Strona 29 z 336 PierwszyPierwszy ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 3355

Temat: Korekty wtrysków

  1. #281
    Użytkownik Pasjonat Avatar @sdero
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    RAV4 / Ducati Diavel Carbon
    Postów
    3,133

    Domyślnie

    Widzę, że nawet w intercars-ie są końcówki, ale pewno jak to u nich cena = cena rynkowa + min 30% http://tinyurl.com/c3gr88n
    Chip tuning, EGR off , DPF off, SCR off, Lambda off , modyfikacja dawki startowej oraz inne.

    Więcej informacji: www.conmir.pl, lub Fanpage na FACEBOOK
    Trochę o korektach - > Motoblog - wpływ korekt pod obciążeniem
    Trochę o DPF - > Motoblog - co warto wiedzieć o DPF

  2. #282
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Jutro jeszcze spróbuję uderzyć do FOTA z nr części.
    Oryginalnych końcówek nie znalazłem, napisałem maila do sklepu z pytaniem o dostępność takich.
    Ale znalazłem takie: http://allegro.pl/rozpylacz-koncowka...491368016.html
    Są sporo tańsze, ale nie mam pojęcia czy pasują i są warte kupna.

  3. #283
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    alfa 159 2.4 jtdm 240 PS bez dpf
    Postów
    12

    Domyślnie

    witam kupiłem ostatnio dwa używane wtryski...mechanik który je zakładał powiedział że wpisał kod wtryskiwaczy do centralki...mam pytanie czy FiatEcuScan z kabelkiem do obd2 mogę sprawdzić czy kod który wpisał w centralke jest taki sam jak kod wtryskiwaczy? pytam bo spalanie od momentu zmiany wtryskiwaczy wzrosło...cykl miejski był 8,2-8,5l/km a obecnie jest 10,2-10,6l/km co jeszcze warto zrobić przez fesa zeby mieć pewność że jest wszystko w porządku?

  4. #284
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomgcio Zobacz post
    witam kupiłem ostatnio dwa używane wtryski...mechanik który je zakładał powiedział że wpisał kod wtryskiwaczy do centralki...mam pytanie czy FiatEcuScan z kabelkiem do obd2 mogę sprawdzić czy kod który wpisał w centralke jest taki sam jak kod wtryskiwaczy?
    Mozna sprawdzic.
    Co do wzrostu zuzycia paliwa...jaka masz pewnosc ze uzywki ktore wrzuciles do auta sa w pelni sprawne...Sprawdziles je przed montazem???

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał mat09 Zobacz post
    Ale znalazłem takie: http://allegro.pl/rozpylacz-koncowka...491368016.html
    Są sporo tańsze, ale nie mam pojęcia czy pasują i są warte kupna.
    Skoro ma byc jeszcze taniej...To moze lepiej poprostu wykrecic stare koncowki,kupic jakis plyn do czyszczenia kominkow,szczoteczke,a zapieczone otworki w rozpylaczu przetkac igla

  5. #285
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar ryki67
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Spod Wawy
    Auto
    159 2.4 JTDM 210KM
    Postów
    389

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomgcio Zobacz post
    witam kupiłem ostatnio dwa używane wtryski...mechanik który je zakładał powiedział że wpisał kod wtryskiwaczy do centralki...mam pytanie czy FiatEcuScan z kabelkiem do obd2 mogę sprawdzić czy kod który wpisał w centralke jest taki sam jak kod wtryskiwaczy? pytam bo spalanie od momentu zmiany wtryskiwaczy wzrosło...cykl miejski był 8,2-8,5l/km a obecnie jest 10,2-10,6l/km co jeszcze warto zrobić przez fesa zeby mieć pewność że jest wszystko w porządku?
    No jak spalanie wzrosło no to raczej samo przezsie ze wtryski kaput,
    Tyle ze jeszcze jedno pytanko, cykl miejski 8,2-8,5 no mnie sie jeszcze po mieście nie udało takiego wyniku zrobic, czy ktoś poza tobą moze sie pochwalić takim spalanie, w mieście ?
    pozdrowionka
    Ostatnio edytowane przez ryki67 ; 31-07-2012 o 13:02

  6. #286
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomgcio Zobacz post
    witam kupiłem ostatnio dwa używane wtryski...mechanik który je zakładał powiedział że wpisał kod wtryskiwaczy do centralki...mam pytanie czy FiatEcuScan z kabelkiem do obd2 mogę sprawdzić czy kod który wpisał w centralke jest taki sam jak kod wtryskiwaczy? pytam bo spalanie od momentu zmiany wtryskiwaczy wzrosło...cykl miejski był 8,2-8,5l/km a obecnie jest 10,2-10,6l/km co jeszcze warto zrobić przez fesa zeby mieć pewność że jest wszystko w porządku?

    Cytat Napisał ryki67 Zobacz post
    No jak spalanie wzrosło no to raczej samo przezsie ze wtryski kaput,
    Zamienil stryjek siekierke,na kijek

  7. #287
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    alfa 159 2.4 jtdm 240 PS bez dpf
    Postów
    12

    Domyślnie

    ...no może tylko że na tych obecnych wtryskach silnik pracuje równo i nie mam problemu z odpaleniem zimnego silnika...więc jeszcze raz pytam czy fesem sprawdze czy kody z wtryskiwaczy są poprawnie wpisane do centralki?

  8. #288
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kaidrol
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    SO XXXXH
    Auto
    AR 159 sedan 1,9 8V 120km
    Postów
    90

    Domyślnie

    Czy taka oferta serwisu regenerujacego wtryski jest opłacalna ?
    W odpowiedzi na przesłane przez Pana zapytanie, chcę poinformować, że możemy zaproponować Panu naprawę wtryskiwaczy w cenie:BOSCH*** - 450 zł netto + VAT / sztuka (cena obejmująca wymianę końcówki)


    *** Jeżeli w przypadku wtryskiwacza produkcji Bosch zajdzie konieczność wymiany zaworka – do ceny naprawy podstawowej (450 zł netto + VAT) dochodzi koszt zaworka, tj. 150 zł netto + VAT. W takiej sytuacji całościowy koszt naprawy 1 sztuki wtryskiwacza wynosi 600 zł netto + VAT


    Wymontowane wtryskiwacze należy dostarczyć do naszej Firmy w dogodny dla Pana sposób.


    W procesie naprawy pierwszym etapem jest przetestowanie wtryskiwaczy, mające na celu potwierdzenie ich faktycznego stanu technicznego. Na podstawie wyników testów dysponujemy informacjami, które wtryskiwacze są faktycznie uszkodzone.


    W sytuacji kiedy zdecyduje się Pan na ich naprawę, test wtryskiwaczy przeznaczonych do naprawy jest bezpłatny.


    Po przeprowadzonym procesie naprawy, wtryskiwacze ponownie przechodzą testy obciążeniowe, mające na celu sprawdzenie ich poprawnej pracy. Wraz z naprawionymi wtryskiwaczami otrzymuje Pan wydruk z testów jako potwierdzenie skuteczności przeprowadzonej naprawy.


    Proces naprawy przeprowadzany jest w ciągu jednego dnia roboczego, od momentu zdecydowania się przez Pana na taką usługę. Na wszystkie świadczone przez nas usługi i produkty udzielamy pisemnej, 2 letniej gwarancji bez limitu kilometrów.

  9. #289
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał ryki67 Zobacz post
    No jak spalanie wzrosło no to raczej samo przezsie ze wtryski kaput,
    Tyle ze jeszcze jedno pytanko, cykl miejski 8,2-8,5 no mnie sie jeszcze po mieście nie udało takiego wyniku zrobic, czy ktoś poza tobą moze sie pochwalić takim spalanie, w mieście ?
    pozdrowionka
    ja mam teraz spalanie w granicy 8.5 l w cyklu miejskim.Dodam ze bardzo rzadko odpalam auto a jezeli juz to robie krotkeie dystanse-rzedu 2-3 km.W zimie mialem nawet spalanie 12 l.Na trasie najnizsze spalanie jakie zanotowalem to 5.5 l.Pozdrawiam

  10. #290
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    alfa 159 2.4 jtdm 240 PS bez dpf
    Postów
    12

    Domyślnie

    właśnie zastanawia mnie fakt że w mieście spalnie miałem 8,2-8,5 troche mało mi się wydaje jak na tę pojemność i wagę...założone wtryskiwacze sprawdzone i pewne...tylko do mechanika nie mam 100%pewności że zrobił to tak jak powinien...może ktoś odpowiedzieć na moje pytanie czy można sprawdzić fesem czy kody z wtryskiwaczy zgadzają się z tymi w centralce...czy muszę jechać do serwisu???

Podobne wątki

  1. [159] Poradnik do Korekty Wtrysków
    Utworzone przez Fryta118 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-01-2016, 18:28
  2. KOREKTY WTRYSKÓW 1.9 jtd 16v
    Utworzone przez Michał 12 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-08-2015, 16:34
  3. korekty wtrysków
    Utworzone przez Bartol w dziale 147
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 07-06-2015, 13:15
  4. [159] Korekty wtrysków.
    Utworzone przez zahmitokersoken w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 27-12-2014, 21:16
  5. Korekty wtrysków 1,9 mJTD 16 V
    Utworzone przez Grand231 w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-10-2013, 08:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory