podejrzenia - odpuść. Chyba że masz czas, pieniądze i lubisz majsterkować. W obecnych czasach łatwo wpakować się na minę. Lepiej cierpliwie poczekać na egzemplarz z mniejszymi znakami zapytania.

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory