Strona 39 z 48 PierwszyPierwszy ... 2930313233343536373839404142434445464748 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 477

Temat: Blue&Me upgrade i zmiana języka

  1. #381
    Użytkownik Rowerzysta Avatar majkelmu
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    była alfa romeo 145 1,6 TS '00, jest Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm
    Postów
    487

    Domyślnie

    Uruchom ponownie telefon. Czasami pomaga

    Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  2. #382
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 159, 1.9 16V jtdm 150km, 2007
    Postów
    104

    Domyślnie

    Witam serdecznie
    Czy jest tutaj ktoś z okolic Poznania, kto poradził sobie z problemem "english language is anavailable" ?
    Raz podczas jazdy słuchałem muzyki z pendrajwa, nagle piosenki zaczęły przeskakiwać same, jedna za drugą i w żaden sposób nie mogłem tego powstrzymać dojechałem do domu, zrobiłem reset aku ale to nic nie pomogło. Nastepnego dnia problemu nie było, muzyka leci normalnie z pendrajwa jednak nie mogę wejść w foldery itp i np ustawić aby piosenki leciały po kolei. W losowy sposób włączają się i mogę tylko włączyć następną. Próba wejścia w ustawienia przez sterowanie z kierownicy kończy się zawsze tym samym "english language is anavailable". Stało się to nagle podczas jazdy i nie mogę się z tym uporać.
    Może mi ktoś pomoże z tym ?
    Chętnie odwdzięczę się dobrym trunkiem
    Pozdrawiam.

  3. #383
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    ALFA ROMEO 159
    Postów
    55

    Domyślnie

    Miałem coś podobnego, ściągnąłem aktualizacje ze strony producenta. I zaczęło działać. Spróbuj sam to zrobić, mi zajęło to ok 30min.

  4. #384
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Cytat Napisał LegenGod Zobacz post
    Witam serdecznie
    Czy jest tutaj ktoś z okolic Poznania, kto poradził sobie z problemem "english language is anavailable" ?
    Raz podczas jazdy słuchałem muzyki z pendrajwa, nagle piosenki zaczęły przeskakiwać same, jedna za drugą i w żaden sposób nie mogłem tego powstrzymać dojechałem do domu, zrobiłem reset aku ale to nic nie pomogło. Nastepnego dnia problemu nie było, muzyka leci normalnie z pendrajwa jednak nie mogę wejść w foldery itp i np ustawić aby piosenki leciały po kolei. W losowy sposób włączają się i mogę tylko włączyć następną. Próba wejścia w ustawienia przez sterowanie z kierownicy kończy się zawsze tym samym "english language is anavailable". Stało się to nagle podczas jazdy i nie mogę się z tym uporać.
    Może mi ktoś pomoże z tym ?
    Chętnie odwdzięczę się dobrym trunkiem
    Pozdrawiam.
    Ja jestem z poznania

    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  5. #385
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 159, 1.9 16V jtdm 150km, 2007
    Postów
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasio79 Zobacz post
    Ja jestem z poznania

    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
    Ok, dobrze wiedzieć. Odezwał się do mnie jeszcze inny użytkownik z poradami i jeszcze raz spróbuje z tym sam sobie poradzić. W razie czego to się odezwę (jeśli nie podołam)

  6. #386
    Użytkownik Świeżak Avatar Zefir
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta JTDm 170 TCT
    Postów
    193

    Domyślnie

    Pozwolicie Panowie że zapytam na tym forum o problem z parowaniem nawigacji Blue&nie Tomtom 1 z centralką Blue &me. Z tego co wiem mam centralkę drugiej generacji z aktualizacją do wersji 10.0 i spolszczenie. Natomiast nawigacja jest starszego typu ( nie wersja live) i oba urządzenia nie są w stanie się sparować. Nie ma problemu z parowaniem telefonu z jednym i drugim urządzeniem. Centralka kupiona używana ale zgodnie z nr eper i spełnia funkcję zestawu głośnomówiącego jak również dostępne są funkcje mediaplayer. Sama nawigacja w czasie parowania widzi przez moment moduł Blue&nr (pojawia się przez chwilę mały napis na niebieskim tle) a nawet można cofając wstecz zobaczyć pełen symbol urządzenia. Po wbiciu kodu jednak wywala komunikat o niedostępności czy też nie włączonym module Blue&,me. Jeśli dobrze wnioskuje problemem może być nowsza wersja centralki a starsza nawigacji. Czy jest jakiś sposób żeby sobie poradzić z tym problemem? Np zmiana samego softu centralki na starszy o ile jest dostępny czy też po prostu trzeba kupić nawigację w wersji Blue&me Tomtom 2 live i wtedy powinno się to zgrać.
    Pozdrawiam

  7. #387
    Użytkownik Świeżak Avatar Zefir
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta JTDm 170 TCT
    Postów
    193

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    tu masz linka do 5.5, 5.6 i języka polskiego dla centralki Blue&me z Media playerem (Te sciągnąłem ze strony dla mojej centralki i wgrywałem u siebie zanim jeszcze zmieniłem na centralkę blue&me nav):
    https://drive.google.com/drive/folde...qZ?usp=sharing
    wgrywasz na własne ryzyko

    aha, próbowałeś inne pendrivy? formatowałeś pełnym formatem na fat32?
    Drążąc swój temat zapytam, może ktoś to robił lub ma wiedzę, czy jest możliwe i bezpieczne wgranie oprogramowania podanego tu przez kolegę do centralki drugiej generacji z oprogramowaniem 10.0? Chodzi o to żeby współpracowała z nawigacją pierwszej generacji Blue&me Tomtom z którą się teraz nie chce parować.
    Pozdrawiam

  8. #388
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar ColMan
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Alfa romeo 159 2.4 JTD
    Postów
    8

    Domyślnie

    Witam , mam problem z błędem "USB Error 10" pierwsza aktualizacja 5.5 wskoczyła bez problemu przy 5.6 zaczęły się schody cały czas wyskakuje zakichany Error 10 , drugi problem to brak komunikatów głosowych pani nie chce się odzywać do mnie ogólnie voice tak jak by nie działał , spotkał się ktoś z podobnym problemem ? auto z 2006r

  9. #389
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    a poszło dobrze wszystko na 5.5? możesz spróbować jeszcze raz wgrać 5.5. może inny pendrive. przed wgraniem plików pełny format na (nie pamiętam FAT32? - sprawdź instrukcję ze strony blueandme). rozumiem że robisz wg instrukcji z blueandme, wgrałeś ten plik do zrzutu pliku na pena, potem wgrałeś go na stronce, ona Ci dała 5.5 i 5.6, a nie ze od kogoś dostałeś jakieś gotowce niekoniecznie do Twojej centralki (były różne, z USB lub bez, nie wiem czy dokładnie takie same firmwary do obu podchodzą)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #390
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar ColMan
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Alfa romeo 159 2.4 JTD
    Postów
    8

    Domyślnie

    Wszystko zrobione według wskazówek , pendrive sformatowany na Fat 32 w wolnym tempie , wygląda na to że error wyskakuje pod koniec instalacji , najgorsze że nie działa voice , być może moje B&M jest walnięte ? wczoraj walczyłem cały dzień .

Podobne wątki

  1. [156] Zmiana języka w komputerze
    Utworzone przez DDEvil w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-12-2015, 22:54
  2. Zmiana języka na komputerze..
    Utworzone przez skwaros w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-12-2015, 20:39
  3. [159] Zmiana języka radionawigacji
    Utworzone przez pannamysia w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-11-2015, 23:43
  4. Zmiana języka menu
    Utworzone przez Stiven w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 22:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory