Strona 30 z 37 PierwszyPierwszy ... 202122232425262728293031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 361

Temat: aux

  1. #291
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał MatiMatteo Zobacz post
    Czy cyfrowa zmieniarka będzie działać, będę musiał wymuszać tryb zmieniarki?
    Kup zmieniarkę, z AUX, będziesz miał "wash & go"

  2. #292
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    a lepiej jeszcze z bluetoothem dodatkowo to bedziesz mial zestaw glosnomowiacy do telefonu, streming muzy itp.

  3. #293
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    ALFA ROMEO 159
    Postów
    55

    Domyślnie

    Panowie Szlachta,

    Prośba o podanie nr seryjnego lub innego nr który wskazał by że radio ma możliwość podłączenia zmieniarki. (Chodzi mi o zwykłe radio, nie stacja)
    Jednocześnie odtwarza płyty z muzyką MP3, bo już jedno kupiłem na OLX i oddałem (gościu wstawił zdjęcie poglądowe, radia z MP3).
    Mam możliwość kupna innego radia, ale nie jestem wstanie ustalić czy to akurat radio które mnie interesuje.

  4. #294
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martenz Zobacz post
    Panowie Szlachta,

    Prośba o podanie nr seryjnego lub innego nr który wskazał by że radio ma możliwość podłączenia zmieniarki. (Chodzi mi o zwykłe radio, nie stacja)
    Jednocześnie odtwarza płyty z muzyką MP3, bo już jedno kupiłem na OLX i oddałem (gościu wstawił zdjęcie poglądowe, radia z MP3).
    Mam możliwość kupna innego radia, ale nie jestem wstanie ustalić czy to akurat radio które mnie interesuje.
    Jak chcesz mam swoje radio z navi plus zmieniarka i panel dekor/ komplet Alu

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  5. #295
    Użytkownik Świeżak Avatar ZajcuNS
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2009 2.4JTDm przez 4 lata a teraz Alfa Romeo Brera 2010 1.75TBI
    Postów
    41

    Domyślnie

    Witam,
    Odkopie temat jeśli można jako nowy użytkownik:

    chciałbym zapytać o dołożenie AUX'a do radia które mam u siebie. Czy w ogóle jest taka możliwość do tego systemu który mam ja?
    Przegrzebałem kila różnych tematów łącznie z tym na forum i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. A też nie chciałem zakładać osobnego tematu więc zaryzykuje tutaj
    Auto to Brera z 2009 (temat dotyczy 159 więc wole to zaznaczyć) Radio mam chyba najprostsze z możliwych bo płyty nie czytają mp3 :/ ale samochód mam wyposażony w Blue&Me. Port USB fabrycznie jest w schowku. Po podpięciu pendrive działa muzyka. Radio również jest z Nawigacją. Choć tu dziwna rzecz bo przycisk do NAVi mam na podsufitce i do auta dostałem płytkę z mapami włoch
    Samo radio wygląda tak:

    Więc pytanie: czy da sie np wymontować B&M a na jego miejsce dołożyć kostkę z AUX'em i jakoś aktywować te opcje w radiu z nav?
    Czy musiałbym wymienić na inne fabrycznie oferowane radio? Zaznaczam że na funkcjonalności B&M czy tej dziwnej nawigacji mi kompletnie nie zależy ale na AUX do telefonu już mocno tak no i może trochę na CD żeby działało z nagrywanymi własnoręcznie płytami mp3.
    No, chyba, że jest jakieś sprawdzone radio z androidem które też ma taką możliwość AUX lub BT? Bo w innym temacie doczytałem, że są różne szerokości tego radia i to się wiąże z wymianą całego panelu. I u pytanie czy ja z tym swoim osprzętem radia z Nav wystarczy, że wymienię radio na takie z androidem czy akurat trafił mi sie przypadek że musze wymienić do tego cały panel?
    Pozdrawiam Zajcu

  6. #296
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    jak jest B&M to zajmuje z tyłu ten port który jest przeznaczany na AUX w autach bez B&M.

    tak możesz wywalić B&M, zostawiasz radio jakie masz, w proxi zmieniasz parametry własnie tego wejścia i o ile pamietam jeszcze wyświetlacza i jest jak bez B&M. tyle że B&M to też telefon po BT, książka telefoniczna, wybieranie głosowe, przyciski z kierownicy do telefony -raczej szkoda rezygnować.

    ja w swojej TBI najpierw dołożyłem B&M, ale potem podpiąłem jeszcze syulator zmieniarki z Bluetoothem (jest wolne gniazdo w każdym radiu, no chyba że masz zmieniarkę CD) i o ile pamietam rozmowy/książkę/smsy miałem zezwolone na BT w komórce w sparowaniu z B&M, ale streaming audio (tu szło wszystko nawigacja z komórki, MP3, Spotify) miałem puszczone przez ten symulator zmieniarki po BT. NIe pamietam już czy musiałem ręcznie sobie przełączać połączenie BT w telfonie z czym się łączę czy to szło z dwoma naraz - totalna dziura w pamięci jeśli o to chodzi.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #297
    Użytkownik Świeżak Avatar ZajcuNS
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2009 2.4JTDm przez 4 lata a teraz Alfa Romeo Brera 2010 1.75TBI
    Postów
    41

    Domyślnie

    tyle że B&M to też telefon po BT, książka telefoniczna, wybieranie głosowe[...]
    Kompletnie z tego nie korzystam jeśli chodzi o podłączenie telefonu tym bardziej że B&M nie przesyła muzyki tylko samą rozmowę. A z tego wogóle nie korzystam będąc szczerym. W poprzednim aucie był ten sam temat. w Bravo była opcja albo AUX albo B&M. Więc wole sobie podpiąć telefon i mieć swoją muzykę.

    Mówisz o takim kablu: allegro.pl/oferta/zlacze-aux-alfa-romeo-159-fiat-grande-lancia-hgt-6573614537 ?

    [...]przyciski z kierownicy do telefony -raczej szkoda rezygnować
    No ale zmieniając z B&M na AUX to tracę tylko przyciski z prawej strony (strzałki do zmiany utworów) ale te z lewej do pogłaśniania/ściszania zostają? Czy kompletnie wyłączy się cała kierownica?
    Ostatnio edytowane przez ZajcuNS ; 25-02-2019 o 23:26

  8. #298
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZajcuNS Zobacz post
    Kompletnie z tego nie korzystam jeśli chodzi o podłączenie telefonu tym bardziej że B&M nie przesyła muzyki tylko samą rozmowę. A z tego wogóle nie korzystam będąc szczerym. W poprzednim aucie był ten sam temat. w Bravo była opcja albo AUX albo B&M. Więc wole sobie podpiąć telefon i mieć swoją muzykę.
    jak wolisz jack, Twój wybór. ja bym zostawił B&M a dołożył symulator zmieniarki z BT dla samego streamingu - zamiast kabla. koledzy chwalili chyba Yatour-a z BT, OK 300zł pod Fiat/AR. Ja miałem jeszcze Xcarlinka bez BT, ale wpiąłem do niego taki moduł BT->jack (do USB tylko brał zasilanie) zapętliłem do Xcarlinka i do niego się łączyłem z komórki ze streamingiem, natomiast telefon to było BT/przyciski na kierownicy itp


    Cytat Napisał ZajcuNS Zobacz post
    Mówisz o takim kablu: allegro.pl/oferta/zlacze-aux-alfa-romeo-159-fiat-grande-lancia-hgt-6573614537 ?
    jeśli chcesz zrezygnować z B&M całkowicie to tak


    Cytat Napisał ZajcuNS Zobacz post
    No ale zmieniając z B&M na AUX to tracę tylko przyciski z prawej strony (strzałki do zmiany utworów) ale te z lewej do pogłaśniania/ściszania zostają? Czy kompletnie wyłączy się cała kierownica?
    moim zdaniem strata telefonu po BT, przycisków sterowania, wybierania głosowego z B&M to bardzo duża strata.
    aha, wielu narzeka na jakość mikrofonu w 159 - że rozmówcy ledwo rozumieją co się mówi - temat przerabiałem, metodą prób i błędów zmieniłem sam mikrofon w module z jego wzmacniaczem, miałem 4 różne, jeden był rewelacyjny (a kosztował ok 3.50zł). jeszcze raz - naprawdę szkoda B&M, załóż yatoura.

    do wyjmowania radia musisz kupić takie druty w kształcie U z wycięciami na końcach - ja kupowałem docelowo jako takie do wyjmowania radia w Oplu. Tzn można samemu zrobić (nawet pierwszy raz sam robiłem bo potrzebowałem na szybko - 2 wieszaki do kurtek poświęciłem), ale za dużo kombinowania więc lepiej za wczasu zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do wyjęcia radia.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #299
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZajcuNS Zobacz post
    Kompletnie z tego nie korzystam jeśli chodzi o podłączenie telefonu tym bardziej że B&M nie przesyła muzyki tylko samą rozmowę. A z tego wogóle nie korzystam będąc szczerym. W poprzednim aucie był ten sam temat. w Bravo była opcja albo AUX albo B&M. Więc wole sobie podpiąć telefon i mieć swoją muzykę.
    Tu masz idealne rozwiązanie
    http://www.forum.alfaholicy.org/159_...nav_15min.html
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  10. #300
    Użytkownik Świeżak Avatar ZajcuNS
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2009 2.4JTDm przez 4 lata a teraz Alfa Romeo Brera 2010 1.75TBI
    Postów
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Przejżałem temat. Myśle o zamówienu tego ale zanim to jeszcze pytanie co to AUX.a
    Jeśli bym wyjął B&M, a zamontował AUX to przyciski na kierownicy do pogłaśniania i ściszania (te z lewej) będą działać tak?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory