Strona 36 z 336 PierwszyPierwszy ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 3355

Temat: Korekty wtrysków

  1. #351
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Z serwisami to jest roznie i rozniscie.Ja jak slysze serwis to mi sie wlosy jeza na plecachMaly przyklad niby banalny...
    Wymienialem wtryski w nowej Alfie,wszystkie 5 na nowki sztuki.Niby banalna operacja.3 dni zalewalem WD-40 zeby odpuscily.
    Dalem auto do serwisu wymienili,nie zagladnalem pod dekiel...ok
    2 dni pozniej,cos mnie szczypie w oczy,mysle sobie cos nie tak...dekiel w gore,caly uklad zalany ropa
    A dlaczego??? Bo baran ktory wymienial wtryski,pomieszal rurki paliwowe.Ktore specjalnie zaznaczylem markerem,aby nie bylo pomylki.Kazda z rurek ma swoje miejsce i okreslony numer katalogowy.A i tak pomylili i zalozyli 4 na 5,a 5 na 4.Podgieli na chama,pojezdzilem auto troche poskakalo i zaczelo sie lac

  2. #352
    Mareczek1122
    Gość

    Domyślnie

    Ja tez jestem po rozmowie telefonicznej z fachowcem z serwisu stwierdził że korekty mam ok...tolerancja jest od -2do2 tak stwierdził...powiedział że mam szukać przyczyny gdzie indziej np sprawdzić aku dokładnie świece mówił tez o jakimś zaworku przed turbiną że mam coś odpiąć... nie wiem o co chodziło oraz żeby wyciągnąć przepływomierz i odpalać i dodał żeby zrobić próbę przelewów...co o tym sądzicie?

  3. #353
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    -2...plus 2,razem 4,a to ciekawostkaPrzy zalozeniu takich korekt auto chyba by odpalilo ale na korbe

    - - - Updated - - -

    zaworek przed turbina...pewnie overboost

    - - - Updated - - -

    A zamka w klapie bagaznika nie kazal sprawdzic ?

    - - - Updated - - -

    W sumie jak jest taki pewny korekt,to po co nakazywal Ci zrobienie proby przelewowej

  4. #354
    Mareczek1122
    Gość

    Domyślnie

    Właśnie sam nie jestem znawcą w temacie ale sam wiem że mówił jakieś głupoty

  5. #355
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    http://www.youtube.com/watch?v=bljts...eature=related

    - - - Updated - - -

    www.youtube.com/watch?v=F9pTdgxk20Y&feature=related

    - - - Updated - - -

    www.youtube.com/watch?v=Iq1Laz53m2w&feature=related

    - - - Updated - - -

    Na 3 filmiku wszystko wylozone jak w szkole

    - - - Updated - - -

    allegro.pl/zestaw-do-testowania-wtryskiwaczy-common-rail-7306-i2544691322.html
    Narzedzia

  6. #356
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Amsterdam / Wodzisław Śląski
    Auto
    AR 159 2.4 Q4 Ti
    Postów
    182

    Domyślnie

    Chej panowie. Wydaje mi sie ze problem kolegi nie lezy po stronie wtryskow a wlasnie bledow czujnila polozenia walu. Przechodzilem ten problem w Stilo JTD i problem byl losowy ale jak czujnik wywali blad to auto nie odpali lub zgasnie. Koszt czujnika w JTD 8V nie byl jakis powalajacy wiec sugeruje jednak wymienic. Aha i u mnie ASO tez nie potrafilo tej usterki zdiagnozowac
    AR 159 2.4 Q4, Ti '09 Sedan

  7. #357
    Mareczek1122
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał noe9 Zobacz post
    Chej panowie. Wydaje mi sie ze problem kolegi nie lezy po stronie wtryskow a wlasnie bledow czujnila polozenia walu. Przechodzilem ten problem w Stilo JTD i problem byl losowy ale jak czujnik wywali blad to auto nie odpali lub zgasnie. Koszt czujnika w JTD 8V nie byl jakis powalajacy wiec sugeruje jednak wymienic. Aha i u mnie ASO tez nie potrafilo tej usterki zdiagnozowac
    Czujnik będzie wymieniony w poniedziałek na nowy i wtedy się okaże

  8. #358
    Użytkownik Rowerzysta Avatar por.Jaszczuk
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 SW JTDm 2007 & VW Passat 2018 2.0TDI
    Postów
    252

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mareczek1122 Zobacz post
    Ja tez jestem po rozmowie telefonicznej z fachowcem z serwisu stwierdził że korekty mam ok...tolerancja jest od -2do2 tak stwierdził...?
    To prawda +-2 > ale to również oznacza że jest problem, który musisz zidentyfikować > u mnie wystarczyła wymiana 1 końcówki wtryskiwacza i korekty są max +-0,50
    Ostatnio edytowane przez por.Jaszczuk ; 21-08-2012 o 19:46

  9. #359
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    co jest prawda ?Korekcje rzedu -2+2 ?

    - - - Updated - - -

    Prawda to jest to ze opisywane auto ma wiecej problemow z osprzetem ktore powinny sukcesywnie byc usuwane i wtedy wyjdzie o co kaman...

  10. #360
    Mareczek1122
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał BURATINO Zobacz post
    co jest prawda ?Korekcje rzedu -2+2 ?

    - - - Updated - - -

    Prawda to jest to ze opisywane auto ma wiecej problemow z osprzetem ktore powinny sukcesywnie byc usuwane i wtedy wyjdzie o co kaman...
    Są sukcesywnie usuwane...wtryski czujnik zobaczymy co dalejniestety jasnowidzem nie jestem:

Podobne wątki

  1. [159] Poradnik do Korekty Wtrysków
    Utworzone przez Fryta118 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-01-2016, 18:28
  2. KOREKTY WTRYSKÓW 1.9 jtd 16v
    Utworzone przez Michał 12 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-08-2015, 16:34
  3. korekty wtrysków
    Utworzone przez Bartol w dziale 147
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 07-06-2015, 13:15
  4. [159] Korekty wtrysków.
    Utworzone przez zahmitokersoken w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 27-12-2014, 21:16
  5. Korekty wtrysków 1,9 mJTD 16 V
    Utworzone przez Grand231 w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-10-2013, 08:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory