Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Temat: Blaupunkt 939

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Yaro85
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Goczałkowice-Zdrój
    Auto
    Zoe 159 SW 1.9 JTDm 16V <3
    Postów
    34

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	radio2.jpg
Wyświetleń:	379
Rozmiar:	51.1 KB
ID:	54397
    Mam to podłączone pod żółtą kostkę. Schemat na radiu mam taki sam. No i ze schematu wynika ze A.AF-L ; A.AF-R to kanały lewy i prawy, powinno to działać tak samo pod niebieską kostką
    Tomek - Yaro

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar loco145
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Czarna 159 16Virs 07r
    Postów
    781

    Domyślnie

    Wybaczcie ale muszę odkopać ten temat

    mi tam nie chodzi o żadne podłączanie bo mam interfejs blaupunkta ale nie chodzi mi sterowaniew kier. w związku z tym czy ktoś mi może powiedzieć która kostka jest od sterowania w kierownicy ?? przekopałem pół forum i wszedzie jest to tak pomotane że już nic z tego nie wiem wyciągałem dzisiaj radio i mam te 3 kostki do tej niebieskiej i zielonej ida kable ale do zółtej idzie 1 na radiu mam taki sam schemat jak tu kolega przytacza w poście ale kurde gdzie to sterowanie i co może być przyczyną że to nie działa ?? może uszkodzony kabel w kierownicy ??? albo coś tam no nie wiem pomóżcie bo już nie wiem co z tym zrobić

  3. #13
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar zientek
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    głogów
    Auto
    159 19jtdm 150 KM Qtronic 2008 sportwagon
    Postów
    136

    Domyślnie

    Kolego moze zdejmij panel z kierownicy (ten z przyciskam)i i zobacz czy kostka tam sie czasem nie wypiela, a przy okazji zobaczysz jakie kolory kabli ida do sterowania. Zeby zdjac ten element trzeba wyjac poduche (ale to nie problem) i odkrecic trzy srubki z tylu kierownicy. Wiecej info i fotki z tej operacji znajdziesz w temacie o wymianie kierownicy.
    Pozdrawiam i zycze powodzenia.
    Krzysiek

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar loco145
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Czarna 159 16Virs 07r
    Postów
    781

    Domyślnie

    kurcze myślałem że się obejdzie bez tego ale no nic trza wyciągnąć tą poduszkę i zobaczyć co tam siedzi

  5. #15
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Wiem ,że temat już ostygł ale nigdzie nie widze wyjaśnienia sytuacji kostek mini iso a sam będę podłączął wzmacniacz i suba pod ori radio więc rozkminiam schemat. Według wszystkich gwiazd na niebie i schematu z radia wychodzi na to ,że żółta kostka jest właśnie na wyjscie audio : A.AF-R - prawy kanał , A.AF-L lew kanał ,A-A2 masa obu kanałów , no i jeden pin sterowania wcmacniacza . Zresztą nawet na schemacie kostki jest napis -BOOSTER ( dopalacz ) . Na zagranicznych forach też opisują ,ze do AUX IN jest niebieska wtyczka . A na Allegro sprzedawcy sprzedają chinche z żółtą kostką - sami nie wiedzą co sprzedają . Na dniach będę wyciągał radio i sprawdzał . Nie mam Bose i choć ori głośniki grają przyzwoicie to jednak lubie jak mi bas masuje plecy .

  6. #16
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    O i nawet u kilku sprzedawców udało mi się znalezć kostki prawidłowo opisane .http://allegro.pl/mini-iso-line-out-...494744492.html

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar himek
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    była: Alfa Romeo 156 1,9 JTD; jest: Alfa Romeo 159 1,9 JTDm 8v SW :)
    Postów
    620

    Domyślnie

    To i ja się podłączę. Całkiem przypadkowo chyba odkryłem, że żółta podłączona kostka to jest wtyczka od Blue&Me, bo jak odpinam żółtą to przestaje lecieć muzyka z pendrive.
    Chcę też sprobować podłączyć telefon i chyba ta niebieska przejściówka będzie najlepsza.

    I teraz pytanie za 100 pkt Nazar, rozkminiłeś jak podłączyć sub do ori radia? Czeka mnie też ta operacja i nie wiem jak to ugryźć

  8. #18
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    No właśnie jeszcze nie . W ten weekend wyciągne radio i się zobaczy . Ja nie smiem się z nikim kłóćic co i jak ma podłączone tylko dziwi mnie fakt ,że macie czy to Blue&Me czy inne AUX'y podpięte pod żółtą kostkę jak ewidentnie na radiu jest opisane że są dwa kanały wyjscie , sygnałówka wzmacniacza i jeden wspólny minus na oba kanały . Nawet oglądałem opisy z innych Blaupunktów z mini iso i gdzie na kostce żółtej są dodatkowe dwa piny ( które u nas są poprostu "nieobecne" ) i są to kolejne 2 kanały wyjscia . No i link ,który podałem wcześniej jest właśnie na 4 kanały i jeden kabelek do załączania wzmaka . Dziwny jest ten Blaupunkt- co gdzie się nie podepnie to będzie działało . Ale jak nawet zadziała wzmacniacz na tej żołtej kostce to musimy dodatkowo założyć sobie ( dla wygody ) potencjometr ( na allegro można dostać ) do sterowania głośnością suba bo nasze radyjka takowego sterowania nie mają . Szkoda się pozbywać radyjka bo fajnie z zgrywa z panelem klimy . Mam Alpine'a z wyższej półki który robił mi rzeznie w poprzednich autach ale nie zeszpece deski z Alfy dlatego wozi się w Bravusiu . Nic -zostaje tylko spróbować . Zamówie tą przejściówke z allegro ale na weekend mi raczej nie przydzie więc pobawie się kabelkami

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar himek
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    była: Alfa Romeo 156 1,9 JTD; jest: Alfa Romeo 159 1,9 JTDm 8v SW :)
    Postów
    620

    Domyślnie

    Ostatnio wyciagnelismy radio ale po podłączeniu do zasilacza domowego było Cancheck
    Moj przyszły szwagier nawet sie za głowę chwycił jak zobaczył schemat i ze nic sie nie zgadza


    Wysłane dzięki uprzejmości mojego iPhone'a :-)
    jest: Opel Astra K Hatchbag 1,4 150KM (2018 - ????)
    jest: Alfa Romeo 159 Sportwagon 1,9 JTDm 8v (2014 - ????)
    była: Alfa Romeo 156 Sedan 1,9 JTD (2010 - 2014)

  10. #20
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    NO dobra . Czasu nie miałem ale w końcu zamówiłem mini iso żółte z wyjsciem na wzmacniacz więc na dniach opisze jak to i czy to działa .

Podobne wątki

  1. blaupunkt melbourne 120
    Utworzone przez raxor19 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-05-2015, 11:17
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-02-2015, 17:27
  3. Zmieniarka Blaupunkt USB BT
    Utworzone przez jashooligans w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 22:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory