Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42

Temat: Problem 159 TBI

  1. #41
    Użytkownik Świeżak Avatar sailor
    Dołączył
    07 2014
    Auto
    AR159 SW TBi Ti
    Postów
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    nie wiem czy moznac wrocic, ale jak bede na zmiane oleju w grudniu to zapytam
    Cześć!

    Pytałeś może o powrót do poprzedniej wersji softu? I druga kwestia czy udało Ci się ostatcznie dotrzeć do elearna dla TBi?

    Pzdr,
    Tomek

    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  2. #42
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,008

    Domyślnie

    nie miałem okazji. chciałem umówić się do ASO na zmianę oleju jak miałem urlop, ale powiedzieli że dopiero mają termin po nowym roku. olałem ich i podjechałem do znajomego mechanika i u niego za 40zł zrobiłem wymianę, na spokojnie z płukanką, długo odczekaliśmy aż wszystko spłynie, części kupiłem sam (UFI filtr oleju i powietrza 99zł zamiast ok 240zł w ASO!). chyba ze 159 nie będę jeździł do ASO.

    Co do eLearna to nie ma dla TBI, wielokrotnie pisałem o tym na forum w wielu wątkach. jest wersja na USB, kosztuje ok 150 EUR.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Problem z silnikiem, Giulietta 2.0 JTDM/170 KM, problem z start/stop???
    Utworzone przez kandy82 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-05-2016, 19:27
  2. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 21-02-2015, 10:52
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-05-2014, 16:41
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-04-2014, 16:03
  5. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-09-2012, 18:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory