Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: 159 1.9 jts 160km

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    159
    Postów
    39

    Domyślnie 159 1.9 jts 160km

    Witam,
    Kilka pytan w temacie tego silnika, gdyz wiekszosc jakie tu widze czy to w ogloszeniach czy w innych dzialach to te nieszczesne (chodzi o koszty w gratisie najczesciej na dzien dobry: dpf, kolektor, egr, rozrzad, dwumas) diesle z przebiegami grubo ponad 200 tys, czyli wymienione w nawiasie to koszt polowy cen tych egzemplarzy
    1. chodza opinie ze te benz raczej awaryjne, chociaz co tam ma sie psuc skoro one podobno na lancuszku nawet a nie na pasku?
    2. ze nie nadaja sie do lpg? (chociaz na autocentrum.pl jest kilka opinii zagazowanych)
    3. czy on ma tez dwumas - przy tych Nm spodziewam sie ze nie)
    Mam nadzieje ze temat nie zdublowany i czekam na ciekawe opinie w temacie tego silniczka, zeby juz z gory odrzucic opinie typu jak sie dbalo tak sie psuje to informuje ze rozmawiamy o egzemplarzu nie bitym z pl salonu i z wrecz niespotykanym kilkudziesieciu tys przbiegiem
    pzdr

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Ogółem JTS-y nie należą do udanych konstrukcji, podobnie jak TS-y, ale i tak awaryjnośc w większości zależy od poprawnej eksploatacji. To ,że auto ma kilkadziesiąt tysięcy km, nie znaczy, że nie będzie się psuło i było w nim robione wszystko na czas. Niestety używane auto to loteria. A tak na marginesie włączenie szukajki nie boli, bo na forum masz temat o 1.9 jts, choćby ten :http://www.forum.alfaholicy.org/159_...swiadczen.html
    "Nie możesz nazywać siebie prawdziwym miłośnikiem motoryzacji jeśli nigdy nie miałeś Alfy Romeo" - Jeremy Clarkson

    Pomogłem? Dodaj punkt reputacji (gwiazdka pod postem)

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    159
    Postów
    39

    Domyślnie

    ok, dzieki, wiec prosze admina o likwidacje dubla - przenosze pytanie tam
    pzdr
    p.s. auto serwisowane podobno od nowosci w aso - wiec historie da sie sprawdzic - chyba ze grybe tematy z racji kosztow robil poza aso

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    159 1.9 jts sportwagon
    Postów
    3

    Domyślnie

    Chyba jtd nie należą do udanych konstrukcji, spokojnie poczytaj sobie forum, dobrze się zastanów czego potrzebujesz. Mam jts-a i nie mogę powiedzieć o nim złego słowa, tak też nie bierz za bardzo na poważnie takich opinii.

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Chyba go za krótko masz. Ale każdy wybiera co mu pasuje
    Ostatnio edytowane przez MikeDraven ; 18-11-2017 o 10:35

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa 159 1,9 jts , Alfa Brera 2,2 jts
    Postów
    13

    Domyślnie

    Miałem 1,9 jts w 159 zrobiłem nim 30 tys w ciągu dwóch lat i złego słowa o nim nie powiem ,mój jts był mega dynamiczny a mam porównanie z innymi ,kompletnie nic nie musiałem u siebie robić tylko lać i jeździć ,nie bałem się tym autem gdzieś dalej jechać ,tylko olej co 10 tys lub co rok wymienić,zresztą patrząc na ilość tematów na forum to większość jest o ropniakach i ich problemach ,a w jts z tego co ludzie piszą tylko łańcuch może się naciągnąć i elektrozawory padają co na daną chwile chyba nie jest mega drogie w naprawie.

Podobne wątki

  1. Alfa 159,1.9 Benzyna - 160KM
    Utworzone przez Iras1973 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-11-2016, 18:02
  2. Drgania kierownicy przy 160km/h
    Utworzone przez darloss w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-06-2009, 21:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory