Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: koszt naprawy 147

  1. #1
    czarek28
    Gość

    Domyślnie koszt naprawy 147

    Witam,

    Ile kosztowałoby naprawa? Zderzak pewnie trzeba dać nowy, maska lekko podniesiona, czy można to wyregulować? Wgniotka na błotniku i zerwany zaczep lampy.

    Proszę o pomoc
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0111.jpg
Wyświetleń:	137
Rozmiar:	103.1 KB
ID:	111284   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC01072.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	90.1 KB
ID:	111285  

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar beriba
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    147 1.9 JTD 16V
    Postów
    1,305

    Domyślnie

    Reflektor cały? Maska nie wygląda źle ale wrzuć fotke od boku. Zderzak też nie jest w tragicznym stanie. Napisz co się z bellą stało bo środek może być w znacznie gorszym stanie niż to co widać

  3. #3
    czarek28
    Gość

    Domyślnie

    stłuczka na parkingu...lampa cała natomiast są zerwane zaczepy. Zdjęć niestety nie zrobię, bo nie mam auta na miejscu.

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar beriba
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    147 1.9 JTD 16V
    Postów
    1,305

    Domyślnie

    Jak zerwane zaczepy to nie jestem pewny czy da radę to jakoś sensownie przyczepić żeby lampa się trzymała. Nowy reflektor kosztuje jakieś 250zł jak dobrze pamiętam. Niepokoi mnie jeszcze ten zderzak. Mam wrażenie że coś go wypchnęło

  5. #5
    czarek28
    Gość

    Domyślnie

    lampa jak lampa, ale ile może kosztować zderzak+malowanie i czy błotnik i maske da rade wyprostować. Ogólnie czy naprawa zamknie się w kwocie 2tys...

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar KlaudioOs
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Koszęcin
    Auto
    Alfa Romeo 2003' 147 1.9 JTD 140KM BOSE
    Postów
    1,100

    Domyślnie

    wiesz, ktoś to może naprawi za 1tysiąc, a inny powie że minimum 3 .. zależy kto robi, i jak..
    od biedy da się wszystko zrobić, ale jeżeli chcesz autem jeździć i mieć je na długo...
    z zewnątrz to jedno, ważny też środek, bo akurat nie widzimy czy w środku coś jest uszkodzone.
    na pierwszy rzut oka, maskę i błotnik się wyklepie, zderzak, lepiej nowy jak i lampę, zderzak można poszukać w kolorze nadwozia, wtedy nie trzeba malować.

  7. #7
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Puławy
    Auto
    Była 147 JTD jest 1.6ts 105
    Postów
    119

    Domyślnie

    Takie stłuczki to się klepie pod blokiem bazując na częściach używanych nie powinieneś przekroczyć 2k zł.Kupujesz błotnik zderzak lampę w kolorze,blachę w środku i mocowania pewnie da się wyprostować.Cena naprawy zależy od Twojej tolerancji na wygląd po naprawie.

  8. #8
    czarek28
    Gość

    Domyślnie

    raczej jakbym kupował to zderzak do malowania, bo nie wiem czy by powiedzmy odcieniowo pasował pod mój lakier. Widziałem jakieś nowe zderzaki na alledrogo po 200-300zł do malowania, ktoś cos takiego kiedyś kupował? Co do lampy jeśli kupiłbym nową to chyba musze cały komplet bo będą inaczej wtedy odblaski odbijały...

  9. #9
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Puławy
    Auto
    Była 147 JTD jest 1.6ts 105
    Postów
    119

    Domyślnie

    Lepiej kup w kolorze jak nie będzie pasował odcień to w tedy przemalujesz,200-300 zderzak i drugie tyle malowanie,tak samo błotnik bo ewentualne prostowanie z poprawą lakieru wyjdzie Ci drożej niż używany "z szansą na taki sam odcień".Widzę,że trochę pedantycznie podchodzisz do tej naprawy,lampy zawsze się trochę różnią,a ta nowa po zimie będzie wyglądała jak ta z lewej.

Podobne wątki

  1. Wycena naprawy
    Utworzone przez maniek6600 w dziale 147
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 30-08-2016, 13:47
  2. [159] Drobna blacharka - koszt naprawy
    Utworzone przez Mawik w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 08-03-2015, 00:18
  3. Płyta do naprawy
    Utworzone przez parada w dziale GT
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-01-2015, 23:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory