Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Temat: Problem z Blue&Me

  1. #1
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    08 2010
    Auto
    Brera
    Postów
    145

    Domyślnie Problem z Blue&Me

    Witam,

    Mam problem z systemem Blue&Me, mianowicie lewy przycisk na kierownicy obsługuje funkcje głośności i wyciszenia radia natomiast pozostałe dwa przyciski od Blue&Me nie działają. Kolejną sprawą jest wejście na Pendrive w schowku, które nie działa. Próbowałem różnego rodzaju pendrive'ów z różnymi typami formatowania NTFS/FAT32 i nic - nawet dioda na penie nie chce się zaświecić.

    Dodam tylko, że próbowałem odłączyć aku i to także nie pomogło i mam również problem z migającym przebiegiem.

    Macie może jakieś rozwiązanie, czy konieczna będzie wizyta w ASO? Być może padła centralka?


    Pozdrawiam

  2. #2
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    Mi kilka dni temu w lewym przycisku przestalo dzialac lewo prawo czyli odbieranie i wlaczanie streowania glosem , a jedniczesnie dziala gora-dol czyli glosniej ciszej
    Przy tym telefon jest podloczony , glosnomowiacy dziala , tylko nie moge odebracz kierownicy a musze z telefonu.
    No i nie moge wybrac z kierownicy z ksiazki telef. bo gdy nie dziala w lewym przycisku lewy kierunek to nie wejde w spis.
    Myslalam ze przejdzie ale od 4 dni nie , wiec na jutro mam umowiona wizyte w ASO.
    Po wizycie napisze co ustalili

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Airen
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Była: Alfa Romeo 159SW marrone luci di bosco/Jest: Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    391

    Domyślnie

    Próbowaliście odłączyć aku na kilka minut?
    "For me the most important thing in a car is fun. It has to make you happy" Jeremy Clarkson

  4. #4
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    nie , tylko zwyczajnie odlacalam telefon , bluetootha itd
    A co do odlaczania aku to uwazajcie ,bo jak raz zawiesil mi sie caly system audio-nawigacji i wylaczanie silnika itd nie pomagalo zadzownilam do serwisu jak zresetowac i powiedzieli aby ustawic kola na wprost , odlaczyc aku na kilka munut , i co wazne nie ruszac wtedy kierwonicy , i a nowo podlaczyc aku.
    Zaskoczylo mnie to i nie wiem co ma do tego kierownica ale tak kazali zrobic i podkreslali aby nie kercic kierownica.
    Na szczescie zanim to zrobilam , i po kilku godzinach wrocilam do belli to sie juz naprawilo

  5. #5
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    08 2010
    Auto
    Brera
    Postów
    145

    Domyślnie

    Tak, niestety nie pomogło.

  6. #6
    n3lly
    Gość

    Domyślnie

    Ja mam to samo z przyciskami, z tą różnicą że port USB działa i nawet czasem włączy się aktualizacja (ale się nie skończy). Do ASO nawet nie jedź, usłyszysz że nowa centralka kosztuje 1300 zł i zapłacisz za to 150 netto :-)

  7. #7
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    Ja mam belle na gwarancji , ma 6 miesiecy , i ma dzialac bo w trasach to mi bardzo potrzebne a duzo gadam.
    Wiec nich zmieniaja co chca.
    A moze tylko styki w guziku sie zabrudzily?

  8. #8
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    08 2010
    Auto
    Brera
    Postów
    145

    Domyślnie

    Heh, dlatego mam nadzieje że ktoś miał podobny problem i jakoś się z tym uporał bez nowej centralki.
    U mnie pozostaje kwestia tego typu, że dioda na pendrivie nawet się nie zaświeca - jakby w ogóle nie dawał zasilania.

    Pójdę do garażu rozkręcić schowek i sprawdzę czy wszystkie kable są na miejscu - teoretycznie po dotknięciu blaszek od wtyku na pendrive miernikiem, powinno pokazywać jakieś napięcie?

  9. #9
    Wodzu
    Gość

    Domyślnie

    Panowie, spróbujcie wgrać od nowa sterowniki do blue&me.
    U mnie to pomogło. Dioda w schowku też nie mrygała, ale sterowniki odczytał. Im starszy pendrive i im mniejszy tym pewniej to wychodzi. Link do sterów jest na forum

  10. #10
    Anka Cyganka
    Gość

    Domyślnie

    Bylam w ASO , podlaczyli pod komp ( sprawdzic czy widzi wciskanie tych guzikow ) i wyszlo ze reset itd nic nie da , tzreba sie dostac do tego guzika , i albo ayczyscic albo wymienic.
    A to jest praca na ladne kilka godzin ( tak powiedzieli ) zdjecie kierownicy , itd , wiec dzis nie mialam na to czasu , i pojade kiedy indziej

Podobne wątki

  1. problem z Blue&Me
    Utworzone przez knietek w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-01-2016, 20:28
  2. [MiTo] Blue&me problem z mikrofonem
    Utworzone przez junki w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-05-2015, 19:11
  3. [159] Problem z Blue & me
    Utworzone przez Peter82 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-08-2014, 21:27
  4. [159] Blue & Me - problem z telefonem
    Utworzone przez ario w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-07-2014, 20:31
  5. [159] problem z Blue and Me
    Utworzone przez piotrek111 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-10-2013, 19:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory