Temat: Felgi, koła do 159 Brera - temat ogólny

  1. #10761
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,988

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes01 Zobacz post
    gdzie napisałem ze popełniliście?
    Tu?
    Cytat Napisał prezes01 Zobacz post
    już nie chce komentować wypowiedzi poprzedników...
    i jeszcze te "..." na końcu - jak to mam odebrać? chyba nie jako "koledzy dobrze radzą, ale ja dodam od siebie jeszcze to i tamto" a raczej "nie słuchaj kolegów, oni pletą trzy po trzy"

    Cytat Napisał prezes01 Zobacz post
    co ty bierzesz...?
    Oj nieładny tekst. Przypominam, że jak zwracasz się do kogoś używając zaimka osobowego, to wypada napisać go z dużej litery.

    Kolego, zwróciłem Ci uwagę, że pisząc tak a nie inaczej wcześniej zdyskredytowałeś nasze wypowiedzi, mimo że były w miarę sensowne (choć nie tak dogłębne i szczegółowe jak Twoja odpowiedź), a teraz próbujesz nowym tekstem dyskredytować mnie. Nie podoba mi się to.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #10762
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    [MENTION=20089]epsonix[/MENTION] najwidoczniej masz pewne problemy z pewnością siebie i samooceną...

    sesje terapeutyczne kosztują duży hajs, a ja za darmo nie robię, więc wybacz ale "..."

  3. #10763
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,988

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes01 Zobacz post
    @epsonix najwidoczniej masz pewne problemy z pewnością siebie i samooceną...

    sesje terapeutyczne kosztują duży hajs, a ja za darmo nie robię, więc wybacz ale "..."
    [MENTION=38097]prezes01[/MENTION] znów pokazałeś kim jesteś. Nie potrafisz przyjąć zwrócenia Ci uwagi, a zamiast jakoś normalnie odpowiedzieć, to już drugi raz obrażasz mnie tanimi tekstami. Myślę że to Ty raczej masz jakieś problemy ze sobą skoro tak się zachowujesz.
    Postaram się też nie pisać już nigdy w tym wątku, nic tu po mnie w końcu to Ty tu brylujesz i widać rościsz sobie monopol na jedyne 100% trafne odpowiedzi. Poza tym jest niemiło.

    PS psychoterapeuta-amator buhha, aleś pojechał...

  4. #10764
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    widze ze , w kazdym bez mala temacie ,znajdzie sie jakis uzurpator, to taka narodowa przypadlosc ?

  5. #10765
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Błażowa/Rzeszów
    Auto
    159 SW 1,9 JTDm 16v
    Postów
    34

    Domyślnie

    Kończąc spór i zapytanie, przekopałem neta, znalazłem kartę produktu tych konkretnych felg i okazuje się, że nie będą pasować one ani na małe ani na duże Brembo. jest to wyraźnie zaznaczone w karcie produktu. Niemcy to jednak są dokładni dopisali wszystkie możliwe ewentualności. Pozdrawiam i wszystkim dziękuję za wyrażenie opinii

  6. #10766
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Jak mogę wtrącić to TAK -ET tez ma znaczenie ( co do Brembo ) ale zaleznie od budowy felgi a w zasadzie ramion . Bo ET w dwóch roznych felgach moze byc takie samo ale jedna felga bedzie miala ramiona prostopadle do tarczy a druga wklęsłe przez co będą szły do samej plaszczyzny montazowej felgi i zacisk w tym wypadku sie nie zmiesci . Jakby rozciac felge w polowie to mniej wiecej tak to wygląda [_| |_] ( tak jak w ori zacisk sie miesci ) i wersja wklęsła [./ \.] ( wersja gdzie ramie oprze sie o zacisk.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Nazar ; 15-03-2018 o 17:19

  7. #10767
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Błażowa/Rzeszów
    Auto
    159 SW 1,9 JTDm 16v
    Postów
    34

    Domyślnie

    https://www.olx.pl/oferta/alu-felgi-...5-IDsDNFB.html
    Jak ktoś ma hamulce TRW to wg. mnie dobry prajs, jak za takie felgi. Cena bez opon, ale mówił, że w sumie z oponami też by sprzedał, za kilka stów więcej.Wysłał mi dużo zdjęć, jak kogoś będzie interesować to dawać na PW

  8. #10768
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    Alfa 159 1.9 Jtdm
    Postów
    159

    Domyślnie

    Czy te felgi 18 będą pasować na małe tarcze z brembo. Były założone na dużych. Może ktoś ma takie

    Wysłane z mojego Vibe K5 przy użyciu Tapatalka

  9. #10769
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Tak będą.

  10. #10770
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    Alfa 159 1.9 Jtdm
    Postów
    159

    Domyślnie

    Cytat Napisał FilipoInzhagi Zobacz post
    Tak będą.
    Dzięki


    Wysłane z mojego Vibe K5 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [159] [Brera] jaki silnik wybrać - temat ogólny
    Utworzone przez stabipl w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 228
    Ostatni post / autor: 01-12-2021, 18:46
  2. [159] Niezidentyfikowane dźwięki - temat ogólny
    Utworzone przez Bachus w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 314
    Ostatni post / autor: 01-06-2021, 20:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory