Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Kolory, progi ti

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Podkarpacie
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16v 150KM
    Postów
    47

    Domyślnie Kolory, progi ti

    Siema. Mam kilka pytań. Znalazłem ostatnio na allego progi do 159 od wersji ti. Progi są w kolorze 876/B czyli chyba Nero Carbonio. Kolor na mojej alficzce to 601 nero past. Czy jest miedzy tymi kolorami duża różnica i zakładając je bardzo by sie rózniły. Moze ktoś takie u siebie zakładał albo może macie jakieś foty np. dwóch samochodów koło siebie w tych kolorach. Bo wiem że ogólnie takie progi ciężko dostać a 601 to chyba wogóle bo alfy w pakiecie ti wychodziły tylko w 876/b poprawcie mnie jeżeli sie myle. Nie wiem czy mogę podawać tu link do aukcji ale sa po 499 za jeden ktoś je może widział w rl w jakim dokładnie są stanie. Nie chciałbym kupować nowych i oddawać do malowania bo to już kosmos cenowy hehe. Z progami jest mega efekt i nie piszcie mi że po co ma udawać ti jak nim nie jest. Mi sie ma podobać Gdzieś czytałem na forum że ktoś przyklejał te progi na kleju i efekt jest bardzo dobry i czy trzeba coś przerabiać czy tylko "smaruje klejem i przykładam ". Niewielka różnica w kolorach by mi nie przeszkadzała niestety ma daleko wiec nie moge podjechać i przymierzyć na aucie.
    Progi sa od ALFA ROMEO 159 TI 2.2 JTS MANUAL SEDAN Z 2007R ja mam kombi 2009r ale ty chyba nie ma róznicy

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    SŁOPNICE
    Auto
    Giulia 2.0 280KM Q4 TI Veloce - była Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 200KM EGR i DPF off
    Postów
    1,087

    Domyślnie

    Różnica w kolorach jest znaczna zwłaszcza pod słońce. Bedzie to wyglądało co najmniej śmiesznie.
    Nie ma różnicy czy to sedan czy kombi.

    Poza tym wysłałem ci info na priv przeczytaj i odpisz

    Pozdr

    - - - Updated - - -

    TI to nie tylko kolor czarny z różnymi odcieniami

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Różnica jest dość spora, jeśli byś miał dwa płaskie elementy obok siebie (np błotnik i drzwi). Przy progach będzie najbardziej widać w słońcu, ponieważ 876 ma w sobie dość dużo ziarna, które świeci i rozjaśnia nieco ten lakier.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    Podkarpacie
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16v 150KM
    Postów
    47

    Domyślnie

    No to mnie zmartwiliście.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar LuKe93
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    Alfa Romeo 159 TI 2.4 300Km/600Nm
    Postów
    297

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magnesator Zobacz post
    No to mnie zmartwiliście.
    skoro są w atrakcyjnej cenie to kup i daj do pomalowania, przykleić można na klej do szyb, osobiście gdybym dokładał takie nakładki, najpierw zakonserwowałbym dobrze progi od zewnątrz, ponieważ między próg a nakładkę, wchodzi wilgoć, błoto, piasek itp, a wiadomo czym to potem skutkuje Pod nakładkami i tak konserwacji nie będzie widać także wszystko będzie ładnie wyglądało

Podobne wątki

  1. Progi / Listwy chromowane - Progi
    Utworzone przez kobielczak w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-04-2013, 14:00
  2. kolory alf
    Utworzone przez cinas w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 14-08-2010, 22:38
  3. Kolory Lakierów
    Utworzone przez thing w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-10-2008, 19:46
  4. [166] Kolory
    Utworzone przez rafal0717 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-04-2008, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory