Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #15871
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Alfa cały czas czeka na nowego własciciela.
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6Ara3h.html
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  2. #15872
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Link poszedl na priv
    Cytat Napisał Bearst Zobacz post
    Kolego a możesz podesłać jakieś zdjęcia?

    - - - Updated - - -


    Kolego a możesz podesłać jakieś zdjęcia?
    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  3. #15873
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał squadracorse Zobacz post
    Alfa cały czas czeka na nowego własciciela.
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6Ara3h.html
    159 na tych felgach wygląda kozacko Nawet nie mialem pojęcia że można już dostać na allegro ten komplet

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Alfoholik ; 29-06-2018 o 11:03

  4. #15874
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agatek Zobacz post
    Panowie spójrzcie jeszcze na ten egzemplarz bo sie naprawdę waham pomiędzy Brera a tym Ti:

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-ti-q-tronic-doinwestowana-najladniejsza-2-komplety-opon-19-jak-nowe-ID6AoSpg.html#173b46f3cd

    Z góy dzięki
    Ogladal w koncu ktos ten egzemplarz? W sobote lub poniedzialek moge podjechac i obejrzec jesli nadal nie wiadomo czy jest to cos warte. Cena dosyc atrakcyjna, chociaz nie jest to TI na 100%, tylko poszczegolne elementy podokladane. Zastanawia mnie tez czy to aby na pewno 'polift' czy 2008 to tylko data pierwszej rejestracji.

  5. #15875
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfoholik Zobacz post
    159 na tych felgach wygląda kozacko Nawet nie mialem pojęcia że można już dostać na allegro ten komplet

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
    Cały kpl. 8.5cala import prosto z Włoch
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  6. #15876
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilliverpool Zobacz post
    Ogladal w koncu ktos ten egzemplarz? W sobote lub poniedzialek moge podjechac i obejrzec jesli nadal nie wiadomo czy jest to cos warte. Cena dosyc atrakcyjna, chociaz nie jest to TI na 100%, tylko poszczegolne elementy podokladane. Zastanawia mnie tez czy to aby na pewno 'polift' czy 2008 to tylko data pierwszej rejestracji.
    sprzedający bardzo się stara. zmienił zdjęcia, teraz auto wygląda megafajnie - widać tu jak dużo dają dobre zdjęcia - ale pokazał też zegary przedliftowe. cena też chyba poszła 2-3tys w dół - i to chyba najbardziej wpływa na atrakcyjność oferty, bo nawet za zwykłą 159/2,4/2008 są to zupełnie rozsądne pieniądze. i zarzeka się że nie dokładał elementów z TI, tylko taka wersja TI - z alfateksem i zwykłymi zegarami... aż takim ekspertem od 159 nie jestem, może i była taka wersja, ale to będzie pierwsze TI bez skóry jakie widzę. jak właściciel auta czyta forum (a chyba czyta) to mógłby napisać 3 słowa, wyjaśniłby potencjalnym kupującym co i i jak i pewnie auto by poszło.

  7. #15877
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    BMW e90
    Postów
    11

    Domyślnie

    Co myślicie o Ok. 240kkm+ w 159 w miare dobrze eksploatowane ? Warto za takimi się oglądać?

  8. #15878
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,542

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilliverpool Zobacz post
    Ogladal w koncu ktos ten egzemplarz? W sobote lub poniedzialek moge podjechac i obejrzec jesli nadal nie wiadomo czy jest to cos warte. Cena dosyc atrakcyjna, chociaz nie jest to TI na 100%, tylko poszczegolne elementy podokladane. Zastanawia mnie tez czy to aby na pewno 'polift' czy 2008 to tylko data pierwszej rejestracji.
    To raczej nie jest poliftowa, tylko przedliftowa - zwróć uwagę m.in. na panel klimatyzacji - przedliftowy.
    I jeśli mnie pamięć nie myli to przedliftowe TI właśnie takie zegary miały, a dopiero po fl były te z czerwoną obwódką.

    Poza tym czerwone zaciski były bodajże oryginalnie tylko w TI. W innym przypadku były szare.

    Z resztą poproś o VIN i wszystko będzie wiadomo.

    A i Alfatex to nie alcantara.

    Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez FXX ; 29-06-2018 o 13:16

  9. #15879
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rodrigo Zobacz post
    Co myślicie o Ok. 240kkm+ w 159 w miare dobrze eksploatowane ? Warto za takimi się oglądać?
    warto. bo po pierwsze tańsze, po drugie z reguły już po wymianie sprzęgła/dwumasy i remoncie skrzyni M32. jedno co, wtryski trzeba sprawdzić w jakim są stanie. dobrze ekspolatowany diesel JTDM robi bez łaski 400kkm+, więc jeszcze trochę mu zostało jak coś.

  10. #15880
    Użytkownik Świeżak Avatar skuler
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    159 SW 2,0jtdm 170KM. Była: 156 SW FL 1,9 jtd 16V
    Postów
    188

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam_P Zobacz post
    sprzedający bardzo się stara. zmienił zdjęcia, teraz auto wygląda megafajnie - widać tu jak dużo dają dobre zdjęcia - ale pokazał też zegary przedliftowe. cena też chyba poszła 2-3tys w dół - i to chyba najbardziej wpływa na atrakcyjność oferty, bo nawet za zwykłą 159/2,4/2008 są to zupełnie rozsądne pieniądze. i zarzeka się że nie dokładał elementów z TI, tylko taka wersja TI - z alfateksem i zwykłymi zegarami... aż takim ekspertem od 159 nie jestem, może i była taka wersja, ale to będzie pierwsze TI bez skóry jakie widzę. jak właściciel auta czyta forum (a chyba czyta) to mógłby napisać 3 słowa, wyjaśniłby potencjalnym kupującym co i i jak i pewnie auto by poszło.
    Na grupie na FB była o tym dyskusja i podobno jest to wersja "Progression Ti" i wyposażenie tego egzemplarza jest oryginalne.
    Wikipedia też twierdzi, że taka wersja była.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Alfa_Romeo_159

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory