Strona 7 z 48 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 477

Temat: Blue&Me upgrade i zmiana języka

  1. #61
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kriswin
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Kraśnik
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 2008r.
    Postów
    271

    Domyślnie

    Od liftu w 2008 jest druga generacja,
    Ostatnio edytowane przez kriswin ; 23-11-2012 o 11:03
    "Jeśli celujesz w nic, zawsze trafisz!"

  2. #62
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Gereme
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 Ti 1,9 JTD 16V SportWagon, obecnie jest Alfa Romeo BRERA 2.4 JTDm 210 KM
    Postów
    138

    Domyślnie

    [QUOTE=yogi77;1028368]
    Cytat Napisał Gereme Zobacz post
    Kolego odpowiedź na Twoje pytanie przewija się kilkukrotnie w tym poście, ale skoro potrzebujesz tak "łopatologicznie" (bez urazy) to proszę:
    1. Wchodzisz na stronę: http://www.blueandme.net/blueandme/index.aspx
    2. Wybierasz markę samochodu: http://www.blueandme.net/blueandme/i...0romeo&lang=it
    3. Nie wiem w jakim języku będzie Ci najwygodniej poruszać się po stronie (ja wybrałem angielski): http://www.blueandme.net/blueandme/i...0Romeo&lang=en
    4. Najeżdżasz myszką na Support i rozwija się mała beleczka gdzie masz: FAQ DOWNLOAD PHONE COMPATIBILITY AVAILABILITY i wybierasz sobie DOWNLOAD: http://www.blueandme.net/blueandme/i...port/download/
    5. Otwiera się okienko gdzie w pierwszej zakładce BLUE&ME są dwa guziczki. Wybierasz ten drugi "Fit in the search filters in assisted mode".
    6. Otwiera się kolejna zakładka gdzie masz PART 1 i PART 2.
    7. Klikasz na guzik DOWNLOAD FILE w PART 1 i ściągasz sobie oprogramowanie do sprawdzenia modelu i wersji Blue&Me.
    8. Dalej postępujesz zgodnie z instrukcją, która zawiera się w ściągniętych plikach...

    W razie jakichś wątpliwości pytaj...

    - - - Updated - - -

    Dziękuję kolego, sam bym lepszego FAQ nie stworzył , ale bez urazy czy ja pisałem, że nie wiem jak ściągnąć aktualizację? Tutaj zahaczamy po o czytanie ze zrozumieniem
    Na stronie są dwie wersje B&M dla 159: first i second generation. Idąc dalej First generation ma oznaczenie 5.5 i 5.6, a second 6.0 i dodatkowo można wybrać język jaki się chce.
    Pytałem, czy jest jakieś rozgraniczenie rocznikowe np.: od 2006 do 2008 to należy wybrać B&M first generation do uaktualnienia, a od 2009 to second generation i tyle.
    Kolego raczej z pisaniem ze zrozumieniem, skąd masz wiedzieć, ano nikt nie wie, ja mam Brerę z 2009 roku i mam 1 wszą generację. U Włochów to jak wróżenie z fusów. Pytanie brzmi czy masz z Nav czy nie ? Konia z rzędem temu kto po roczniku odpowie mi na to pytanie. Ale po cyferkach zapisanych w pliku xml jest to już możliwe...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kriswin Zobacz post
    Od liftu w 2008 jest druga generacja,
    Kolego nie mów takich rzeczy, bo to tylko teoria. Otto ma 159 z 2010 i ma pierwszą generację, wiem bo robiłem mu upgrade, to samo u mnie w Brerze 2009 rok i też pierwsza generacja...

    A teraz pytanie do kolegów trochę z innej beczki. Czy może ktoś próbował się już dobierać do plików zapisanych w Blue&Me ? Znaczy wyciągać pliki z komunikatami pisanymi ?
    ...no ALFA, no fun !!!

  3. #63
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kriswin
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Kraśnik
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 2008r.
    Postów
    271

    Domyślnie

    [QUOTE=Gereme;1028407] Kolego nie mów takich rzeczy, bo to tylko teoria. Otto ma 159 z 2010 i ma pierwszą generację, wiem bo robiłem mu upgrade, to samo u mnie w Brerze 2009 rok i też pierwsza generacja...

    QUOTE]

    Tak naprawdę, przy ściąganiu pliku, który ma sprawdzić wersję nie ma konieczności wybierania wersji.
    Ja mam 2008r. po lifcie i mam 2 generację, więc mówię takie rzeczy na moim przykładzie, a jeśli ma inną to wyjdzie przy aktualizacji.
    "Jeśli celujesz w nic, zawsze trafisz!"

  4. #64
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Gereme
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 Ti 1,9 JTD 16V SportWagon, obecnie jest Alfa Romeo BRERA 2.4 JTDm 210 KM
    Postów
    138

    Domyślnie

    Byłoby zdecydowanie lepiej gdybyś napisał że u Ciebie jest taka wersja a nie, że od liftu w 2008 jest druga generacja, bo wychodzi na to że wszystkie po liftowe mają drugą generację, co nie jest zgodne z prawdą...
    ...no ALFA, no fun !!!

  5. #65
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kriswin
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Kraśnik
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 2008r.
    Postów
    271

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gereme Zobacz post
    Byłoby zdecydowanie lepiej gdybyś napisał że u Ciebie jest taka wersja a nie, że od liftu w 2008 jest druga generacja, bo wychodzi na to że wszystkie po liftowe mają drugą generację, co nie jest zgodne z prawdą...
    ok rozumiem, ale tak czy inaczej jeśli kolega chce aktualizację zrobić automatem to nie ma większego znaczenia, bo sobie sprawdzi w pliku
    "Jeśli celujesz w nic, zawsze trafisz!"

  6. #66
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Gereme
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 Ti 1,9 JTD 16V SportWagon, obecnie jest Alfa Romeo BRERA 2.4 JTDm 210 KM
    Postów
    138

    Domyślnie

    Cytat Napisał kriswin Zobacz post
    ok rozumiem, ale tak czy inaczej jeśli kolega chce aktualizację zrobić automatem to nie ma większego znaczenia, bo sobie sprawdzi w pliku
    Dokładnie, tak. W zasadzie nic Go nie interesuje, wyciągnąć plik xml, wczytać go na stronce i reszta się zaktualizuje sama, no chyba że tak jak było u mnie aktualizacja została schrzaniona w ASO i zamiast odpowiedniej wersji podstawione zostały FFFFFF i zaczęły się schody, bo system zgłupiał co to za wersja i wszystko trzeba było robić na piechotę.
    ...no ALFA, no fun !!!

  7. #67
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    159
    Postów
    60

    Domyślnie

    Działa u Was strona http://www.blueandme.net/ ? Bo u mnie nie

  8. #68
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar liked
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    AR BRERA 2006 2,4 jtdm
    Postów
    320

    Domyślnie

    Mam może głupie pytanie, ale po rozpakowaniu pliku z wersji np. 5.5 mam nast. pliki:
    C82E.CAB
    C82R.CAB
    C82S.cab
    82UP
    kilka instr. PDF w różnych językach
    COU.pku
    DEU.pku
    install.info

    pierwsze 3 pliki są plikami spakowanymi, mam rozpakować ich zawartość i wrzucić ich zawartość luzem z całą resztą na pena?

  9. #69
    Użytkownik Romeo Avatar lukas_po
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Nowy Sącz - okolice
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDm 150KM '07 Carbonio Black
    Postów
    566

    Domyślnie

    Cytat Napisał liked Zobacz post
    Mam może głupie pytanie, ale po rozpakowaniu pliku z wersji np. 5.5 mam nast. pliki:
    C82E.CAB
    C82R.CAB
    C82S.cab
    82UP
    kilka instr. PDF w różnych językach
    COU.pku
    DEU.pku
    install.info

    pierwsze 3 pliki są plikami spakowanymi, mam rozpakować ich zawartość i wrzucić ich zawartość luzem z całą resztą na pena?
    Wrzucasz w takiej postaci jak masz teraz (bez dodatkowego rozpakowywania).

  10. #70
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar liked
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    AR BRERA 2006 2,4 jtdm
    Postów
    320

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukas_po Zobacz post
    Wrzucasz w takiej postaci jak masz teraz (bez dodatkowego rozpakowywania).
    dzięki wielkie zobaczymy jutro, czy zda egzamin

Podobne wątki

  1. [156] Zmiana języka w komputerze
    Utworzone przez DDEvil w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-12-2015, 22:54
  2. Zmiana języka na komputerze..
    Utworzone przez skwaros w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-12-2015, 20:39
  3. [159] Zmiana języka radionawigacji
    Utworzone przez pannamysia w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-11-2015, 23:43
  4. Zmiana języka menu
    Utworzone przez Stiven w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 22:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory