Strona 35 z 336 PierwszyPierwszy ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 3355

Temat: Korekty wtrysków

  1. #341
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mareczek1122 Zobacz post
    Wtrysk1- 0,22
    Wtrysk2- 0,1
    Wtrysk3- -0,35
    Wtrysk4- 0,03
    A co Ty chcesz od tych korekt ?

  2. #342
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar prymie
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    kraków
    Auto
    AR 156 2,4 JTD '00 AR 159 2,4 JTD '06 AR Giulia Veloce Q4 2,0 '17
    Postów
    675

    Domyślnie

    Marek, teraz te Twoje korekty sa ok. Wszystko smiga w zakresie <-1:1> w dodatku blisko 0.00, wczesniej bodajze na 3 bylo powyzej 1. Tak wiec sprawe z wtryskami i niewlasciwymi korektami (prawdopodobnie) masz za soba. A problem z rozruchem - wychodzi ze to zupelnie inna bajka i chlopaki juz co nieco na ten temat napisali.

    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '00 - sprzedana
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm '06 - sprzedana
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 '17

  3. #343
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Na 34 stronach wtryski zostaly rozlozone,zlozone lacznie z rysunkiem technicznym...Do tego wyregulowane,nawet przy uzyciu III-fazy

    - - - Updated - - -

    Dokladnie wczesniej byl uwalony 3

  4. #344
    Mareczek1122
    Gość

    Domyślnie

    Koledzy

    Źle mnie zrozumieliście te korekty---
    Wtrysk1- 0,22
    Wtrysk2- 0,1
    Wtrysk3- -0,35
    Wtrysk4- 0,03


    Były wykonane 2 tygodnie temu po założeniu!!!

    Teraz sa inne opisane i wklejone z FES w poprzednich postach chyba źle zrozumieliście....

    Dziś samochód po jednym dni postoju źle zapalał długo kręciłem i zadymił...czujnik już zamówiłem i jak będę miał to wymieniem...




  5. #345
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał BURATINO Zobacz post
    A co Ty chcesz od tych korekt ?
    Chyba coś nie czytacie ze zrozumieniem. Wartości które podał tym razem Mareczek to historia -zaraz po założeniu wtrysków, ale te wcześniej podane są wartościami aktualnymi i tu niestey jest ok 1 na trzecim cylindrze.

    Mareczek: sprawdzałeś coś z rzeczy które wczoraj Ci napisałem (post 329)?

  6. #346
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar prymie
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    kraków
    Auto
    AR 156 2,4 JTD '00 AR 159 2,4 JTD '06 AR Giulia Veloce Q4 2,0 '17
    Postów
    675

    Domyślnie

    OK, ale nie dosc precyzyjnie to kolega napisal W kazdym razie ja bym zabral auto z powortem do serwisu i sprawdzil na ichniejszym sprzecie te korekty czy przelewy. Moze sie okazac, ze FES wcale taki rewelacyjny nie jest

    Alfa Romeo 156 2.4 JTD '00 - sprzedana
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm '06 - sprzedana
    Alfa Romeo Giulia Veloce Q4 '17

  7. #347
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    No to jezeli teraz aktualnymi korektami sa tamte,no to widac ze 3 rozjezdza sie,wiec byc moze regeneracja w Italii udala sie ale nie do konca.I tu wlasnie sie klania regeneracja przy uzyciu III-fazy.Bo rozebrac,wymyc w myjce ultradzwiekowej,zlozyc i jakos tam wyregulowac...to zrobia w wiekszosci firm ale nie kazda ma narzedzia do regulacji III-fazy.I caly cyrk polega na tym ze dolaczaja Ci kwitek z testow wtryskow na EPS-200 i jest miodzio ale tylko w tej maszynce.Po wrzuceniu do auta wylazi chlam.Przerobilem to 2 razy

  8. #348
    Mareczek1122
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Chyba coś nie czytacie ze zrozumieniem. Wartości które podał tym razem Mareczek to historia -zaraz po założeniu wtrysków, ale te wcześniej podane są wartościami aktualnymi i tu niestey jest ok 1 na trzecim cylindrze.

    Mareczek: sprawdzałeś coś z rzeczy które wczoraj Ci napisałem (post 329)?
    Dopiero teraz zauważyłem Twój post-sorki...Sprawdzę to....czujnik już zamówiłem ale dziś jeszcze jadę do kumpla go wyciągnąć i przeczyścić bo słyszałem że często po prostu się zabrudzi i szwankuje sprawdzę przy okazji akumulator przy zapalaniu oraz świece...i zobaczymy co będzie dalej...jak Sobie nie poradzę oddam do mechanika.
    Jeśli zajdzie potrzeba będę reklamował wtrysk tylko znów będę ponad tydzień bez autka.

    - - - Updated - - -

    A paliwo nie wiem jakie jest bo wiadomo jak jest z tym w PL przed montażem i po wtrysków dolałem STP do paliwa.

  9. #349
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Przy porzedniej Alfie po regeneracji wszystkich 5 wtryskow,aby bylo TiP ToP,po wrzuceniu do auta 2 nie trzymaly parametrow.Po reklamacji...praktycznie po wrzuceniu do auta i odpaleniu 1 nie trzymal parametrow.Troche bardziej przylozyli sie do roboty.Ale niestety,brak odpowiednich narzedzi uniemozliwia prawidlowe wyregulowanie tych wtryskow

  10. #350
    Mareczek1122
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał BURATINO Zobacz post
    No to jezeli teraz aktualnymi korektami sa tamte,no to widac ze 3 rozjezdza sie,wiec byc moze regeneracja w Italii udala sie ale nie do konca.I tu wlasnie sie klania regeneracja przy uzyciu III-fazy.Bo rozebrac,wymyc w myjce ultradzwiekowej,zlozyc i jakos tam wyregulowac...to zrobia w wiekszosci firm ale nie kazda ma narzedzia do regulacji III-fazy.I caly cyrk polega na tym ze dolaczaja Ci kwitek z testow wtryskow na EPS-200 i jest miodzio ale tylko w tej maszynce.Po wrzuceniu do auta wylazi chlam.Przerobilem to 2 razy
    Już rozmiękłam z serwisem jeśli zgłoszę reklamację z korektami złymi z Examiner to dostanę nowy wtrysk...Jeśli zdecyduje się na taki krok to na pewno napisze na forum i dodam wydruk z korektami i będzie można porównać z FES

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał BURATINO Zobacz post
    Przy porzedniej Alfie po regeneracji wszystkich 5 wtryskow,aby bylo TiP ToP,po wrzuceniu do auta 2 nie trzymaly parametrow.Po reklamacji...praktycznie po wrzuceniu do auta i odpaleniu 1 nie trzymal parametrow.Troche bardziej przylozyli sie do roboty.Ale niestety,brak odpowiednich narzedzi uniemozliwia prawidlowe wyregulowanie tych wtryskow
    Nie wiem jaki mają sprzęt w Italy i jak to robią ale jak na serwisie są takie problemy z Niby nowymi wtryskami to już nie wiem gdzie takie sprawy załatwiać

Podobne wątki

  1. [159] Poradnik do Korekty Wtrysków
    Utworzone przez Fryta118 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-01-2016, 18:28
  2. KOREKTY WTRYSKÓW 1.9 jtd 16v
    Utworzone przez Michał 12 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-08-2015, 16:34
  3. korekty wtrysków
    Utworzone przez Bartol w dziale 147
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 07-06-2015, 13:15
  4. [159] Korekty wtrysków.
    Utworzone przez zahmitokersoken w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 27-12-2014, 21:16
  5. Korekty wtrysków 1,9 mJTD 16 V
    Utworzone przez Grand231 w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-10-2013, 08:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory