Strona 29 z 37 PierwszyPierwszy ... 19202122232425262728293031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 361

Temat: aux

  1. #281
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Statyczny
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.2 JTS
    Postów
    318

    Domyślnie

    Ja w Brerze wyprowadziłem kabel w szczelinie boczku na wysokości ręcznego od strony pasażera. Dzięki temu kabel jest niewidoczny, a ja mam w naturze wkładać telefon między ręczny a konsolę środkową bo tam jest pod ręką ale też się nie majta jak w schowku, więc tak mi było najlepiej. Jak kabel jest nieużywany to zrzucam go między fotel a konsolę, więc nie wchodzi mi w paradę jak go nie używam

  2. #282
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Ja zrobiłem sobie gniazdko w radiu więc jak chcę słuchać przez AUX to podpinam kabel, a jak nie to mi nigdzie się nie majta.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  3. #283
    Użytkownik Ogier Avatar rozyk
    Dołączył
    11 2016
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm 210 KM
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał Statyczny Zobacz post
    Ja w Brerze wyprowadziłem kabel w szczelinie boczku na wysokości ręcznego od strony pasażera. Dzięki temu kabel jest niewidoczny, a ja mam w naturze wkładać telefon między ręczny a konsolę środkową bo tam jest pod ręką ale też się nie majta jak w schowku, więc tak mi było najlepiej. Jak kabel jest nieużywany to zrzucam go między fotel a konsolę, więc nie wchodzi mi w paradę jak go nie używam
    Mam tak samo. Dodatkowa zaleta jest taka że jak telefon mam w uchwycie na kratce nawiewu powietrza to kabla też mi starczy.

    Wysłane z mojego Apollo Lite przy użyciu Tapatalka

  4. #284
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Węgrzce Wielkie / Kraków
    Auto
    159 JTD 8v SW
    Postów
    72

    Domyślnie

    Z lektury tego posta wynika dla mnie, że albo B&M albo jack. To chyba jednak pozostanę przy B&M i muzyce z pendrive'a, bo jack oznacza również koniec sterowania muzyką z kierownicy.
    A może ktoś poleci jakiś kombajn 2 DIN, który możnaby obsługiwać z kierownicy oraz z obsługą streamingu BT z telefonu? Rozumiem, że straciłbym integrację audio z wyświetlaczem pomiędzy zegarami, ale jestem w stanie zrezygnować w zamian za te dwa "feature'y".

  5. #285
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2018
    Auto
    ALFA ROMEO 159 SEDAN 1.9 JTDM 120 KM 2008
    Postów
    6

    Domyślnie

    Witam, chciałbym doposażyć swoje radio w bluetooth w celu strumieniowania muzyki. Posiadam w samochodzie Blue&me, więc adapter pod aux odpada. Z tego powodu zastanawiam się nad kupnem emulatora zmieniarki CD. Czy jest ktoś kto używa takiego rozwiązania? Jak z jakością audio? Czy emulatorem da się sterować z kierownicy multifunkcyjnej(przełączanie utworów)? Możecie polecić mi jakiegoś konkretnego producenta/model? Radio to Blaupunkt 939.

  6. #286
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rydelkow Zobacz post
    Witam, chciałbym doposażyć swoje radio w bluetooth w celu strumieniowania muzyki. Posiadam w samochodzie Blue&me, więc adapter pod aux odpada. Z tego powodu zastanawiam się nad kupnem emulatora zmieniarki CD. Czy jest ktoś kto używa takiego rozwiązania? Jak z jakością audio? Czy emulatorem da się sterować z kierownicy multifunkcyjnej(przełączanie utworów)? Możecie polecić mi jakiegoś konkretnego producenta/model? Radio to Blaupunkt 939.
    symulator zmieniarki z bt zalatwi sprawe. jakosc dzwieku taka sobie ale jest. przyciski z kiery dzialaja. w giulietcie mam dension lite bt (w giulietcie narzekam troche ale w 159 ludzie pisali ze dziala dobrze) a w 159 mialem starego xcarlinka bez bt i do niego dokladalem takiego pendriva bt z alledrogo za 27zl i zapetlalem go na we jack xcarlinka. sa jeszcze yatoury z bt.

  7. #287
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MatiMatteo
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Konin
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
    Postów
    677

    Domyślnie

    Cześć. Chcę odgrzać temat, mam radio z MP3 ( z przyciskiem MUTE). Mogę wymusić źródło AUX, auto bez B&M. Czy cyfrowa zmieniarka będzie działać, będę musiał wymuszać tryb zmieniarki?

  8. #288
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    bedzie, ale aux ci do tego niepotrzebny, podlaczasz sie niebieska wtyczka mini iso. jak radio zobaczy zmieniarke to pojawi ci sie ona po przy przelaczaniu zrodel

  9. #289
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159 Ti 1,9 JTDm
    Postów
    3

    Domyślnie

    Witam,
    Fabrycznie mam Blue&Me i port USB w schowku. W złączu USB jest zasilanie - tel Huawei pokazuje ładowanie, niestety IPhone nie. Niestety nie mogę się przełączyć w tryb AUX na radio poprzez przycisk CD. Pytanie czy coś robię nie tak, np kolejność podłączenia tekl przed uruchomieniem samochodu czy jakieś inne zależności? Samochód z 2008 więc ccyba radio powinno mieć możliwość odtwarzania muzyki. Byłbym wdzięczny za pomoc bo w instrukcji nic nie znalazłem na ten temat

  10. #290
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    no bo B&M zajmuje port AUX radia. jeśli chciałbyś koniecznie aux to musisz odpiąć B&M, zmienić ustawienia w Proxi przez OBD i zrobić Proxi.
    najprostsze rozwiązanie to zbudować sobie choćby jakiś kabelek z przełącznikiem wpiąć w to pomiędzy podłączenie B&M do AUX i przełączać manualnie (radio na Media Player bo on uruchomi sygnał z wejścia AUX, a przełącznikiem tylko sygnał inne źródło podawać) - w przypadku rozmowy telefonicznej, przełączasz się na B&M przełącznikiem i po sprawie. nie jest to idealne rozwiązanie, ale jakieś jest.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory