Strona 40 z 60 PierwszyPierwszy ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 595

Temat: Alfa 159 i montaż nawigacji zamiast radia

  1. #391
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Zielona i szara to GPS/GSM

    Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  2. #392
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    159 2,4 210
    Postów
    589

    Domyślnie

    Antena ma wzmacniacz. Zasilany z radia w kostce z zasilaniem canem itp.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #393
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sAweK
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 8V 120 km.
    Postów
    310

    Domyślnie

    Dawno mnie nie było brak czasu Ale może teraz ja innym coś pomogę a więc jeśli chodzi o adapter (key1 key2) sprawdza się w 100% u mnie chodzą wszystkie przyciski plus na nie których mam ustawione fikcję gdzie mogę skakać po programach ( radio 2 donna androidzie) co do pro wejścia radia fakt trzeba troszkę spiłowac tu i tam i wszystko ładnie wejdzie następnie ramka dedykowana do AR jako adapter przejścia z pro navi na nie fabryczne tu spędziłem troszkę czasu ponieważ nic nie pasowało dobrze jest się zaopatrzyć ( pilnik , szpachla do plastiku , lakier u mnie był to czarny mat i podkład pod lakier ) ustawienia w moim przypadku same przeszły do zegarów nie musiałem nic tworzyć programowo. Jedyne co mi zostaje to antena ponieważ w mieście ładnie radio odbiera Ale kawałek dalej i robią się zakłócenia ( mi akurat tak bardzo to nie przeszkadza ponieważ zrobiłem mobilne auto i mam wi-fi więc stacje słucham z netu ) co do wejścia USB ja zrobiłem sobie wejścia w schowku ogólnie jestem strasznie zadowolony z wyboru zmiany radia bo auto aż samo zachęca do jazdy niż monotonne navi od producentów pozdrawiam.

  4. #394
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa 159 SW 2.4 JTDM
    Postów
    16

    Domyślnie

    A jaki masz adapter, że obsługuje Ci wszystkie przyciski?

  5. #395
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał sAweK Zobacz post
    Dawno mnie nie było brak czasu Ale może teraz ja innym coś pomogę a więc jeśli chodzi o adapter (key1 key2) sprawdza się w 100% u mnie chodzą wszystkie przyciski plus na nie których mam ustawione fikcję gdzie mogę skakać po programach ( radio 2 donna androidzie) co do pro wejścia radia fakt trzeba troszkę spiłowac tu i tam i wszystko ładnie wejdzie następnie ramka dedykowana do AR jako adapter przejścia z pro navi na nie fabryczne tu spędziłem troszkę czasu ponieważ nic nie pasowało dobrze jest się zaopatrzyć ( pilnik , szpachla do plastiku , lakier u mnie był to czarny mat i podkład pod lakier ) ustawienia w moim przypadku same przeszły do zegarów nie musiałem nic tworzyć programowo. Jedyne co mi zostaje to antena ponieważ w mieście ładnie radio odbiera Ale kawałek dalej i robią się zakłócenia ( mi akurat tak bardzo to nie przeszkadza ponieważ zrobiłem mobilne auto i mam wi-fi więc stacje słucham z netu ) co do wejścia USB ja zrobiłem sobie wejścia w schowku ogólnie jestem strasznie zadowolony z wyboru zmiany radia bo auto aż samo zachęca do jazdy niż monotonne navi od producentów pozdrawiam.
    Jakie radio i adapter

    Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  6. #396
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa 159 SW 2.4 JTDM
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał hideto Zobacz post
    Antena ma wzmacniacz. Zasilany z radia w kostce z zasilaniem canem itp.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dzisiaj trochę pogrzebałem i u mnie jest jakaś rzeźba. W elearnie na schemacie nie ma który pin włącza antenę. Na rozpiskach w necie piszą, że antena sterowana jest przez pin 5 wtyczki A. U mnie pin jest pusty, albo może przełożony w inny. Jaki powinien mieć kolor?

  7. #397
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sAweK
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 8V 120 km.
    Postów
    310

    Domyślnie

    parę stron wcześniej podawałem z tego co pamiętam jakie radio adapter itd.a jesli nie ma to postaram się w najbliższym czasie wam podać co do przycisków az sam byłem zaskoczony ale działa każdy A na niektórych mam nawet ustawione po kilka fukcji.

  8. #398
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    w planach: Alfa 159 2.0 SW
    Postów
    5

    Domyślnie

    Cześć Panowie, przejrzałem wątki poprzednie i wydaje mi się, że żaden nie poruszył mojego problemu. Poprawcie mnie jeśli jest inaczej. Mianowicie - kupiłem radio z modułem do sterowania kierownicy aftermarketowe Chińczykowe. Mój mechanik ma problem z jego podłączeniem, a mianowicie twierdzi, że POLIFTOWEJ RADIONAVI (jaką mam obecnie) nie da się zamienić na żadne inne radio... Ponoć przedliftowe radionavi i zwykłe radia tak, a poliftowa ma inny moduł i się tego nie da rady zrobić, nie ma żadnej przejściówki i jest to ogólnie niewykonalne. Czy ktoś mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć ? Czy szukać innego montażysty ?

  9. #399
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Postów
    53

    Domyślnie

    Panie i Panowie zamontowalem dedykowane radio na androidzie i robi robotę. Jak się ktoś zastanawia czy warto, to warto

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  10. #400
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Seba998
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Alfa
    Postów
    78

    Domyślnie

    Jakie dokładnie? Pochwal się ile kosztowało i gdzie kupiłeś

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Montaż fabrycznej nawigacji do Giulietty, porady.
    Utworzone przez rado084 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 22-07-2019, 11:06
  2. [159] Rodzaje radia/nawigacji
    Utworzone przez boober w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 17-03-2017, 16:56
  3. Wyciąganie nawigacji/radia CD
    Utworzone przez MatiMatteo w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-04-2015, 18:25
  4. [159] Zestaw multimedialny zamiast ori radia
    Utworzone przez czapel w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-04-2014, 20:39
  5. Dostrajanie radia do nawigacji (Transmiter FM)
    Utworzone przez Halil w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-01-2012, 13:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory