Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Trzeszcząca roleta bagażnika

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Koszalin
    Auto
    AR 159 JTDM 16V 150 KM
    Postów
    178

    Domyślnie Trzeszcząca roleta bagażnika

    Otóż ostatnio grzebałem nieco przy roletce, a dokładnie odkurzałem samochód po przewożeniu ładunku i zakładałem roletkę spowrotem i jak kiedyś nie trzeszczała, to teraz cały czas trzeszy ona na nierównościach, jakby w środku niej jakie linki były, które uderzają o jej wnętrze. Problem jest nader denerwujący bo przy każdej nawet małej nierówności trzeszczenie jej jest dość upierdliwe. Wydaje mi się, że dobrze włożyłem roletę ale może ktoś też spotkał się z takim problemem. Z góry dzięki za odpowiedź.

  2. #2
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Lubuskie
    Auto
    AR 159 SW 2.4 210KM + bonus by CINSOFT
    Postów
    121

    Domyślnie

    Miałem ten sam problem. Wcześniej nic nie trzeszczało a po jej wyjęciu i ponownym założeniu zaczęło trzeszczeć i piszczeć. Okazało się, że to na tych zaczepach mocowania rolety wytarło się coś czym było to zabezpieczone - chyba plastik. Posmarowałem czymś "tłustym" w tym miejscu i nastała cisza

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Koszalin
    Auto
    AR 159 JTDM 16V 150 KM
    Postów
    178

    Domyślnie

    Ale mówisz na tych dziubkach które się chowają i wnęce gdzie wchodzą te "bolce plastikowe" ? Posmarowałeś tą wnękę i "bolec" ? A co to było to coś tłuste ?

  4. #4
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Lubuskie
    Auto
    AR 159 SW 2.4 210KM + bonus by CINSOFT
    Postów
    121

    Domyślnie

    Właśnie poszedłem sprawdzić w czym była rzecz i okazuje się, że u mnie piszczała roleta z siatką oddzielająca bagażnik od pasażerów. Nie wiem czy też ją posiadasz, ale to jej bolce wchodzące w takie szyny posmarowałem i pomogło.

Podobne wątki

  1. 156 SW Popsuta roleta bagażnika
    Utworzone przez Kacu6na9 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-06-2012, 18:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory