Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 119

Temat: radio pioneer AVIC-D3

  1. #11
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm 16V 2008r.
    Postów
    16

    Domyślnie

    Rozsyłam wiadomości po różnych sklepach car-audio z zagranicy, może coś tam dobiorą do tego sterowania. Po mapy na pewno się odezwę :-) Ostatnio kupiłem interfejs do iPod'a, wyszedł z przesyłką z USA około 150 zł, iPod 30 gb leży już w schowku pasażera. Polecam, bo to fajne rozwiązanie do AVIC-D3, która nie ma slotu na karty SD.

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar interside
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    AR 159SW 1,9jtdm 8v
    Postów
    541

    Domyślnie

    Fajne fajne też to mam tylko ja podpinam pod iPhone to jeszcze mogę rozmawiać przez tel mam pytanie czy masz u siebie moduł bluetooth CD-BTB200 ? bo ja mam taki u siebie ale niestety po wyjęciu kluczyka zapomina mi telefon i teraz nie wiem czy coś jest źle podłączone czy po prostu ten tym tak ma. Jest jeszcze dostępny moduł USB ale jak sprawdzałem to ponad 400zł wychodzi wie to odpuściłem
    Ostatnio edytowane przez interside ; 19-10-2012 o 12:23

  3. #13
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm 16V 2008r.
    Postów
    16

    Domyślnie

    Powiem Ci, że też miałem taki problem z bluetoothem i przez przypadek go rozwiązałem na parkingu, czekając na kolegę, naciskałem to i owo i w końcu wyszło ;-)

    Więc tak:
    Uruchamiasz radio, łączysz się z telefonem i w menu "functions" (chyba, nie pamiętam, bo nie mam auta, akurat mi pompkę wysprzęglika wymieniają), w każdym razie w tym menu po środku (w którym możesz się połączyć z telefonem, ustawić "auto connect", "auto answer" itd.), wchodzisz w drugą ikonkę od lewej, w górnym rzędzie ("phone registry" o ile dobrze pamiętam)- ukaże Ci się zapewne pusta lista, z numerami od 1 do bodajże 6, które pokazują zapamiętane telefony. Najlepiej skasuj sobie każdy zapamiętany telefon, o ile w ogóle jakiś będzie. Później musisz nacisnąć na pierwsze puste pole przy numerze (nie na numer) i przytrzymujesz aż usłyszysz piknięcie albo w polu pojawi się nazwa telefonu. Wtedy telefon zostanie zapamiętany :-) Musisz mieć jeszcze włączone "Auto connect" i na 100 % po każdym włączeniu radia telefon będzie od razu się łączył z zestawem głośnomówiącym.

    Jakby Ci nie szło, to dokładnie będę mógł to rozpisać dopiero wieczorem, jak będę miał auto i radio pod ręką.
    Ostatnio edytowane przez LukeKWCL ; 19-10-2012 o 12:38

  4. #14
    Użytkownik Romeo Avatar interside
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    AR 159SW 1,9jtdm 8v
    Postów
    541

    Domyślnie

    po pracy sprawdzę teraz nie mam jak się wyrwać ale na forum oczywiście jest zawsze czas

  5. #15
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm 16V 2008r.
    Postów
    16

    Domyślnie

    Jeżeli wszystko Ci się udało tak jak pisałem, to powinieneś mieć zaprogramowany telefon w tym miejscu:





    Nie wiem, czy to wiecie, ale da się też zmienić obrazek startowy i tło odtwarzacza. Instrukcję znalazłem na zagranicznym forum, poniżej efekty:







    Jakby ktoś się chciał w to bawić, dokładna instrukcja tutaj: http://www.alfaowner.com/Forum/ice-a...ckgrounds.html

  6. #16
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    alfa 159 1.9 jtd 150km
    Postów
    107

    Domyślnie

    ej ej ej, a w tej instrukcji też jest opisane jak można wstawić swoją "tapetę" tak jak u Ciebie jest alfa ??

  7. #17
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm 16V 2008r.
    Postów
    16

    Domyślnie

    Jest, jest, wrzucasz obrazek jaki chcesz. Każdy obraz zmniejszasz do rozdzielczości 500x 240 pixeli i już. Wszystko tam jest opisane krok po kroku.
    Ja akurat wybrałem na obrazek startowy logo Alfy, a na tło odtwarzacza czerwoną 159 SW, ale zmieniasz to dowolnie.

  8. #18
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    alfa 159 1.9 jtd 150km
    Postów
    107

    Domyślnie

    dochodzę do ustawień obrazu i mam takie coś, nie dość że samo się wyłącza to jeszcze nie widzę tam nigdzie wgraj / dodaj zdjecie...
    p.s. jak wkładam cd to też nie może odczytać formatu - faktycznie nie można nagrywać w windowsie ? fotka słaba ale wchodzę dobrze w menu /?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2012-10-22 20.44.48.jpg
Wyświetleń:	801
Rozmiar:	47.3 KB
ID:	74413

  9. #19
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm 16V 2008r.
    Postów
    16

    Domyślnie

    Z tego, co widzę, to wszedłeś w menu ustawień jasności i kontrastu wyświetlacza. Żeby wejść w menu do zmiany obrazów, musisz przełączyć się najpierw na nawigację, potem wejść w "settings" i "system options" (chyba druga ikonka od lewej w górnym rzędzie). Jak w to wejdziesz, to następnie "background picture setting" i masz do wyboru "splash screen, navigation background, av background. Przy każdej zmianie, po wybraniu obrazka, kliknij "center", nie "repeat", bo inaczej zamiast wyśrodkowanego obrazka otrzymasz kilkadziesiąt powielonych miniaturek tego, co chcesz sobie ustawić.

    Nie wiem, czy płyta nagrywana przez Windowsa nie działa na 100%, bo zgodnie z tym co napisali, od razu nagrałem płytę przez niezależny program (użyłem darmowego Ashampoo Burning Studio 2012), wybierając przy tym najniższą możliwą prędkość zapisu (na wszelki wypadek).

    Obrazki na płycie koniecznie muszą być umieszczone w folderze "PICTURES" a ich nazwy np: "1.jpg", "2.jpg" itd.
    Podobno działają też nazwy literowe, ale ja nie sprawdzałem.

  10. #20
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    alfa 159 1.9 jtd 150km
    Postów
    107

    Domyślnie

    już jest oka
    nie mogłem włączyć funkcji navi (wyskakiwał błąd płyty) włożyłem na chwilkę płytkę i wszystko ruszyło.. tapetki wgrane - dzięki wielkie

Podobne wątki

  1. Pioneer AVIC - F10 BT
    Utworzone przez ferenss w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-09-2014, 20:17
  2. [159] Pioneer AVIC - F10 BT
    Utworzone przez ferenss w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-07-2014, 12:36
  3. Radio Pioneer AVIC-X1 DVD MP3 GPS
    Utworzone przez galczas w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-03-2012, 00:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory