Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Diody alarmu i kierunkowskazy mrugają, a alarm nie działa

  1. #1
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie Diody alarmu i kierunkowskazy mrugają, a alarm nie działa

    Otóż.. po zamknięciu auta alarm niby się załącza, kierunkowskazy mrygają chyba 9 razy.. miga kontrolka na drzwiach kierowcy.. i tyle.. Alarm nie wydaje kompletnie żadnych dzwięków tak podczas zamykania jak i otwierania.. a co więcej.. po załączeniu go dajmy nato z otwartymi oknami, mogę otwierać maskę, drzwi itp.. kontrolka alarmu nadal mruga.. a nic nie wyje czy cuś..

    Wiem, że w niektórych krajach jest zakazane, by alarmy wydawały dźwięki.. i może tak jest w moim przypadku.. Wie ktoś może jak zmienić ustawiena regionalne alarmu ?
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 04-11-2010 o 12:49
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  2. #2
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar maciek13
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 8V
    Postów
    140

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz AutoDS Zobacz post
    Otóż.. po zamknięciu auta alarm niby się załącza, kierunkowskazy mrygają chyba 9 razy.. miga kontrolka na drzwiach kierowcy.. i tyle.. Alarm nie wydaje kompletnie żadnych dzwięków tak podczas zamykania jak i otwierania.. a co więcej.. po załączeniu go dajmy nato z otwartymi oknami, mogę otwierać maskę, dtrzwi itp.. kontrolka alarmu nadal mruga.. a nic nie wyje czy cuś..

    Wiem, że w niektórych krajach jest zakazane, by alarmy wydawały dźwięki.. i może tak jest w moim przypadku.. Wie ktoś może jak zmienić ustawiena regionalne alarmu ?
    Też przez dłuższy czas u siebie szukałem tego. W końcu okazało się, że tego autoalarmu po prostu nie ma - mimo, że w ogłoszeniu było Jakoś przy okazji wizyty w ASO nie zwróciłem na to uwagi, żeby sprawdzili. Lampka przy drzwiach kierowcy u mnie również miga - to atrapa. Seryjnie montowany alarm był razem z czujnikiem ruchu, który jest wyłączany w sufitowej części konsoli z przyciskami. Ja takiego przycisku nie mam. Sprawdź przede wszystkim, czy znajduje on się u Ciebie - jeżeli nie to możesz mieć ten sam przypadek co u mnie.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar Savak
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    okolice Poznania
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 16V - była, AR156 2.5 V6
    Postów
    174

    Domyślnie

    Czujniki tego alarmu znajdują się w narożnikach panelu sufitowego (okrągłe dziurki śr. ok. 5mm) - 2 szt. Na tym panelu znajduje się przycisk z ikonką samochodu z kropką nad dachem. Po wciśnięciu mruga na czerwono - jak dobrze pamiętam dezaktywuje on alarm w przypadku pozostawienia kogoś w samochodzie przy równoczesnym jego zamknięciu lub w przypadku pozostawienia uchylonych okien (wietrzenie w upały ).
    Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców...
    Colin McRae

  4. #4
    gold1
    Gość

    Domyślnie

    podłącze sie pod tematyke alarmów... czy wie ktoś ... kto ktolwiek ;p ... jak podłączyć auto alarm w 156 , bo jakiś tam był alarm ... aktualnie nie wiem co z nim jest grane. tak czy siak stary alarm zdechł na moje oko. może ktoś z was zakładał alarm samemu i coś podpowie jak to zrobić ??
    Ostatnio edytowane przez gold1 ; 12-06-2011 o 02:02

Podobne wątki

  1. [159] Mam czerwona diodę i po zamknięciu drzwi mrugają kierunkowskazy. Mam alarm?
    Utworzone przez michal121 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-01-2019, 12:57
  2. Pilot kluczyka/alarmu nie działa
    Utworzone przez pkreglicki w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-09-2016, 19:48
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-11-2013, 01:10
  4. KIerunkowskazy palą się cały czas i kontrolka alarmu
    Utworzone przez Amadi90 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-12-2011, 16:26
  5. Kluczyk do alarmu-alarm nie reaguje
    Utworzone przez maziarek1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-05-2011, 12:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory