Strona 48 z 60 PierwszyPierwszy ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 595

Temat: Alfa 159 i montaż nawigacji zamiast radia

  1. #471
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mamel
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 8v
    Postów
    469

    Domyślnie

    Hej. Czy ktoś podłączył to radio z aliexpress tak, że może programować przyciski z kierownicy? Podłączyłem wszystko i pasowało p&p, działa mi tylko głośniej, ciszej, strzałki w lewo i prawo i nic więcej. Podobno można sobie je progemować i zmieniać im dziąłanie, ale jak je wciskam przy programowaniu to radio ich nie widzi. Wydaje mi się, że coś tam jest zle podpięte bo chińczyk twierdzi ze musze jeszcze podłączyc jakis niebieski kabel, ktory jest luzem ale on nie wie gdzie... Zaczyna mnie ch.. z tym radiem strzelać. Podłączył ktoś to badziewie?
    Wesela, przyjęcia, bankiety, zabawy taneczne - oprawa muzyczna lubuskie, dolnośląskie - www.bluebinders.pl // www.facebook.com/bluebinders/

  2. #472
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Alfa romeo 159, 1.9 jtdm 120km 8v
    Postów
    1

    Question Nie działa Navi ori po wymianie

    Witam, jestem nowym posiadaczem 159 i przy zakupie auta dali mi Navi oryginalne, więc wyjąłem swoje radio 1din żeby sprawdzić czy w ogóle działa. Po podłączeniu kabli z radia 1Din na 2Din, nic nie działa... . Więc moje pytanie co muszę dokupic do w/w Navi, żeby zaczęło działać. Chyba, że te radio po prostu nie działa ?

  3. #473
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasillo Zobacz post
    Witam, jestem nowym posiadaczem 159 i przy zakupie auta dali mi Navi oryginalne, więc wyjąłem swoje radio 1din żeby sprawdzić czy w ogóle działa. Po podłączeniu kabli z radia 1Din na 2Din, nic nie działa... . Więc moje pytanie co muszę dokupic do w/w Navi, żeby zaczęło działać. Chyba, że te radio po prostu nie działa ?
    Skoro ci dali osobno to chyba masz już odpowiedź, czemu sami tego nie zainstalowali

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  4. #474
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    nie mialem navi ale gdzies tu na forum czytalem ze pid nieoryginalne cos sie przeklada w zasilaniach w kostkach iso, moze to pierdola tego typu? [MENTION=81747]wasillo[/MENTION] schemat w łapę i sprawdz sobie. elearny sa do sciagniecia z 2006r tu na forum linki a jak potrzebujesz polift to odezwij sie na pw

  5. #475
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witam
    Podpinam się pod temat.
    Pokusiło mnie ostatnio o kupno oryginalnej navi do mojej belli, zamiast standardowego radia.
    Przerobiłem zasilanie, zaktualizowałem soft, język zmienił się z niemieckiego na włoski i pokazała się mapa Polski.
    W celu zmiany języka ściągnąłem plik setup CD, nagrałem na płytkę cd i nic, radio chyba jej nie widzi. Proszę o informację jak mam stworzyć poprawnie setup cd, oraz jak mam wgrać najnowsze mapy, które też ściągnąłem z netu (czy to mają być obrazy iso czy zwykle pliki?)

    Dziękuję i pozdrawiam

  6. #476
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mamel
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 8v
    Postów
    469

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamel Zobacz post
    Hej. Czy ktoś podłączył to radio z aliexpress tak, że może programować przyciski z kierownicy? Podłączyłem wszystko i pasowało p&p, działa mi tylko głośniej, ciszej, strzałki w lewo i prawo i nic więcej. Podobno można sobie je progemować i zmieniać im dziąłanie, ale jak je wciskam przy programowaniu to radio ich nie widzi. Wydaje mi się, że coś tam jest zle podpięte bo chińczyk twierdzi ze musze jeszcze podłączyc jakis niebieski kabel, ktory jest luzem ale on nie wie gdzie... Zaczyna mnie ch.. z tym radiem strzelać. Podłączył ktoś to badziewie?
    Nikt nie pomoże? Za cholere nie wiem jak podłączyć się pod linię sterowania z kierownicy... naprawde nikt tego nie robił?
    Wesela, przyjęcia, bankiety, zabawy taneczne - oprawa muzyczna lubuskie, dolnośląskie - www.bluebinders.pl // www.facebook.com/bluebinders/

  7. #477
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamel Zobacz post
    Nikt nie pomoże? Za cholere nie wiem jak podłączyć się pod linię sterowania z kierownicy... naprawde nikt tego nie robił?
    Te przyciski działają bez modzenia. Włącz player i zobacz że możesz przelaczac utwory

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  8. #478
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mamel
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 8v
    Postów
    469

    Domyślnie

    Pisałem, że działają, ale nie da się ich programować, a powinno. O to chodzi...
    Teraz np mam tak, że jak dzwoni telefon przez bt, to nie mogę odebrać go z kierownicy, bo rozłącza rozmowę przez to, że przycisk ten zaprogramowany jest tak, że słuchawka ma rozłączać a przez programowanie można to zmienić i rozłączać będzie przy dłuższym przytrzymaniu a przy jednym kliknięciu będzie odbierać - jak w fabrycznym b&me
    Ostatnio edytowane przez mamel ; 11-03-2019 o 22:40
    Wesela, przyjęcia, bankiety, zabawy taneczne - oprawa muzyczna lubuskie, dolnośląskie - www.bluebinders.pl // www.facebook.com/bluebinders/

  9. #479
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    edit, za szybko odpisalem- te bez potrzeby ramki sa dla wersji ze zwyklym radiem, nie spotkalem sie z gotowcem dla wiekszego otworu po navi. no chyba zeby zmienic panel alu przy okazji. nowy 800zl chyba ale bedzie wygladalo auto lepiej.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 01-08-2019 o 13:36

  10. #480
    Użytkownik Rowerzysta Avatar macinek102
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Tarnów ( tuż obok )
    Auto
    ALFA 159 SPORT 2.0 JTDM 136+++.....
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiek440 Zobacz post
    Panowie czy jest już jakiś zamiennik (może być z chin) pasujący zamiast fabrycznej nawigacji i najlepiej wyglądający bardzo seryjnie?
    Na szybkiego znalazłem coś takiego.
    W Chinach parę stów taniej, ale nie mam pojęcia jak to gra. Podobno wszystko ma działać jak w orginale. Zadzwoń podpytaj.
    https://allegro.pl/oferta/nawigacja-...2gb-8358715146
    Wychowały cię mass media, Nie wysilał się twój mózg
    W szkole była też tragedia, Choć ci nie szczędzono rózg!

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Montaż fabrycznej nawigacji do Giulietty, porady.
    Utworzone przez rado084 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 22-07-2019, 11:06
  2. [159] Rodzaje radia/nawigacji
    Utworzone przez boober w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 17-03-2017, 16:56
  3. Wyciąganie nawigacji/radia CD
    Utworzone przez MatiMatteo w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-04-2015, 18:25
  4. [159] Zestaw multimedialny zamiast ori radia
    Utworzone przez czapel w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-04-2014, 20:39
  5. Dostrajanie radia do nawigacji (Transmiter FM)
    Utworzone przez Halil w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-01-2012, 13:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory