Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #16551
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2014
    Auto
    159
    Postów
    10

    Domyślnie

    Proszę o pomoc. Czy w oryginalnej wersji Ti (1.75tbi) z 2009 roku występowały czarne lusterka? Bo właściciel sprzedający bezwypadkowe auto ze Szwajcarii zapewnia mnie że tak.

  2. #16552
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    AR 159 TI 2009
    Postów
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał ck82 Zobacz post
    Proszę o pomoc. Czy w oryginalnej wersji Ti (1.75tbi) z 2009 roku występowały czarne lusterka? Bo właściciel sprzedający bezwypadkowe auto ze Szwajcarii zapewnia mnie że tak.
    Patrząc na te silniki na otomoto to raczej nie

  3. #16553
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał ck82 Zobacz post
    Proszę o pomoc. Czy w oryginalnej wersji Ti (1.75tbi) z 2009 roku występowały czarne lusterka? Bo właściciel sprzedający bezwypadkowe auto ze Szwajcarii zapewnia mnie że tak.
    Daj VIN.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Fazzi Zobacz post
    Patrząc na te silniki na otomoto to raczej nie
    Co ma do tego silnik?
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  4. #16554
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2014
    Auto
    159
    Postów
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał KoŁoS Zobacz post
    Daj VIN.

    - - - Updated - - -



    Co ma do tego silnik?
    Vin już raczej nie do zdobycia bo sprzedający pogniewał się że powiedziałem o tych lusterkach, a twierdził że były jakieś zadkie wersje które miały czarne i oczywiście samochód bezwypadkowy od znajomego ze Szwajcarii, co daje mu cynk jak jest coś dobrego.

    - - - Updated - - -

    Silnik moze nic. Ale poza tymi lusterkami, braku znaczka ti na klapie, miał wszystko jak z ti. Spojlery, fotele, nakładki pedałów, felgi 19. Czyżby był aż tak bezwypadkowy że przy naprawie nie starczyło na chromowane lusterka i znaczek ti na klapę
    Ostatnio edytowane przez ck82 ; 18-03-2019 o 07:37

  5. #16555
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Tak, na pewno się pogniewał za te lusterka
    Raczej ma coś do ukrycia.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  6. #16556
    Użytkownik Rowerzysta Avatar grosii
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    TLW
    Auto
    AR33 1.5, AR33 1.7, 146 1.7 16v, 156 1.6TS, AR 166 2.4, 166 FL 2.4 jest 159 2.4 TI, Giulietta QV
    Postów
    459

    Domyślnie

    poliftowe 159 TI niektóre miały lusterka w kolorze nadwozia! a znaczek? zawsze może ktoś zaje... kupisz sobie no chyba że ci braknie kasy to napisz do mnie to ci dam

    - - - Updated - - -

    albo...tak to auto dostało że doszło do lusterek i je uszkodziło???? chłopy, wyobraźni troche...

    - - - Updated - - -

    ja gościa rozumiem bo skoro mówi że ma auto bezwypadkowe i jest tego pewny a ktoś mu wstawia kit z braku wiedzy że lusterka są nie z tej wersji to też bym się wkur nie lepiej jechać i zobaczyć auto i dopiero wyciągać wnioski???

  7. #16557
    Użytkownik Świeżak Avatar Pawel13
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    SZA
    Auto
    Alfa Romeo 159 3.2 JTS Q4 Ti
    Postów
    113

    Domyślnie

    Już o tym kiedyś pisałem. Te nakładki na lusterka były opcją i w 2009 w katalogu który mam (dla TI) przy opcji lakieru metalizowanego jest dopisane że lusterka były w kolorze nadwozia. W zasadzie to nie znalazłem tam informacji o satynowych nakładkach (być może nie były dostępne w 2009 albo na rynku Szwajcarskim).
    Moje TI ma lusterka w kolorze nadwozia i pokrywa się to z katalogiem, który mam.

  8. #16558
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    W zapewniania radomskich handlarzy o bezwypadkach ze Szwajcarii to bym tak bezgranicznie nie wierzył
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  9. #16559
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał grosii Zobacz post
    albo...tak to auto dostało że doszło do lusterek i je uszkodziło???? chłopy, wyobraźni troche...

    - - - Updated - - -

    ja gościa rozumiem bo skoro mówi że ma auto bezwypadkowe i jest tego pewny a ktoś mu wstawia kit z braku wiedzy że lusterka są nie z tej wersji to też bym się wkur nie lepiej jechać i zobaczyć auto i dopiero wyciągać wnioski???
    Yhym. Jeśli ktoś ma daleko do Radomia to polecam albo poprosić kogoś z okolicy żeby rzucił okiem, albo wynająć jakieś autotesto (a wtedy najczęściej sprzedawca traci czas na oględziny ). Życie.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  10. #16560
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    fajnie się tworzy historię auta. kolega zapytał o lusterka w kolorze nadwozia w teoretycznie bezwypadkowym aucie ze Szwajcarii, a nie widząc nawet ogłoszenia czy zdjęć doszliśmy do wniosku, że auto jest z komisu z Radomia (co jest dość prawdopodobne, ale nie pewne), i miało dzwon na lusterkach się kończący..... w skrajnym przypadku może tak oczywiście być, ale może być tez tak,że to auto wyjechało takie z salonu, lub tez miało jakąś obcierkę (słowo bezwypadkowy jest w Polsce ,a zwłaszcza wśród handlarzy bardzo pojemne), straciło lusterko, i przy naprawie została wymieniona para w kolorze nadwozia, bo pewnie tak było taniej. jedyne co jest dziwne, to to, że handlarz "obraził" się na sprzedającego, bo obecnie sprzedać auto na prawdę nie jest łatwo. w każdym razie, jeśli mamy cokolwiek radzić koledze, to na początek link do aukcji, VIN się wyciągnie od sprzedającego, obejrzymy zdjęcia i będzie coś wiadomo, bo na razie to snujemy z d.py domysły. chyba że gdzieś przegapiłem link do ogłoszenia....

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory