Strona 10 z 74 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 736

Temat: Demontaż, naprawa podrapanej konsoli, zdjęcia oklein

  1. #91
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał lord8 Zobacz post
    Wit_maj środkowy panel szczotkowane aluminium to koszt 590zł w serwisie(ostatnio kupowałem pod navi, pod cd powinno być tańsze )nie wiem skąd wziołeś cenę 1700zł - kosmos, jak się potargujesz zrobią ci promo bo raz na miesiąc mogą zrobić promocje, także za 500zł powinieneś wyrwać oryginał
    Szczotkowane (jak w wersji Ti albo w Brerach), czy prążkowane (jak w 159 Distinctive)?
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  2. #92
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar gaco2ouf
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    AR 159 Marrone Luci Di Bosco 1,9 JTDM 8v
    Postów
    138

    Domyślnie

    ja oklejalem jakis tydzien temu konsole , plastik przy skrzyni oraz wszystkie 4 listwy i wynioslo mnie to 200 zl wraz z przesylka i zestawem montazowym ktory zawiera odtluszczacz i klej zwiekszajacy sile klejenia foli , w moim przypadku folia szczotkowane aluminium czarne.oczywiscie folia di noc dostepna na stronie www.gjkstyling.pl tam tez zamawialem , przyszlo na 2 dzien, calosc zajela mi okolo 4 godzinwcale nie trzeba nagrzewnicy , zwykla suszarka do wlosow wlaczona na maxa wystarczy do nagrzania foli tak aby byla rozciagliwa i bez problemu zachodzi na wszystkie zaokraglenia itp.polecam
    Ostatnio edytowane przez gaco2ouf ; 06-06-2013 o 14:59

  3. #93
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał gaco2ouf Zobacz post
    ja oklejalem jakis tydzien temu konsole , plastik przy skrzyni oraz wszystkie 4 listwy i wynioslo mnie to 200 zl wraz z przesylka i zestawem montazowym ktory zawiera idtluszczacz i klej zwiekszajacy sile klejenia foli , w moim przypadku folia szczotkowane aluminium czarne.
    oczywiscie folia di noc dostepna na stronie www.gjkstyling.pl tam tez zamawialem , przyszlo na 2 dzien,
    calosc zajela mi okolo 4 godzin
    wcale nie trzeba nagrzewnicy , zwykla suszarka do wlosow wlsczona na maxa wystarczy do nagrzania foli tak aby bylo rozciagliwa i bez problemu zachodzi na wszystkie zaokraglenia itp.
    polecam
    Ja ostatnio dałem do pomalowania wszystkie listwy i panel środkowy na kolor "piano black" - czarny połysk... Jak zamontuję w aucie - zrobię foty
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  4. #94
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar gaco2ouf
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    AR 159 Marrone Luci Di Bosco 1,9 JTDM 8v
    Postów
    138

    Domyślnie

    no pomalowanie tez daje efekt , widzialem juz cos takiego u znajomego lecz kolor nie pasowal bo byl czerwony , daj foto jak to u ciebie wyglada, napewno jest to trwale lecz poddatne na rysy chyba ze masz jeszcze bezbarwny lakier ochronny

  5. #95
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_KRK Zobacz post
    Szczotkowane (jak w wersji Ti albo w Brerach), czy prążkowane (jak w 159 Distinctive)?
    Szczotkowane tak jak w poniższych załącznikach Może miałbyś Tomku ten panel w jakichś dobrych cenach? Albo wiesz czy ktoś nie naprawia takich drobnych uszkodzeń (również na zdj w załączniku, wolałbym naprawić niż wydawać 1000zł)?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000595.jpg
Wyświetleń:	1296
Rozmiar:	50.7 KB
ID:	98076Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000594.jpg
Wyświetleń:	775
Rozmiar:	47.2 KB
ID:	98077Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000593(1).jpg
Wyświetleń:	626
Rozmiar:	58.6 KB
ID:	98078

  6. #96
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_KRK Zobacz post
    Ja ostatnio dałem do pomalowania wszystkie listwy i panel środkowy na kolor "piano black" - czarny połysk... Jak zamontuję w aucie - zrobię foty
    Tutaj są zdjęcia takiej "wersji": http://www.forum.alfaholicy.org/159_...netrza-17.html Moim zdaniem do ciemnego wnętrza pasuje rewelacyjnie.

  7. #97
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2012
    Auto
    159 1.9 JTDm & 2.0 Cougar ;-)
    Postów
    56

    Domyślnie

    Cytat Napisał lord8 Zobacz post
    Wit_maj środkowy panel szczotkowane aluminium to koszt 590zł w serwisie(ostatnio kupowałem pod navi, pod cd powinno być tańsze )nie wiem skąd wziołeś cenę 1700zł - kosmos, jak się potargujesz zrobią ci promo bo raz na miesiąc mogą zrobić promocje, także za 500zł powinieneś wyrwać oryginał
    U mnie w Koszaline stwierdzili, że mogą tylko zaproponować wymianę całej deski rozdzielczej - koszt to około 5-6 tysięcy, więc z uśmiechem podziękowałem. Niestety często tak mam, np. teraz potrzebuje wymienić plastik (obramówkę) mocujący mieszek od dźwigni zmiany biegów do panelu - w ASO twierdzą, że muszę zamówić cały panel za 500 zł, bo nie da się kupić pojedynczej części (wartej pewnie koło 10 zł). Nie wiem na ile to bujda, na ile prawda... ale nie maja tutaj konkurencji, więc co robić?!

    Jeżeli chodzi o foliowanie - koszt całkowity to około 500-600 zł (na fakturę). Folioane oprócz panelu była takze kierownica i listwy boczne (także te znajdujące się w drzwiach).

  8. #98
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar gaco2ouf
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    AR 159 Marrone Luci Di Bosco 1,9 JTDM 8v
    Postów
    138

    Domyślnie

    chyba wszedzie tak jest w ASO ze nie mozna takich drobnych czesci zamawiac , ja juz wielokrotnie sie o tym przekonalem ,

    a co do oklejenia folia to duzo biora za robocizne , samemu mozna to zrobic tak jak juz wyzej napisalem za 200 zl

  9. #99
    Użytkownik Rowerzysta Avatar lord8
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    Giulia Ti
    Postów
    293

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_KRK Zobacz post
    Szczotkowane (jak w wersji Ti albo w Brerach), czy prążkowane (jak w 159 Distinctive)?
    Tomku ja zamawiałem do 159 wersja TI( ale brery maja to samo) czyli szczotkowane aluminium pod nav, dałem dokładnie 460zł , gdzieś mam nawet paragon. nawet moge podac nr katalogowy panelu, w oryginalnej cenie kosztuje 590zł

  10. #100
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2012
    Auto
    159 1.9 JTDm & 2.0 Cougar ;-)
    Postów
    56

    Domyślnie

    Cytat Napisał gaco2ouf Zobacz post
    chyba wszedzie tak jest w ASO ze nie mozna takich drobnych czesci zamawiac , ja juz wielokrotnie sie o tym przekonalem ,

    a co do oklejenia folia to duzo biora za robocizne , samemu mozna to zrobic tak jak juz wyzej napisalem za 200 zl
    Nooo możliwe, że można taniej... ja dostałem na to jeszcze fakturę vat no i jak coś się odklei to mam gwarancję, na darmowe poprawki ;-)

Podobne wątki

  1. [156] demontaż konsoli centralnej/ a jej wymiana
    Utworzone przez b.pawelek w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-01-2016, 09:34
  2. Naprawa wypadających przycisków z konsoli
    Utworzone przez Sakulec w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-06-2012, 09:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory