Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 139

Temat: Cyfrowa zmieniarka Alfa Romeo 159 - Radio z Navi

  1. #111
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Łódź/Sieradz
    Auto
    159 2.4 SW jtdm+ Q-Tronic 2007 HIGH
    Postów
    132

    Domyślnie

    Cytat Napisał sim_dr Zobacz post
    Mam radio w 159 z magnet marelli, gdzie dostane zmieniarke z kablem by dzialalo z tym radiem? Na allegro tylko do radia blaupunkt..
    Ja nawet nie wiedzialem ze mam magneti marelli (swoja droga, ktora lepsza ? ) zamowilem dension gatewal lite bt w firmie car-tronic. Dziala bezproblemowo

  2. #112
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Almera
    Postów
    72

    Domyślnie

    Zmieniarka zalozona z yatora, czy podczas podlaczenia do tel przez aux I puszczeniu nuty z tel (yt)to graja mi glosniki z prawej sstrony.. Co jest nie tak?

  3. #113
    Użytkownik Rowerzysta Avatar brozek
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Garwolin
    Auto
    Alfa Romeo 159 2,4 230 kM / 500 Nm
    Postów
    89

    Domyślnie

    Witajcie
    Podepnę się do tematu choć bardziej chodzi mi o radio niż zmieniarkę.
    Mianowicie mam 159 przed liftem z radiem magneti marelli czy da się go zastąpić radiem z AR 159 poliftowym?

  4. #114
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Lędziny
    Auto
    AR 159 2,4 Q-tronic
    Postów
    121

    Domyślnie

    Z tego co mi wiadomo to nie. Ale może specjaliści się wypowiedzą


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #115
    Użytkownik Świeżak Avatar Exocet
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    159 2.4 JTDm TI Q4 '07
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cześć. Czy zakładał ktoś zmieniarkę cyfrową Densiona BT do auta z Blue&Me?
    Są: Alfa Romeo 159 2.4 JTDm Q4 TI, Alfa Romeo Spider 2.0 TS, Alfa Romeo Spider 2.0 JTS
    Były: Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm SW, Lancia Lybra SW 2.4 JTD x2

  6. #116
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie

    Cytat Napisał hagi Zobacz post
    Założyłem właśnie do siebie Densiona Lite BT, czyli wersję z Bluetooth. Zamocowałem oczywiście w schowku, muszę jednak wymyśleć coś żeby go na sztywno zaczepić gdyż taśma dwustronna dołączona do zestawu odkleja się od tego jakby filcu w schowku. Do plastiku oczywiście trzyma się mocno. Dension założony do CN+. Mikrofon z zestawu obciąłem przy końcu, i połączyłem go z fabrycznym mikrofonem w podsufitce. Kabel puściłem górą , wyprowadziłem go słupkiem przy stronie pasażera do schowka i podłączyłem do emulatora. Nic więc nie sterczy, nie widać mikrofonu , jest jak fabryka. Trochę jednak musiałem się namęczyć żeby od słupka wpasować się do schowka.

    Wrażenia:
    Ogólnie gra b. ładnie, w moim przypadku porównywalnie do CD. Głośniej niż radio, podobnie jak CD. Powyżej vol 10 jest oczywiście przesterowanie już, jednak mogę jeszcze ując basu z korektora (mam manual na max), poza tym są jakieś pliki konfiguracyjne na stronie Dension. Przy nie głośnym słuchaniu jest ok. Streaming z tel. również ok, podobnie jak USB. Łączy się z tel. (Lumia) bez problemu. Aby słuchać muzykę z telefonu należy wyjąć USB (jest to niedogodność). Teraz BT - moim zdaniem bardzo średnio. Mnie słychać bardzo dobrze, choć rozmówca mówi że słyszy delikatny pogłos, czyli słyszy trochę siebie. Ja natomiast słyszę średnio. Da się oczywiście bez problemu rozmawiać ale jak wykonuję połączenie tel. to w tle są dość mocne trzaski , szumy, słaba jakość. Być może też coś można zdziałać plikami konfiguracyjnymi głośności - będę testował, gdyż to mnie nie zadowala.
    Co poza tym. Kolejną niedogodnością jest fakt, że u mnie ( nie wiem czy ktoś też tak ma), kiedy słucham muzyki z USB, wyłączam radio a potem włączam - muzyka nie zacznie odtwarzać się automatycznie, trzeba nacisnąć PLAY. Oczywiście pamięta stan ostatniego utworu. Kiedy z kolei zaczynam streamingować muzykę z telefonu, przechodzi automatycznie na 5 folder ( 5 płytę) i pokazuje 99 numer ścieżki i zaczyna odliczać czas. Przez to nie można przełączyć utworu na kolejny gdyż 99 to max. Tu rozwiązaniem jest szybkie przełączenie na 1 folder, zmiana utworu, wówczas przeskoczy po chwili na 5 folder ale już z nr. ścieżki 2 i wtedy możemy przełączać utwory aż do 99 tracku.
    Poza tym oczywiście przyciski w kierownicy działają, rozmawiać możemy tylko na CDC, wtedy oczywiście wycisza muzykę i po zakończeniu rozmowy powraca do poprzedniej głośności. Na innych źrodłach nie przyciszy muzyki ( kabel mute nie podłączony, nie ma gdzie). Na USB 4 foldery po 99 utworów.
    Tak wyglądają moje wrażenia po montażu, emulator kosztował 399 zł. Ogólne wrażenia, jeśli BT uda mi się jakoś lepiej ustawić , będzie całkiem spoko, dla mnie mankamentem jest także to że muszę zawsze
    włączyć play ( CD grało automatycznie). Poniżej kilka fotek z montażu.


    Zmęczyło mnie rozmawianie przez BT w takiej jakości więc postanowiłem kupić jeszcze raz mikrofon który jest w zestawie (poprzedni obciąłem i dolutowałem do oryginalnego) i to był strzał w 10. Jakość rozmów bardzo dobra, druga osoba słyszy mnie dobrze, żadnych trzasków a więc naprawdę nieźle. Wrażenia po prawie roku użytkowania na plus, żadnych najmniejszych problemów. Jedyne co denerwuje to fakt że po każdym odpaleniu trzeba wcisnąć play na radiu bo muzyka nie odtworzy się automatycznie.

  7. #117
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2016
    Mieszka w
    Bochnia
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150km
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał hagi Zobacz post
    Zmęczyło mnie rozmawianie przez BT w takiej jakości więc postanowiłem kupić jeszcze raz mikrofon który jest w zestawie (poprzedni obciąłem i dolutowałem do oryginalnego) i to był strzał w 10. Jakość rozmów bardzo dobra, druga osoba słyszy mnie dobrze, żadnych trzasków a więc naprawdę nieźle. Wrażenia po prawie roku użytkowania na plus, żadnych najmniejszych problemów. Jedyne co denerwuje to fakt że po każdym odpaleniu trzeba wcisnąć play na radiu bo muzyka nie odtworzy się automatycznie.
    Ten mikrofon dałeś tam gdzie oryginalny?

  8. #118
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie

    Tak, zostawiłem ten kapelusz z gąbki który na nim jest i dzięki temu mocno się wcisnął w mocowanie po oryginalnym mikrofonie, siedzi dobrze nie lata, nie wypadnie.

  9. #119
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 Jtdm
    Postów
    62

    Domyślnie

    Cytat Napisał hagi Zobacz post
    Tak, zostawiłem ten kapelusz z gąbki który na nim jest i dzięki temu mocno się wcisnął w mocowanie po oryginalnym mikrofonie, siedzi dobrze nie lata, nie wypadnie.
    A jak z przyciskami na kierownicy? Dzialaja wszsytkie - lacznie z tymi od telefonu?

    Pozdrawiam,
    Michal

  10. #120
    Użytkownik Świeżak Avatar thomas.
    Dołączył
    05 2015
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    159, 1.9 JTDm 150KM 2006 r.
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cześć.
    Czy taka zmieniarka będzie pasowała do radia przedlifowego z navi: https://www.olx.pl/oferta/zmieniarka...5-IDk4kbI.html ?
    Jak w takim przypadku z przyciskami na kierownicy, czy po podłączeniu pendrive'a będzie można zmieniać utwory za pomocą przycisków na kierownicy?

Podobne wątki

  1. Radio 147 navi tel zmieniarka nie ogarniam
    Utworzone przez Bartek_z_147 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-01-2015, 16:06
  2. [Sprzedam] Cyfrowa Zmieniarka USB-CARD SD Wszystkie fabryczne radia prócz ICS Alfa 166
    Utworzone przez Pawlus873 w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-09-2014, 18:50
  3. zmieniarka cyfrowa mp3
    Utworzone przez misza w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-12-2011, 23:02
  4. Cyfrowa zmieniarka MP3
    Utworzone przez feecle w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-03-2011, 16:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory