Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Temat: Spryskiwacze reflektorów elektryka

  1. #21
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    AR 159
    Postów
    5

    Domyślnie

    No to w takim razie super, spisze sobie numery i zamówię taki Poprzedni właściciel wyjał go ze względu na płyn. A może nie będzie tak źle pzdr

  2. #22
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    u mnie w przedliftiwej strasznie zarlo plyn, a w poliftowej nie. rozwiazanie to przekaznik z wbudowanym ukladem czasowym, tyle ze nie widzialem w tym rozmiarze, trzeba takiego wpiac na kabelkach. bylo o tym na forum w zeszlym roku, poszukaj jeslu cie interesuje.

    a sam ori t17 standard, w 159 montowali roznych producentow/numery, ja na szrocie z rozbitej wyjalem. generalnie byle zgadzal sie pinout i parametry elektryczne

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    Niektore AR159 nie mają spryskiwaczy reflektorow czy to oznacza,ze w oryginale nie mialy zamontowanych reflektorow ksenonowych? Niektore 159 mają ksenon ale nie maja spryskiwaczy reflektorow czy to oznacza,ze ktos sobie "dolozyl" ksenon?
    Czym to to spowodowane,ze jedne 159 mialy ksenon a inne nie? rocznik,wersja jesli tak to jaki,jaka?

    Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

  4. #24
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,547

    Domyślnie

    Cytat Napisał gcredhot18 Zobacz post
    Niektore AR159 nie mają spryskiwaczy reflektorow czy to oznacza,ze w oryginale nie mialy zamontowanych reflektorow ksenonowych? Niektore 159 mają ksenon ale nie maja spryskiwaczy reflektorow czy to oznacza,ze ktos sobie "dolozyl" ksenon?
    Czym to to spowodowane,ze jedne 159 mialy ksenon a inne nie? rocznik,wersja jesli tak to jaki,jaka?

    Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
    Po pierwsze - nie wszystkie 159 wychodziły z ksenonem. Były wersje z żarówkami halogenowymi oraz wersje z bi-ksenonem.
    Po drugie - bywały oryginalnie 159 z halogenem i spryskiwaczami lamp. Natomiast jeśli jest ksenon, a nie ma spryskiwaczy to albo ktoś zmieniał zderzak, albo ksenon nie jest oryginalny.
    Po trzecie - ksenon to była opcja, za którą trzeba było dopłacić chyba w każdej wersji wyposażenia.

  5. #25
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Powiem więcej mały procent 159 wychodził z xenonem - nawet wersje dopasione TI nie miały w standardzie i trafiały się na rynku egzemplarze bez (choć mogło to zależeć też od rynku i rocznika bo każdy importer inaczej ustalał nazewnictwo wersji i wyposażenie).
    Reszta dokładnie jak [MENTION=25058]FXX[/MENTION] napisał.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał gcredhot18 Zobacz post
    Niektore AR159 nie mają spryskiwaczy reflektorow czy to oznacza,ze w oryginale nie mialy zamontowanych reflektorow ksenonowych? Niektore 159 mają ksenon ale nie maja spryskiwaczy reflektorow czy to oznacza,ze ktos sobie "dolozyl" ksenon?
    Czym to to spowodowane,ze jedne 159 mialy ksenon a inne nie? rocznik,wersja jesli tak to jaki,jaka?

    Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
    wyposażenie ori sprawdzisz w ePer po VINie. wielu dokładało częściowo (np bez poziomowania/sprysków) kilku z poziomowaniem i spryskami (np ja + wymiana panelu świateł na taki bez pokrętełka ręcznej regulacji), część wkłąda HIDy, część LEDy naprawy powypadkowe to loteria zderzak może być ze spryskami ale czy podłączone? Ludzie montowali atrapy żeby policjant się nie przyczepiał itp itd.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #26
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Nie słyszałem o wersji z halogenami i spryskiwaczami seryjnie

  7. #27
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    dało się zamówić
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #28
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,547

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    Nie słyszałem o wersji z halogenami i spryskiwaczami seryjnie
    Tak jak epsonix napisał - można było zamówić, opcja wyposażenia numer 102, w latach 2007/2008 koszt ok. 1100zł brutto.

  9. #29
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2020
    Mieszka w
    Podkarpackie
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150KM
    Postów
    47

    Domyślnie

    Cześć, przeglądam już forum od dłuższego czasu, ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, mianowicie czy jest możliwe wpięcie się przewodami od spryskiwaczy tylko pod jedną pompkę (od spryskiwaczy szyb) i czy w ogóle ma to prawo działać, czy trzeba jednak dokupić zbiorniczek z 2 pompkami i dorabiać instalację. Dodam, że spryskiwacze tylko na światła mijania.

  10. #30
    Użytkownik Znawca Avatar Luck
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    KRA KNS
    Auto
    AR9 1,8 MPI LPG + Julka 1,4 TB
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    U siebie mam spryskiwacze lamp mijania. Pompka do lamp podaje większe ciśnienie więc lepiej dać zbiorniczek z dwoma osobnymi pompkami.

Podobne wątki

  1. Spryskiwacze reflektorów
    Utworzone przez Raflik21 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2014, 21:17
  2. Spryskiwacze reflektorów - elektryka
    Utworzone przez whatsup w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-11-2013, 16:11
  3. [159] Spryskiwacze reflektorów
    Utworzone przez volgin87 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 11:39
  4. [145] spryskiwacze reflektorów AR 145
    Utworzone przez kuba18nh w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-04-2011, 07:06
  5. [155] Spryskiwacze reflektorów
    Utworzone przez siwy144 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-04-2010, 22:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory