Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Antena "rekin" Alfy 159

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm
    Postów
    1

    Domyślnie Antena "rekin" Alfy 159

    Cześć wszystkim

    poszukuje informacji o zamienniku do Alfy w formie rekina zamiast oryginalnej anteny. Szukam takiej dlatego, ponieważ niedawno kupiłem już tak przerobione auto ale radio praktycznie totalnie nie działa, szumi i ledwo wyszukuje pojedyncze stacje - dramat. Wiem, że aktualnie na dachu jest jakiś zamiennik z ali, dlatego też pewnie taka jakość odbioru. Teraz pytanie, czy warto kupić znów jakiegos rekina za 40zł z allegro, czy będzie to samo? I jak macie jakąś dobrą, jakościową antenę tego typu to będę wdzięczny. Może od innych aut "rekin" będzie pasować

    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
    Postów
    1

    Domyślnie

    Możesz zamówić na allegro i sprawdzić działanie. Z allegro Smart nic nie tracisz , jak nie pasuje lub dalej kiepsko działa to oddajesz i próbujesz do skutku . Podejrzewam że zamiennik z ali będzie ten sam co z Allegro za 40 zł.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2010
    Auto
    146 1.4TS, GTV 2.0TS, Giulia. Była: 159 2.0JTDm
    Postów
    682

    Domyślnie

    Zamiana bata nic prawdopodobnie nie zmieni. To, że masz kiepski odbiór to raczej wina podstawy. Jest tam elektronika, która lubi szwankować. Być może czyszczenie pomoże. Kłopot tylko z dostępem do śruby pod podsufitką.

    Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar yaniq
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    683

    Domyślnie

    Ja mam zamontowaną taką "płetwę", którą kupiłem na Aliexpressie i działa lepiej od oryginalnego "bata" - tak, jak pisze kolega powyżej, kłopot może leżeć nie w końcówce, ale w podstawie, bo elektronika w niej umieszczona lubi się psuć, ze względu na wilgoć, a więc taka płetwa, dodatkowo zabezpiecza ją przed tą wilgocią - zamontowałem ją na taśmę dwustronnie klejącą, która zniwelowała delikatne różnice w kształcie, między podstawą płetwy, a krzywizną dachu.

  5. #5
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacool.n Zobacz post
    Zamiana bata nic prawdopodobnie nie zmieni. To, że masz kiepski odbiór to raczej wina podstawy. Jest tam elektronika, która lubi szwankować. Być może czyszczenie pomoże. Kłopot tylko z dostępem do śruby pod podsufitką.

    Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
    W sedanie tak, jest zabawa, ale w sportwagonie wymieniałem już 3 razy, max pół godz roboty

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-11-2021, 11:23
  2. [159] Antena Radiowa na "płetwę rekina"
    Utworzone przez Moaqito w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-09-2019, 17:55
  3. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-10-2018, 13:11
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 20:10
  5. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-09-2013, 13:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory