Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Temat: Bose

  1. #11
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar richi102
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Ford Mondeo MK4 1.8 TDCI 2010
    Postów
    381

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedz. Co do głośników to nie mam wątpliwości że kupię je sam. Za te pieniądze to skompletuję coś porządnego. Tylko teraz czy przy standardowym nagłośnieniu są zamontowane tweetery, albo czy jest miejsce na nie, jakieś zaślepki czy coś? Bo chciał bym żeby były to zamontowane jak orginały.
    Mam jeszcze jedno pytanie trochę z innej beczki:
    Czy pod te wyjście USB w schowku mogę podłączyc np. dysk HDD w kieszeni 2.5 sata, powiedzmy 200gb i czy to jest port USB 2.0? Czy jest on ograniczony do jakiejś pojemności i czy musi byś w fat, fat32 czy ntfs, a może nie ma różnicy? I czy są jakieś ograniczenia co do wielkości odtwarzanych plików? Oczywiście podłączone do fabrycznej navi

  2. #12
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie

    Cytat Napisał dawidoos Zobacz post
    nawet na vol.40 czyli tyle co fabryka dała
    ...a to ciekawe, u mnie max vol to 25 ..mam wersję z navi i Bose
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar marqo
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Grodzisk Maz.
    Auto
    AR 159 SW 1.9JTDM Q-Tronic 08'2007
    Postów
    640

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz AutoDS Zobacz post
    ...a to ciekawe, u mnie max vol to 25 ..mam wersję z navi i Bose
    W Stilo był taki trik, że poprzez naciśnięcie odpowiednich guzików dało się wejść w normalnie niedostępne menu i tam ustawić, jak maksymalnie może grać audio. Może i tu też tak jest?
    Pozdrawiam




  4. #14
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie

    Pewnie nie, bo przy 25 jest już nie do wytrzymania.. więc poziomu 40 sobie nie wyobrażam.. Pewnie to różnica softu między opcją z navi i bez..
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  5. #15
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar sebsob
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    DW
    Auto
    jest: Lancia Ypsilon 1.2 16V, Ford S-Max 2.0 TDCi, była: Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm
    Postów
    292

    Domyślnie

    Cytat Napisał superglide Zobacz post
    I ten właśnie nawigator (montowany od końca 2009) jest źródłem problemu i złej jakości sygnału podawanego do wzmacniacza Bose. Bose poinformowało mnie, że wspólnie z Alfą pracują nad problemem, ale decyzja, jak to zostanie rozwiązane względem reklamujących klientów jest po stronie AR.
    Czytałem swego czasu Twoją krucjatę z tym problemem (ja nie mam navi, u mnie system gra poprawnie - zestaw audiofilski to nie jest, jednakże gra znacznie lepiej aniżeli 'standard') - zrobiłeś krok naprzód, czy nadal nie dali Ci jednoznacznej odpowiedzi (czyt. nic nie robią)?

    ---------- Post added at 07:44 ---------- Previous post was at 07:38 ----------

    Cytat Napisał richi102 Zobacz post
    Mam jeszcze jedno pytanie trochę z innej beczki:
    Czy pod te wyjście USB w schowku mogę podłączyc np. dysk HDD w kieszeni 2.5 sata, powiedzmy 200gb i czy to jest port USB 2.0? Czy jest on ograniczony do jakiejś pojemności i czy musi byś w fat, fat32 czy ntfs, a może nie ma różnicy? I czy są jakieś ograniczenia co do wielkości odtwarzanych plików? Oczywiście podłączone do fabrycznej navi
    Poszukaj informacji o Blue&Me na forum - jest tego sporo.
    Po krótce - to fajny dodatek, jednakże borykający się z wieloma ograniczeniami i małą ergonomią obsługi (w kwestii obsługi Media Playera, bo jako zestaw głośnomówiący działa zacnie).
    Ostatnio edytowane przez sebsob ; 24-03-2011 o 07:48

  6. #16
    superglide
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebsob Zobacz post
    Czytałem swego czasu Twoją krucjatę z tym problemem (ja nie mam navi, u mnie system gra poprawnie - zestaw audiofilski to nie jest, jednakże gra znacznie lepiej aniżeli 'standard') - zrobiłeś krok naprzód, czy nadal nie dali Ci jednoznacznej odpowiedzi (czyt. nic nie robią)?
    Niestety cisza, ale fakt, że jeszcze nie zadałem sobie trudu żeby temat ruszyć od strony AR. Trzeba by chyba zacząć od FAP, bo ASO generalnie nie widzi problemu: znaczek Bose jest? jest. Gra? gra. No to gra :-)))

  7. #17
    baz
    Gość

    Domyślnie

    w 147 bose nie było do 2002 r a od 2003 juz jest i napis jest na gwizdkach w drzwiach czyli wysokim tonie...do tego w nadkolu jest głośnik 20cm basowy i brzmi bardzo ładnie...

  8. #18
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar b0b3k
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    159 2.4jtdm | była 147 1.9jtd
    Postów
    396

    Domyślnie

    baz - mam 2001 i bose z napisem na wysokotonowkach

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    Ja mam 2000r i mam BOSE, a w bagazniku mam niskotonowy woofer 13cm a nie 20cm.

  10. #20
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Z powyższego można wywnioskować, że może być Alfa 159 z BOSE na pokładzie, ale nie musi mieć logo BOSE na maskownicach na podszybiu...
    Dobrze rozumuję?
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

Podobne wątki

  1. Bose do 147
    Utworzone przez Grand231 w dziale 147
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-08-2014, 19:16
  2. Bose
    Utworzone przez polkop w dziale 147
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 23-01-2014, 20:09
  3. Bose 147
    Utworzone przez cinek911 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-02-2011, 20:24
  4. co do Bose?
    Utworzone przez szymiii w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 22:35
  5. Bose
    Utworzone przez Qki w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-01-2010, 20:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory