Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: Podnośnik szyby przód

  1. #31
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nietyx
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    .
    Postów
    691

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzeniu159 Zobacz post
    A nie taniej i prościej będzie kupić używany zestaw całego mechanizmu w jakimś sklepie z częściami do aut włoskich? Zapytaj kolegi Geparda z forum.
    Oddałem do regeneracji za 300 zł. Zakup używanego nie gwarantował by tego że wytrzyma jakiś czas, zwłaszcza że wadliwe są

  2. #32
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar motodoktor1
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    RZESZÓW
    Auto
    ALFA 159 SW 2.4JTDm 210KM/250 KM by Weloo i 3200GT 2001 375KM V8
    Postów
    545

    Domyślnie

    Od dawna kupuje włoskie zamienniki -pakowane w zielone pudełka-działają super i od kilku lat nie miałem żadnej reklamacji.Firma Miraglio.Części kupowane na Alle nie zawsze pasują i ich montaż przyspaża dużo kłopotów.Pozdrawiam

  3. #33
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2020
    Mieszka w
    Piła
    Auto
    Alfa Brera
    Postów
    25

    Domyślnie

    Witam. Ja z takim pytaniem czy możne ktoś wie czy podnośnik od 159 podejdzie do brery??
    Pozdrawiam

  4. #34
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Mieszka w
    Krosno/Kraków
    Auto
    AR 159 1.9 TI
    Postów
    11

    Domyślnie

    Dzień dobry.
    Niedawno nabyłem swoją pierwszą 159. Posiada irytujący problem(choć może od przyzwyczajenia się). Poprzedni właściciel wymieniał mechanizm podnoszenia szyby kierowcy, ale podobno dostał przez pomyłkę mechanizm z prawych tylnych(chyba). Efekt jest taki, że przełącznik działa odwrotnie: ciągnąc go do góry szybę opuszczamy, a wciskając w dół podnosimy. Nie działa oczywiście poprawnie również otwieranie z pilota. Nie wiem jak wygląda ten mechanizm i jego zasilanie, ale czy jest opcja zamiany biegunów i odwrócenia tego efektu? A jeśli tak, to które kable powinienem zamienić (jeśli jest więcej niż dwa)
    Pozdrawiam
    Tomek

  5. #35
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    Cytat Napisał wloch Zobacz post
    Dzień dobry.
    Niedawno nabyłem swoją pierwszą 159. Posiada irytujący problem(choć może od przyzwyczajenia się). Poprzedni właściciel wymieniał mechanizm podnoszenia szyby kierowcy, ale podobno dostał przez pomyłkę mechanizm z prawych tylnych(chyba). Efekt jest taki, że przełącznik działa odwrotnie: ciągnąc go do góry szybę opuszczamy, a wciskając w dół podnosimy. Nie działa oczywiście poprawnie również otwieranie z pilota. Nie wiem jak wygląda ten mechanizm i jego zasilanie, ale czy jest opcja zamiany biegunów i odwrócenia tego efektu? A jeśli tak, to które kable powinienem zamienić (jeśli jest więcej niż dwa)
    Pozdrawiam
    Tomek
    watpie ,zeby bylo jak mowi ci poprzedni włacsciciel ,to zupełnie rózne mechanizmy

  6. #36
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2020
    Mieszka w
    Krosno/Kraków
    Auto
    AR 159 1.9 TI
    Postów
    11

    Domyślnie

    To skąd taki efekt?

  7. #37
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    ALFA ROMEO 159
    Postów
    55

    Domyślnie

    Jak ktoś już Ci pisał na FB, zobacz czy nie są zamienione piny w kostce. Bo to ewidentnie jest zamieniona biegunowość albo na silniczku albo na przycisku. Ale moim zdaniem zrobione to jest na kostce od silniczka.
    Innego wytłumaczenia nie ma.

Podobne wątki

  1. Podnośnik szyby
    Utworzone przez maxxx222 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-12-2011, 12:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory