Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Zakup auta z Anglii, czy Irlandii po SUPER OKAZYJNEJ CENIE! Pamiętacie?

  1. #1
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Różne Alfy... i nie tylko :)
    Postów
    122

    Exclamation Zakup auta z Anglii, czy Irlandii po SUPER OKAZYJNEJ CENIE! Pamiętacie?

    Cześć,

    był kiedyś na forum poruszany temat super dobrych ofert z Anglii i Irlandii, kierownica oczywiście po dobrej stronie, ktoś sprzedawał w super cenie bo wyjeżdżał do pracy gdzieś tam bla bla bla. Oczywiście transakcja przez zaufaną firmę pośredniczącą itp. Słowem przekręt na 100%, nawet ktoś od nas z forum kto mieszka w UK udał się pod rzekomy adres i nic tam nie było, oprócz prywatnego domu.
    Tak czy inaczej, szukam tego postu, ale za nic nie mogę znaleźć, a chciałbym to komuś pokazać jako przykład. Pomożecie?
    Z góry dzięki!

    P.S. Wrzucam tutaj, ponieważ z tego co pamiętam tutaj wlaśnie był ten wątek... chyba, że bym się mylił?
    Pozdrawiam Camil

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Arthrm
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dublin, Ireland, Ireland/Kraków, Bochnia
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo,
    Postów
    1,121

    Domyślnie

    postu nie znalazlem ale jakby ktos chcial cos sprowadzic z kierownica po prawej to moge pomoc z dowozem pod dom albo samemu albo kurierem bez zadnej prowizji dla alfaholikow
    z kierownica po lewej ciezko znalezc,....najczesciej sprzedaja je ludzie z nigerii tzn oszusci no niestety...sam chcialem pare razy kupic i dostawalem standardowego e-maila... tzn koles wyjezdza i chce sprzedac w bardzo niskiej cenie....kase nalezy przelac na konto itp...
    IRLANDIA


    ____________Jest:_______________________Były:____ _______________________________

    ______Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo______ Alfa Romeo 156 1.6 Lusso________Alfa Romeo 147 1.6 Lusso
    __________________ _____

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Evo666
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    159 2.0 JTDm 09r
    Postów
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arthrm Zobacz post
    Zakup auta z Anglii, czy Irlandii po SUPER OKAZYJNEJ CENIE! Pamiętacie?
    Dobrze ze użyłeś superważności tematu, wielkich liter i wykrzyników, inaczej twój post na pewno nie zostałby zauważony...

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Arthrm
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dublin, Ireland, Ireland/Kraków, Bochnia
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo,
    Postów
    1,121

    Domyślnie

    hmmm?
    IRLANDIA


    ____________Jest:_______________________Były:____ _______________________________

    ______Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo______ Alfa Romeo 156 1.6 Lusso________Alfa Romeo 147 1.6 Lusso
    __________________ _____

  5. #5
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Różne Alfy... i nie tylko :)
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał Evo666 Zobacz post
    Dobrze ze użyłeś superważności tematu, wielkich liter i wykrzyników, inaczej twój post na pewno nie zostałby zauważony...
    Też tak mi się wydaje... a masz z tym jakiś problem? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi na pytanie,a nie na niepotrzebnych komentarzach, więc daruj sobie i jak Cię temat nie interesuje to po prostu nie odpisuj...
    Pozdrawiam Camil

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    a może to był ten temat: http://www.forum.alfaholicy.org/159_..._159_z_uk.html ?
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  7. #7
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Różne Alfy... i nie tylko :)
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arthrm Zobacz post
    postu nie znalazlem ale jakby ktos chcial cos sprowadzic z kierownica po prawej to moge pomoc z dowozem pod dom albo samemu albo kurierem bez zadnej prowizji dla alfaholikow
    z kierownica po lewej ciezko znalezc,....najczesciej sprzedaja je ludzie z nigerii tzn oszusci no niestety...sam chcialem pare razy kupic i dostawalem standardowego e-maila... tzn koles wyjezdza i chce sprzedac w bardzo niskiej cenie....kase nalezy przelac na konto itp...
    dokładnie, to jest typ nigeryjskiego oszustwa... kiedyś natknąłem się u nas na forum na cały wątek na ten temat, jak wspomniałem włącznie z tym, że ktoś od nas sprawdził rzekomą siedzibę firmy, ale nie mogę teraz go znaleźć, a bardzo chciałbym to komuś pokazać, bo się gość napalił i nie trafiają normalne argumenty...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    a może to był ten temat: http://www.forum.alfaholicy.org/159_..._159_z_uk.html ?
    Pozdrawiam.
    - Rafał
    DOKŁADNIE, strzał w dziesiątkę kolego! Dziękuję!
    Pozdrawiam Camil

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar Arthrm
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dublin, Ireland, Ireland/Kraków, Bochnia
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo,
    Postów
    1,121

    Domyślnie

    tylko nie wiem czemu odniósł to do mnie ( Evo 666)....
    z zakupem z wysp na odleglosc trzeba byc ostrożnym... najlepiej jest tu miec kogos kto sprawdzi auto... samochody na polskich blaszkach nie moga tu teoretycznie jezdzic a koszt ubezpieczenia auta z kierownica po lewej jest wyzszy...
    Ostatnio edytowane przez Arthrm ; 14-01-2013 o 13:12
    IRLANDIA


    ____________Jest:_______________________Były:____ _______________________________

    ______Alfa Romeo 159 1.9 JTS Sportivo______ Alfa Romeo 156 1.6 Lusso________Alfa Romeo 147 1.6 Lusso
    __________________ _____

  9. #9
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Evo666
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    159 2.0 JTDm 09r
    Postów
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arthrm Zobacz post
    tylko nie wiem czemu odniósł to do mnie ( Evo 666)....
    Nie Arthm nie do ciebie a do camila. zaznaczylem zly cytat. Po prostu kolejny leń ktoremu sie szukac nie chce i zasmieca forum, a wystarczy chciec co udowodnil alces1... tyle w temacie

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar jusci
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    159 SW JTDm 8V 2008 nero carbonio
    Postów
    221

    Domyślnie

    Camil po prostu "lansuje" swoją ALFĘ Q na sprzedaż a my mu pomagamy

Podobne wątki

  1. Zakup GT JTD z Anglii. Na co zwrócić uwagę?
    Utworzone przez lukas1983 w dziale GT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-06-2012, 09:13
  2. Nowe Super Oponki Nexen N3000 225/40/18 do 166 sprzedam w super cenie
    Utworzone przez kamko25 w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2012, 13:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory