Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #15921
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    [MENTION=78088]twar[/MENTION], jak masz blisko, to podjedź i obejrzyj, jak daleko to może ktoś z forum podjedzie. bo tak bez sensu tworzymy jakieś domysły i historie spiskowe. jak sprzedający ma zdjęcia wnętrza z przed naprawy to świetnie. Jak nie, trzeba dobrze obejrzeć, czy nie był demontowany bufet - bo zdjąć i złożyć z powrotem bez zostawienia śladów/połamana zaczepów - trzeba mieć naprawdę dużo umiejętności. z jednej strony nie można zakładać z góry, że ktoś kręci wałka, z drugiej - rzeczywistość polskiego autohandlu każe zachować wysoką czujność i podejrzliwość.
    widzę, że sprzedający poprosił o usunięcie zdjęć - ciekawe czego się wstydzi. masz gdzieś linka do tej aukcji?
    podsumowując wg mnie auto na pewno warte obejrzenia za te pieniądze, czy do kupienia to już decyzja po dokładnej weryfikacji na miejscu.

  2. #15922
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    KOL
    Auto
    Clio
    Postów
    54

    Domyślnie

    [MENTION=71859]macinek102[/MENTION]
    Dzieki serdeczne za wyjasnienia i zdjecia.
    [MENTION=74704]Adam_P[/MENTION]
    Tak bede musial zrobic czyli pojechac i obejrzec bo w sumie daleko nie mam tylko z czasem ostatnio krucho , a takie dyskutowanie teoretyczne to rzeczywiscie do zadnego wniosku nas nie prowadzi. Po dokladnym obejrzeniu na miejscu i ewentualnie pozniejszym przegladzie w ASO bo jakbym mial zaufac swoim zdolnosciom to mogloby byc kiepsko.

    Jezeli sprzedajacy nie zyczy sobie upubliczniac tego to ja potrafie to uszanowac i nie bede wklejal linkow, zreszta wydaje mi sie ze ow sprzedawca w miare szczerze opowiada na pytania, wiec kazdy kto bedzie na tyle ogarniety aby zadac pytanie o wypadkowosc samochodu powinien otrzymac taka sama odpowiedz jak ja czyli ze samochod bral udzial w wypadku.

  3. #15923
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159 jtdm 1.9 8V 120KM
    Postów
    27

    Domyślnie

    W strzrzelonym aucie puszczają spawy w tym miejscu. Czysty spaw oczywiscie nie da pewnosci ze auto nie bylo strzelone ale jezeli widać slady łatania to znaczy że coś było przestawione.

    Wysłane z mojego F8131 przy użyciu Tapatalka

  4. #15924
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    wkrótce 159
    Postów
    24

    Domyślnie

    Panowie co sądzicie ? otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-ti-2-0jtd-170km-skora-szyberdadch-parktronik-18alu-ID6AqdT4.html
    Dziwi mnie,że jest regulacja wysokości świateł przecież to ksenon i nie powinno jej być?

  5. #15925
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Jak ktoś nie ma czegoś do ukrycia, to nie „prosi” o usunięcie zdjęć/linków. Tym bardziej bym ich nie usuwał

  6. #15926
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Owszem. Ale czasami komentarze szczególnie nie trafione potrafią skutecznie odstraszyć potencjalnych klientów; )

    - - - Updated - - -
    [MENTION=75826]Castrol[/MENTION] A nie powinna Cię dziwić bo to nie xenon lecz hid Zenon,ogólnie wygląda całkiem przyzwoicie, z tyłem coś nie halo ale to już organoleptycznie trzeba sprawdzić.
    Ostatnio edytowane przez FilipoInzhagi ; 08-07-2018 o 13:41

  7. #15927
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    KOL
    Auto
    Clio
    Postów
    54

    Domyślnie

    Po "analizie" jednego ze zdjec przez jednego z kolegow (ktoremu serdecnie dziekuje za pomoc i oszczedzenie mi paru godzin na podroz) okazalo sie ze znowu nasze przeczucia nas nie zawiodly, zderzak, lampa i maska moze i bylo wymieniowe jako jedyne ale chyba przy okazji jednego z wielu wypadkow jakie ten samochod mial.
    Ostatnio edytowane przez twar ; 08-07-2018 o 16:14

  8. #15928
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    wkrótce 159
    Postów
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał FilipoInzhagi Zobacz post
    Owszem. Ale czasami komentarze szczególnie nie trafione potrafią skutecznie odstraszyć potencjalnych klientów; )

    - - - Updated - - -
    [MENTION=75826]Castrol[/MENTION] A nie powinna Cię dziwić bo to nie xenon lecz hid Zenon,ogólnie wygląda całkiem przyzwoicie, z tyłem coś nie halo ale to już organoleptycznie trzeba sprawdzić.
    Masz racje kompletnie nie zauważyłem że to pseudo ksenon.

  9. #15929
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    BMW e90
    Postów
    11

    Domyślnie

    A co myślicie o takim egzemplarzu ? Rok 2010, przebieg wydaje się ok jak na ten rocznik, wyposażenie całkiem całkiem. otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-ID6ArcCo.html?utm_source=refferals&utm_medium=traf fic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

  10. #15930
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    Tak się błyszczy, że w okularach przeciwsłonecznych trzeba oglądać.

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory