Strona 7 z 41 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 409
Wyświetlany wątek znajduje się w dziale 159/Brera/Brera Spider - Forum Alfa Romeo 159 [2005-2012], Alfa Romeo Brera [2005-2010] i Alfa Romeo Spider [2006-2010]. W wymienionych modelach montowano silniki benzynowe: 1.8 MPi, 1750 TBi, 1.9 JTS, 2.2 JTS, 3.2 JTS oraz silniki diesla: 1.9 JTDm (120 i 150 KM), 2.0 JTDm, 2.4 JTDm.
    Użytkownik Embrion
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    12 h 5 m

Domyślnie

1200zł

Użytkownik Romeo Avatar karmal
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    AR 159 2007 1,9 16V, DPF OUT, EGR OFF
    Czas spędzony na forum
    29 d 2 h 4 m

Domyślnie

Dziś byłem na przeglądzie rejestracyjnym - pierwszym od nowości. Nie mam już DPF - diagnosta nawet nie zwrócił na to uwagi.
    Poza tym mówił że hamulce jak brzytwa
    https://vimeo.com/57078312 moja alfa 159 i kumpla Megane F1 ( NA SPRZEDAŻ !!!!!! ) na SCP 2012

Alfa 159 do ślubu http://tablica.pl/oferta/alfa-romeo-...tml#e917a91a6d

Użytkownik Romeo Avatar alces1
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    Alfa Romeo 159 JTDm
    Czas spędzony na forum
    72 d 10 h 30 m

Domyślnie

Cytat Napisał mironostr Zobacz post
    a dodatkowo po schamowaniu alfy okazało się że moc wzrosła ze 120KM do 132 KM tylko po usunięciu filtra bez podnoszenia mocy
    a jesteś pewien, że przedtem było tylko 120KM?
    Pozdrawiam.
    - Rafał

PRZERÓBKA GRILLI NA ZAMÓWIENIE:
    http://www.forum.alfaholicy.org/uslu..._do_156_a.html
    NA SPRZEDAŻ UŻYWANE MARKOWE OPONY W ATRAKCYJNYCH CENACH! INFO: PRV.

Użytkownik Maniak resoraków
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    159 1.9JTDm 16V 172KM 402Nm, 6.2007
    Czas spędzony na forum
    2 d 21 h 38 m

Domyślnie

Cytat Napisał karmal Zobacz post
    Dziś byłem na przeglądzie rejestracyjnym - pierwszym od nowości. Nie mam już DPF - diagnosta nawet nie zwrócił na to uwagi.
    Poza tym mówił że hamulce jak brzytwa

a masz tam samą rurkę zamiast DPF czy tylko wytłukłeś wkład z org puszki?

Użytkownik Romeo Avatar karmal
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    AR 159 2007 1,9 16V, DPF OUT, EGR OFF
    Czas spędzony na forum
    29 d 2 h 4 m

Domyślnie

Cytat Napisał derpin Zobacz post
    a masz tam samą rurkę zamiast DPF czy tylko wytłukłeś wkład z org puszki?
    Mam rurkę wstawioną zamiast DPFu - zwykłą normalną.
    https://vimeo.com/57078312 moja alfa 159 i kumpla Megane F1 ( NA SPRZEDAŻ !!!!!! ) na SCP 2012

Alfa 159 do ślubu http://tablica.pl/oferta/alfa-romeo-...tml#e917a91a6d

6. Thanks derpin thanked for this post
    Użytkownik Romeo Avatar Czarny_28
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Czas spędzony na forum
    80 d 12 h 11 m

Domyślnie

ja mam puszke.Wywalili mi wnetrze tak zeby nie bylo nic widac ze bylo ruszane.

8. Thanks derpin thanked for this post
    janio
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    Przynajmniej nie narażasz na nieprzyjemności diagnosty

Użytkownik Pirat drogowy Avatar berez
    Mieszka w
    SMI
    Auto
    159 1.9 JTDm 16V 2008r. (Mod: 180KM, 400Nm)
    Czas spędzony na forum
    21 d 1 h 39 m

Domyślnie

Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    A czy w tej puszce masz normalnie rurkę (puszka pełni jedynie rolę maskownicy)?

Użytkownik Romeo Avatar Czarny_28
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Czas spędzony na forum
    80 d 12 h 11 m

Domyślnie

berez tego to ja nie wiem.Pytaj Tomka_KRK

Użytkownik Romeo Avatar oops2k
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Navara - byla, 159SW - jest!
    Czas spędzony na forum
    9 d 2 h N/A

Domyślnie

A jak wstawiacie sama rurę to auto nie jest glosniejsze?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

1. [156?, 147, GT] DPF - filtr cząstek stałych
    Utworzone przez Krajcok w dziale 147
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-01-2013, 23:32
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-08-2012, 23:09
  3. [159] Brak mocy i szarpanie przy wypalaniu DPF (filtra cząstek stałych)
    Utworzone przez Alfabeta w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-06-2011, 14:00
  4. [159] Słyszeliście o 'zapchaniu filtra cząstek stałych'?
    Utworzone przez marekkas w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 09:35
  5. Filtr cząstek stałych
    Utworzone przez Darek68 w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-08-2009, 10:19

Tagi dla tego tematu

146, 147, alfa, ania, auto, bdb, błąd, błędów, brera, całe, całkowicie, całości, cena, cennik, ceny, check, chip, chipie, choć, chwalę, ciśnienia, ciśnienie, cześci, części, część, czujnik, czyżby, dają, demontaż, demontować, denso, diag, diesel, dokladnie, doładowanie, dpf, dpfa, drzwi, dym, dymi, dysku, dziwna, dzwiek, dźwięku, ecu, egr, egra, ema, emulator, eper, era, fachowiec, fakt, falujące, fes, fesie, fia, filtr, filtra, filtry, filtrze, firma, firmie, firmy, gaz, gdańska, gliwice, głowicy, głowy, gora, górny, grand, grosze, hamowni, hamownia, hamuje, heh, honda, ile, inaczej, informacji, informatyków, ingerencji, innym, interfejs, istnieje, jazda, jazdy, jechac, jechać, jednej, jedyny, jezdzil, jeździć, jeżdżą, jtd, kata, katalizator, katalizatora, katalizatorem, katem, kaz, każdej, kilometrów, klapy, kłopoty, kolejną, koła, kombi, komfort, komp, kompem, komputer, kontakt, kontrolki, końca, korek, kostka, kosz, koszt, koszta, kosztuje, koszty, kraków, kultura, kupić, kupiłem, lakierem, lambda, logi, lubi, maly, małopolska, maniek, mapy, masakra, mechanicznie, mechanik, mechanika, miało, miare, miescie, mieście, mili, miłego, misiu, mobil, moc, mocą, mocno, mocy, modyfikacja, moich, mowa, możecie, myśli, nabywca, najmniej, namiar, narazie, nei, niema, niemczech, nik, nikogo, nikomu, normalnej, nowy, nówka, obd, objawy, obrotami, obroty, oby, oczy, odbioru, odczucia, odnośnie, odpaleniu, olej, oleju, onet, opcje, oprogramowanie, osoba, oszukać, owa, owe, paliwa, paru, pasuje, pełną, pierwszej, pięknych, plecy, pln, płakać, podłączonym, podstawa, podstawie, pojechac, polecić, policja, policji, pomiar, poproszę, postoju, powietrza, powyzej, powyżej, poziomu, pozycji, póki, pół, północy, później, pracuje, pracy, prawda, prawi, prawie, problemami, problemow, problemu, problemy, proces, produktu, program, programie, programowe, programowo, programu, proste, prostu, próbie, przebieg, przebiegu, przegląd, przelot, przepraszam, przeszło, prześwitu, przyspiesza, przyspieszaniu, puki, puszkę, puszki, pytań, raj, regeneracja, regeneracji, reklama, remont, renomą, robert, robią, rolki, romeo, rozrusznik, rozrządu, róznica, różnicowy, rura, rure, rurki, rury, rwanie, ryzyko, rze, sadza, sadzy, samochodach, samochodowe, samochód, serwis, silniczek, silnik, silnika, silnikiem, silniku, silver, siostry, słów, soft, spalania, spalanie, spalin, spokój, sprzedac, sprzedawał, sprzęt, srodek, srodku, stać, standardowe, sterowanie, sterownik, stop, str, swojego, szczecin, szczecina, szczecinie, szok, szwagra, ściąga, środka, środku, światłach, tablic, taniej, tek, tema, tka, tłumika, tobie, trasie, turbina, turbiny, turbo, tygodniu, typowe, tzn, urządzenie, usunąć, usuniecie, usunięcia, usunięcie, usunięty, usuwa, usuwac, usuwanie, uwadze, wali, warszawy, warsztat, warsztatu, warto, wartość, wcześniej, wejdzie, wersje, wiadomość, widzę, widział, widziałem, widzisz, wiedzieć, wierze, wierzyć, wiesz, więcej, większym, wkład, właściciel, włącza, wnętrze, woli, wrażenie, wstawić, wyciąg, wycięcie, wydech, wykres, wylot, wymienia, wymontowanie, wynika, wypala, wypalania, wypalanie, wywala, wywalić, zad, zadnego, zakład, zakładać, zapchany, zawartość, zbiera, zbierać, zdrowe, zepsuć, zlodziei, znajomości, zonk, zostawiać, zrobi, zrobili, zrobił, zrobiony, zużyte, zużyty, zwrócić, zwykle, żałować

Zobacz tagi

Tagi użytkowników

ile kosztuje usunicie filtra czastek stalych

usuwanie filtra czastek stalych warszawa mazowieckie

auto kopci bez dpf-a

ile kosztuje usuniecie fap

usunięcie dpf alfa 159 2.4

gdzie w krakowie mogę usunąć filtr dpf

civic VIII wyciecie filtra

ile kosztuje wyciecie filtra

usuwanie filtra fap wodzisław

cena usunięcia dpf

usuniecie dpf alfa 159

czy bez filtr cząstek stałych moge przejdzie przegląd

usuwani dpf 159

smierdzi z wydechu po wycueciu dpf

159 koszt usuniecia dpf

fiat bravo usuwanie filtra

wycinanie filtra cząstek stałych cenaczyszczenie filtra dpf częstochowawycięcie filtra cząstek stałych - cenaliltr cżasteczek lancia deltausuniety fap a przeglad rejestracyjnylancia delta filtr cząstek stałych forumfiltr cząstek stałych cenafiltr dpf czyszczenie alfa 159usuwanie filtra cząsteczek stałych cena krakówalfa 159 usunięcie filtra dpfusuwanie filtra cząstek stałych opolskieile kosztuje filtr cząstek stałych do passata ukusuwanie filtra pdf krakówe90 spalanie po usunieciu dpfalfa 159 wyrzucenie dpfwycinanie filtra cząstek stałychczujnik temperatury filtra cząstek stałych fiat159 alfa filtr forumusuwamy filt dpf krakówsamemu calkiem wyciac dpf alfa 159 filtr czasteczek stalych smierdzipo usunieciu dpf alto mniej palipeugeot 407 rwanie na malych obrotach przy przyspieszaniuusuwanie dpfpo usunieciu dpf kopcijak usunac dpf alfa 159jak usunac dpf w alfa 159usuniecie dpfjak samemu usunac dpf alfa 159usuwanie dpf gliwicecena usuniecia dpfile kosztuje usuwanie dpf usuwanie filtra fap warszawa cenausuwanie fap kraków i okolice forumco moze zrobic policja w niemczech za brak dpfusuniecie dpf efektyusuwanie dpf wartoFILTER CZASTEK STAŁYCH FORUMlancia delta filtr dpfniemcy usuniety dpfusuniecie egr i dpf roznicakoszta usuniecia filtra czasteczek stalych opolskieile kosztuje czyszczenie filtra czasteczek stałychile kosztuje wyciecie dpf warszawaregeneracja filtra dpf krakówgdzie w krakowie usunąc filtr cząstek stałychjak usunąć filtr cząstek stałych ile kosztujegdzie usunąć filtr dpf krakówforum co sie dzieje po wycieciu filtra czastek stalychgdzie usuna pdf w czestochowiegdzie polecacie usunąć w warszawie filtr fapusunięcie filtra dpf a przeglądczey morzn usunac filtrmontaz filtra dpf crafterdpf off soft alfa159wypalanie filtra czaster w crafterzeusuwanie filtra cząstek stałych warszawa gdzie najlepiejile kosztuje usuniecie filtra czaąstek stałychgdzie w warszawie mozna usunąć dpfczy warto usunąć dpf alfa romeo 159mandat niemcy za brak dpfwyłączenie dpf cenaile kosztuje wyciecie filtra pdfusunięcie dpf krakóusuwanie filtrow dpf warszawawyciecie filtra czastek stalychwycięcie filtra pdfusuwanie filtra czastek stalych krakowile kosztuje naprawa filtra cząsteczek stałychwycinanie filtra cząstek stałych warszawa jakie kosztacena za usunięcie fapalfa romeo 159 filtr cząstek stałych cena usunięciasmierdzi z wydechu po wycieciu dpfusuwanie filtra cząstek stałych warszawa opiniecena usuniecia filtra czastek stałychfiltr cząsteczek stałych cena usunięciademontaż dpf warszawaile kosztuje usuniecie filtra czastek stalochwycinanie filtra dpf krakówusunięcie dpf kopci na czarnokoszty usunięcia filtra dpfile kosztuje demontaż filtra dpfile kosztuje usunięcie dpfausuniecie filtra czasteczek stałych

Zakładki

Uprawnienia