Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #15951
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał squadracorse Zobacz post
    Moja dziewiątka nadal aktualna. Okres wakacyjnych urlopów to chyba nie dobry moment na sprzedaż auta. Póki co dzwonią dopytują, negocjują a na koniec mówią, że nie mają pieniędzy i zgłoszą się później. Można się uśmiać. Pierwsza osoba, która przyjedzie obejrzeć auto (a jeszcze takiej nie było) tą alfą odjedzie. Chyba będzie trzeba wrzucić czarną mambę na bazar
    Jesli to faktycznie tak dopieszczony egzemplarz to pewnie sie sprzeda predzej czy pozniej. Sam szukam takiej tylko najchetniej w automacie lub 1.9 16v. Aktualnie jest kilka podobnych do Twojej w mniejszej cenie i to tamte wiekszosc ludzi chetniej bedzie ogladac. O stanie faktycznym poszczegolnych egzemplarzy sie nie wypowiadam bo wiadomo jak jest. Sam chetnie bym i nawet obejrzal Twoja, ale po pierwsze mam 500km do przejechania wiec na ewentualne ogledziny z miejsca musielibysmy sie ustawic do ASO w Poznaniu i jakos dograc termin.
    A po drugie tak jak napisales: ludzie nie maja kasy Ja sobie tez zalozylem troszke mniejszy budzet i licze, ze znajde cos do 25k. Nawet kosztem mnieszego silnika badz brakiem fabrycznego TI. Ale ogladalem juz kilka i jestem zalamany. I juz zaczynam powoli watpic czy w takiej kasie da sie cokolwiek znalezc. Stoi w Poznaniu czerwona za 22.5 tysiaca bez TI, ale dosyc bogato wyposazona, jesli bym sie wybieral ja obejrzec to byc moze 'po drodze' moglbym tez wstapic do Nowego Tomysla, ale to juz bede dzwonil gdybym byl w Twoich okolocach

  2. #15952
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    [MENTION=77506]Kamilliverpool[/MENTION] jeszcze w Poznaniu jest moja
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  3. #15953
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    [MENTION=77506]Kamilliverpool[/MENTION] jeszcze w Poznaniu jest moja
    A to aktualne jeszcze
    Pamietam, mam zapisany numer ale robota nie pozwala na trip do Poznania bo musialbym wygospodarowac caly dzien, i jakiegos kumpla zeby wrocil ewentualnie drugim samochodem a jak juz jechac to albo po pewna sztuke, ktora wzialbym od reki albo ugadac ze dwie-trzy sztuki do ogladania.
    Wprawdzie interesuja mnie nowsze roczniki ze skora i ksenonem, ale jesli juz wybralbym sie w tamte strony to moze faktycznie warto byloby sie ustawic na spotkanie

  4. #15954
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    anAlfaBeta a może oddamy swoje dziewiątki na bezdomnych? Chyba Cię wczoraj mijałem na Obornickiej w Poznaniu.Bynajmniej nkebieską Giulie
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  5. #15955
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Kamilliverpool aktualne, bo nie wystawiłem nigdzie i nie szukam kupca szczególnie aktywnie - zrządzenie losu, bo teraz nią jeżdżę jak Giulia uziemiona. Poza tym robiłem jeszcze w 159 ręczny, kolektor wydechowy i dolot, żeby nie stała "po próżnicy".

    squadracorse może do jakiegoś muzeum, bo kto bezdomnym będzie tankował i serwis robił Wczoraj mnie mijać nie mogłeś, bo od poniedziałkowego wieczora Giulia stoi w garażu i czeka na likwidację szkody.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  6. #15956
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    159
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cześć, od jakiegoś czasu szukam brery początkowo bardzo chciałem 1.75 tbi ale są trochę drogie . Dziś przeglądając olx natknąłem się :
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-brera-brera-210km-ze-szwajcarii-zarejestrowana-rejestracja-2009-ID6ABCsE.html?utm_source=refferals&utm_medium=traf fic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
    Co sądzicie na pierwszy rzut oka ?

  7. #15957
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    Abarth Evo
    Postów
    4

    Domyślnie

    Witam, Panie mozecie cos powiedzieć o poniższych autach, ktoś może oglądał lub cos wiecej wie?

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-2-4-jtdm-q4-210km-ID6AldL0.html

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-alfa-romeo-159-2-4-jtd-q4-210km-4x4-skory-manual-full-ze-szwajcarii-ID6AqgcM.html

    Bede wdzieczy za wszystkie sugestie. W sobote chcialbym jechac je obejrzeć .Forum czytałem, standardowe bolączki tego modelu znam.

  8. #15958
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 200 KM Diesel
    Postów
    32

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	77.9 KB
ID:	248194Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	69.5 KB
ID:	248195


    Silnik : 2.4 JTDM
    Moc :200 KM
    Rok: 2010
    Przebieg 172 kkm
    Wersja : Distinctive
    ( klimatyzacja dwustrefowa , czujniki parkowania tył, czujniki zmierzchu, Blue & Me , itp. )
    Lokalizacja : Warszawa

    Cena 25 tys.

  9. #15959
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Asatoss
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Rzeszów / Warszawa / Poznań
    Auto
    Było: 147 1.9 115KM / 159 1.9 150km // Jest: ---
    Postów
    23

    Domyślnie

    squadracorse
    Przyznaję się, ja byłem jednym z tych co pisał.... jakby ona była w sedanie to już byś nie miał problemu...

    Wracając do tematu, jakby ktoś miał 159 w sedanie ti z polecenia dajcie znać... (jestem załamany ostatnimi doświadczeniami z niepoleconych/nieforumowych aut)

  10. #15960
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asatoss Zobacz post
    squadracorse
    Przyznaję się, ja byłem jednym z tych co pisał.... jakby ona była w sedanie to już byś nie miał problemu...

    Wracając do tematu, jakby ktoś miał 159 w sedanie ti z polecenia dajcie znać... (jestem załamany ostatnimi doświadczeniami z niepoleconych/nieforumowych aut)
    Dla mnie moja alfa nie jest problemem. Od początku wiedziałeś, że moja to sw jednak cały czas dopytywałeś.Nie było tematu.Pozdrawiam
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory