Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 101

Temat: Wywalilo olej przez bagnet..

  1. #61
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    159
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał quba Zobacz post
    Na pewno jakiś Niemiec kupi bo u nich są droższe.
    Na to po cichu licze.€€€€

  2. #62
    Użytkownik Znawca Avatar quba
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Alfa - 159 2,4 BMW 335ix, Mazda MX-5
    Postów
    1,731

    Domyślnie

    Cytat Napisał 919rafal Zobacz post
    Na to po cichu licze.€€€€
    Nie wydaj od razu wszystkiego. Wiem marudzę.
    Gdy Alfa stoi w serwisie gdzie jest Romeo? Szuka części...

  3. #63
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    Alfa Romeo 159 sportwagon 2,4 JTDm
    Postów
    99

    Domyślnie

    płyn pynem pewnie był zapowietrzony jak kupił, to samo z klimą pewnie trzeba było nabić jak kupował czyli ani ten samochód go nie ziembił ani go niegrzał a wzioł, wiesz co jak chciałem kupić w pl alfę to obejrzałem z 20 sztuk tylko jedna była warta uwagi 159 120KM w bananowej skóże z przebiegiem 97tyś za cennę 37tyś z 2009r jednak co sie okazało 40tyś przekręcona a i tak w środu wyglądała jak nowa a reszta to takie ulepy że nie było na co patrzeć, i naucz się na tym że jak przyjezdzasz oglądac auto i klima do nabicia to jak by to takie proste było to by już to ktoś zrobił i jak wiesz że te samochody mają swoje bolączki to albo kup takie co już się ktoś ich pozbył albo sam zrób to odrazu po zakupie ale wtedy przekalkuluj że to się równa + kilka tys iże można mieć taki samochód bez tych problemów gotowy od ręki, i nie wiem jaki masz miałeś przebieg ale mogę się załorzyć żę sterownik był klejony.

  4. #64
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slaweks14898 Zobacz post
    ... wzioł ... skóże ... załorzyć
    Ludzie, prawie 2019 rok, każdy telefon, każda przeglądarka podkreśla i pomaga usunąć takie ordynarne ortografy.
    Mi by było wstyd pisać w taki sposób


    Co do samochodu - sytuacja wesoła nie jest, nikt by nie chciał tak utopić forsy, albo biegać za innym silnikiem - nie ma co naskakiwać na poszkodowanego...

  5. #65
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    Alfa Romeo 159 sportwagon 2,4 JTDm
    Postów
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał Takumi Zobacz post
    Ludzie, prawie 2019 rok, każdy telefon, każda przeglądarka podkreśla i pomaga usunąć takie ordynarne ortografy.
    Mi by było wstyd pisać w taki sposób
    wiesz co na akademi medycznej odemnie bycia filologiem nie wymagali a egzaminy min. z neurologi ustne miałem gdzie się dowedziałem co to są wybiurcze deficyty parcjalne radzę poczytac może wtedy ci wstyd nie bedzie bo mi nie jest, co do autora to ma pretensje do marki a sam szukał okazji i się teraz nauczy kui nastepny samochód za spore pieniądze skrópulatnie sprawdzi i dalej bedzie żył w przekonaniu żę to wina ALFY a nie braku rozumu.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Takumi Zobacz post
    Ludzie, prawie 2019 rok, każdy telefon, każda przeglądarka podkreśla i pomaga usunąć takie ordynarne ortografy.
    Mi by było wstyd pisać w taki sposób
    wiesz co na akademi medycznej odemnie bycia filologiem nie wymagali a egzaminy min. z neurologi ustne miałem gdzie się dowedziałem co to są wybiurcze deficyty parcjalne radzę poczytac może wtedy ci wstyd nie bedzie bo mi nie jest, co do autora to ma pretensje do marki a sam szukał okazji i się teraz nauczy kui nastepny samochód za spore pieniądze skrópulatnie sprawdzi i dalej bedzie żył w przekonaniu żę to wina ALFY a nie braku rozumu.

  6. #66
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    W internecie każdy może być neurochirurgiem i astronautą, a to jak piszesz świadczy o tobie. To ze ci nie wstyd robić błędy na poziomie drugoklasisty, również.

  7. #67
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    Alfa Romeo 159 sportwagon 2,4 JTDm
    Postów
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał Takumi Zobacz post
    W internecie każdy może być neurochirurgiem i astronautą, a to jak piszesz świadczy o tobie. To ze ci nie wstyd robić błędy na poziomie drugoklasisty, również.
    Czy ja pisze neurologiem piszę że egzaminy z neurologi ale i to samo można na pediatri się dowiedzieć ale niechce mi się tego tobie tłumaczyć bo to nie na temat ty jak dla mnie to i astronautą możęsz być a jak to co pisze do autora o jego oakazji jest dla ciebie niezrozumiałe NIE CZYTAJ problemu nie bedziesz miał.

  8. #68
    Użytkownik Znawca Avatar quba
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Alfa - 159 2,4 BMW 335ix, Mazda MX-5
    Postów
    1,731

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slaweks14898 Zobacz post
    płyn pynem pewnie był zapowietrzony jak kupił, to samo z klimą pewnie trzeba było nabić jak kupował czyli ani ten samochód go nie ziembił ani go niegrzał a wzioł, wiesz co jak chciałem kupić w pl alfę to obejrzałem z 20 sztuk tylko jedna była warta uwagi 159 120KM w bananowej skóże z przebiegiem 97tyś za cennę 37tyś z 2009r jednak co sie okazało 40tyś przekręcona a i tak w środu wyglądała jak nowa a reszta to takie ulepy że nie było na co patrzeć, i naucz się na tym że jak przyjezdzasz oglądac auto i klima do nabicia to jak by to takie proste było to by już to ktoś zrobił i jak wiesz że te samochody mają swoje bolączki to albo kup takie co już się ktoś ich pozbył albo sam zrób to odrazu po zakupie ale wtedy przekalkuluj że to się równa + kilka tys iże można mieć taki samochód bez tych problemów gotowy od ręki, i nie wiem jaki masz miałeś przebieg ale mogę się załorzyć żę sterownik był klejony.
    Staraj się czytać ze zrozumieniem. Na medycynie powinno się przydać. Autor napisał, że przejechał tym autem 60 tys km od zakupu...trochę ciężko z zapowietrzonym układem.
    Gdy Alfa stoi w serwisie gdzie jest Romeo? Szuka części...

  9. #69
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Takumi Zobacz post
    W internecie każdy może być neurochirurgiem i astronautą, a to jak piszesz świadczy o tobie. To ze ci nie wstyd robić błędy na poziomie drugoklasisty, również.
    kolega napisał , że egzaminy miał ustne ... to wiele wyjaśnia :-)








  10. #70
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    Alfa Romeo 159 sportwagon 2,4 JTDm
    Postów
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał quba Zobacz post
    Staraj się czytać ze zrozumieniem. Na medycynie powinno się przydać. Autor napisał, że przejechał tym autem 60 tys km od zakupu...trochę ciężko z zapowietrzonym układem
    autor o wielu rzeczach nienapisał ani jak to go niedziwi że udało mu się kupić samochód w D premum za 15tyś zł a co do płynu to peniei wczesniej był ten problem o którym niewspomniał bo klapy tego nie zrobiły, i niech każdy zapamieta że jak ktoś coś przyżeźbił wcześniej i się rozleciało bo było na słowo honoru to nie samochód jest złom tylko ten co oszczedza płaci dwa razy, a ja czytam ze zrozumieniem i wiem że o wielu niedociągnięciach tu nikt niewspomniał.

    - - - Updated - - -

    A skąd wiem bo na owiele mocniejszym jeżdzę i niemam takich problemów od kilku lat.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Wymiana oleju przez bagnet
    Utworzone przez bogas w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-02-2017, 20:01
  2. wyciek oleju przez bagnet
    Utworzone przez demonobiker w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-11-2014, 14:27
  3. bierze olej ,ale nie przez pierscienie i uszczelniacze
    Utworzone przez qtaz83 w dziale 156
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 15-03-2014, 21:31
  4. [159] Wyrzuciło olej przez bagnet
    Utworzone przez radzik2908 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2012, 09:55
  5. [147] Olej wessany przez turbine
    Utworzone przez cinek2006 w dziale 147
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 17:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory