Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Wykladzina od strony pasazera.

  1. #21
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4
    Postów
    18

    Domyślnie

    Przepraszam za odgrzanie kotleta ale u mnie problem występuje po obu stronach.
    Dodatkowo przy prawej nodze kierowcy posiadam wycięty prostokątny otwór bez żadnej zaślepki.
    Ktoś się może orientuje gdzie dostać takowe cudo.

  2. #22
    Użytkownik Świeżak Avatar mario0066
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    alfa romeo 159 1,9 JTDM ti , 159 2.4 JTDM
    Postów
    103

    Domyślnie

    Cześć , czy ktoś z Was uporał się z odstającą wykładziną ?

  3. #23
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    była 159 1.9JTDM SPORTWAGON Jest 159 2.0JTDM SPORTWAGON 159 2.4 Q4 SPORTWAGON
    Postów
    7

    Domyślnie Zbyt krótka wykładzina

    Witam, wydaje mi się że problem nie tkwi w zbyt krótkiej wykładzinie ani w błędzie konstruktorów (oczywiście wyliczenia księgowych mają wpływ) lecz wynika z eksploatacji auta, tj zbijającej się pianki między wykładziną a podłogą. Chciałem sprawdzić czy po zimie nie ma wody pod wykładziną a drugi powód bardziej denerwujący był taki że po stronie kierowcy w okolicy gdzie opiera się pięta prawej nogi pod pedałem gazu powstał dołek co spowodowało pęknięcie plastikowej nakładki na wykładzinie (natomiast po stronie pasażera zapadająca się klapka do wglądu nr VIN) zdemontowałem co trzeba i okazało się że nie wszystkie przestrzenie wypełnia pianka zintegrowana z wykładziną lecz są wolne miejsca, może pod dodatkowe coś czego w moim aucie nie ma. Reasumując pianka się zgniata na przestrzeni lat, puste przestrzenie (w moim przypadku) też dokładają swoje, albo alfy nam się poszerzają ,dowolność napraw tego mankamentu zależy od pomysłowości. ja dodałem paski wykładziny z innej 159tki.
    P.S. Wody nie było

  4. #24
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 16v SW 2006r
    Postów
    197

    Domyślnie

    W takim razie może warto zdjąć wykładzinę i uzupełnić dodatkową grubą warstwą jakiejś pianki wygłuszającej. U mnie powstało to od strony pasażera. Ciężko to wszystko rozebrać? Jak się za to zabrać? Fotel trzeba wyjąć? Pozdrawiam

  5. #25
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    była 159 1.9JTDM SPORTWAGON Jest 159 2.0JTDM SPORTWAGON 159 2.4 Q4 SPORTWAGON
    Postów
    7

    Domyślnie

    Po stronie kierowcy wypełniłem dołek po pięcie i okolice pustych przestrzeni piankowych twardszą pianką metodą prób i błędów ,tu i ówdzie wypierało wykładzinę więc trzeba było korygować (ciężko ale cierpliwość robi swoje). po tym trochę trudno było się przyzwyczaić do twardszego punktu podparcia pięty ze stanem poprzednim (kilka dni czy tydzień) "miętkim".
    Demontaż foteli, listew progowych, uniesienie wykładziny, rzut oka co i jak tam wygląda
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. jak wyciagnąc lampe od strony pasazera ?
    Utworzone przez exodus21 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-03-2013, 15:15
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-03-2012, 13:26
  3. Gnijaca podloga pod wykladzina
    Utworzone przez wasyl w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-04-2010, 14:15
  4. Lusterko od strony pasazera, prawe, manualne do 155
    Utworzone przez tadziq w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-08-2007, 18:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory