Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy 123456789
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89

Temat: Rzeczywisty przebieg - sprawdzenie

  1. #81
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Tak. Zakładka "Parametry" w MES.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  2. #82
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    brak
    Postów
    125

    Domyślnie

    Witajcie własnie chce nabyc alfe kombi rok 2008 159 z silnikiem 1.8 , w bardzo dobrym stanie ale z przebiegiem 220 tys . cena za auto wyniosła by mnie 25tys. Czy z takim przebiegiem to dobra cena? czy przy takim przebiegu mam liczyc na jakies "usterki" ? bo nie chciałbym od razu zabierac auta do mechanika

  3. #83
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    12 2010
    Auto
    159 1.9 JTDm 16V 150 KM 2008 r.
    Postów
    226

    Domyślnie

    Nie patrz na przebieg, jedź na dobry przegląd. Oceń też wizualnie czy auto jest wyjechane, czy nie. Dziać się zawsze coś może, generalnie przy kupnie auta używanego powinieneś mieć zapas gotówki na pierwsze naprawy. Ja w zeszłym roku kupiłem za 25 tys. kombiaka z silnikiem JDTm z przebiegiem 120 kkm, ale sam go sprowadzałem, kupowałem od pierwszego właściciela we Włoszech.

  4. #84
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    brak
    Postów
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał SimonV Zobacz post
    Nie patrz na przebieg, jedź na dobry przegląd. Oceń też wizualnie czy auto jest wyjechane, czy nie. Dziać się zawsze coś może, generalnie przy kupnie auta używanego powinieneś mieć zapas gotówki na pierwsze naprawy. Ja w zeszłym roku kupiłem za 25 tys. kombiaka z silnikiem JDTm z przebiegiem 120 kkm, ale sam go sprowadzałem, kupowałem od pierwszego właściciela we Włoszech.

    ja wlasnie chciałem 1.8 (ciezko je znalezc) bo 1.9 problemy jakies tam ma słyszłem i tak chciałbym kiedyś go zagazować

  5. #85
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDM 200KM
    Postów
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamil Żak Zobacz post
    Witajcie własnie chce nabyc alfe kombi rok 2008 159 z silnikiem 1.8 , w bardzo dobrym stanie ale z przebiegiem 220 tys . cena za auto wyniosła by mnie 25tys. Czy z takim przebiegiem to dobra cena? czy przy takim przebiegu mam liczyc na jakies "usterki" ? bo nie chciałbym od razu zabierac auta do mechanika
    W naszym kraju i tak 99% aut została poddana korekcie przebiegu, jeżeli ma rzeczywiście 220 tyś. to wszystko w normie. Po prostu sprzedawca nie ściemnia, że ma zaledwie 100 tysi. Jak stan ok, wyposażenie również, to przebieg nie stanowi żadnej przeszkody.

  6. #86
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa 159 8v
    Postów
    24

    Domyślnie

    A czy ktoś w Poznaniu, może dla mnie sprawdzić jedno auto? Podłączyć pod komputer i sprawdzić na ile się da prawdziwy przebieg samochodu i ewentualne błędy, oczywiście nie oczekuje tego, że ktoś zrobi to charytatywnie. Będę bardzo wdzięczny

  7. #87
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamil Żak Zobacz post
    Witajcie własnie chce nabyc alfe kombi rok 2008 159 z silnikiem 1.8 , w bardzo dobrym stanie ale z przebiegiem 220 tys . cena za auto wyniosła by mnie 25tys. Czy z takim przebiegiem to dobra cena? czy przy takim przebiegu mam liczyc na jakies "usterki" ? bo nie chciałbym od razu zabierac auta do mechanika
    kazde kupione uzywane auto powinno wylądować u mechanika. przy przebiegach typu 220tys na pewno bedzie co robic. chocby rozrzad, plyny i filtry, no chyba ze masz solidny dowod ze wlasnie zostaly zrobione. kupujac auto chcemy sie nim cieszyc, najlepie zatem od razu wyeliminować wszelkie problemy typu jakieś luzy w zawieszeniu, zrobic hamulce, klime odgrzybic/nabic, wyczyscic/wyprac wnetrze, moze jakies poprawki blacharsko/lakiernicze itp. ja sprowadzilem sobie 5letnia tbi z 50tys km zadbana, serwisowana i za niemale pieniądze i na dzien dobry 4tys wlozylem w mechanika zeby wszystko bylo tip top, potem kolejne 11 w dołożenie xenona/pdc przod/b&m(sam robilem, inaczej wyszło by jeszcze drozej) 18" podkow z oponami + malowanie felg na czrny z chromowym polyskiem, zimowki i malowanie ori 17 na chrome shadow i chiptunning.
    a i tak jeszcze musze pojechac zrobic lekkie wgniecenie w progu, zakonserwowac, chce pomalować tylny zderzak bo ma pare otarc i wymienic tylna szybe w klapie bo 4 sciezki grzejne sa uszkodzone (klej przewodzacy dzialal pare tygodni i odpadl) . jesze wiec ze 2tys pojdzie zeby bylo perfekcyjnie.

  8. #88
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    alfa romeo 159 2.0 jtdm
    Postów
    152

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    kazde kupione uzywane auto powinno wylądować u mechanika. przy przebiegach typu 220tys na pewno bedzie co robic. chocby rozrzad, plyny i filtry, no chyba ze masz solidny dowod ze wlasnie zostaly zrobione. kupujac auto chcemy sie nim cieszyc, najlepie zatem od razu wyeliminować wszelkie problemy typu jakieś luzy w zawieszeniu, zrobic hamulce, klime odgrzybic/nabic, wyczyscic/wyprac wnetrze, moze jakies poprawki blacharsko/lakiernicze itp. ja sprowadzilem sobie 5letnia tbi z 50tys km zadbana, serwisowana i za niemale pieniądze i na dzien dobry 4tys wlozylem w mechanika zeby wszystko bylo tip top, potem kolejne 11 w dołożenie xenona/pdc przod/b&m(sam robilem, inaczej wyszło by jeszcze drozej) 18" podkow z oponami + malowanie felg na czrny z chromowym polyskiem, zimowki i malowanie ori 17 na chrome shadow i chiptunning.
    a i tak jeszcze musze pojechac zrobic lekkie wgniecenie w progu, zakonserwowac, chce pomalować tylny zderzak bo ma pare otarc i wymienic tylna szybe w klapie bo 4 sciezki grzejne sa uszkodzone (klej przewodzacy dzialal pare tygodni i odpadl) . jesze wiec ze 2tys pojdzie zeby bylo perfekcyjnie.
    A potem się coś wysypie za kolejne parę zlotych i tak w kółko

  9. #89
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfalfa Zobacz post
    A potem się coś wysypie za kolejne parę zlotych i tak w kółko
    tak też bywa, ale przynajmniej jak na 'dzień dobry' zrobi się wsyzstko co można, to zmniejsza się ryzyko (może uda się to wychwycić u mechanika przy okazji innych robót), a i od razu jest większa satysfakcja i radość z jeżdżenia "nowym" i w pełni dopieszczonym autem.

Podobne wątki

  1. Przebieg 270 tys km
    Utworzone przez DaveSC w dziale GT
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 13-11-2015, 08:13
  2. Przebieg
    Utworzone przez miho w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 20:51
  3. [159] Przebieg z MES
    Utworzone przez minciu w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-12-2013, 20:59
  4. [156] Przebieg
    Utworzone przez Remi84 w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-04-2013, 19:14
  5. Przebieg
    Utworzone przez Paulos76 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 21:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory