Strona 122 z 180 PierwszyPierwszy ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 1796

Temat: Co myślicie o chińskim radiu z odtwarzaczem DVD, GPS i DVB-T zamiast fabrycznego?

  1. #1211
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Dlatego proponuje właśnie alternatywę, radio z lepszym wyświetlaczem, pojemnościowym dotykiem, dużo lepszą jakością dźwięku. Większość osób i tak ma dość dobry smartphone, aby obsługiwać to urządzenie, jeżeli jego brak, dokupujemy minikomputer w formie pendriva za 80 dolarów i mamy komplet. Jestem na etapie rozeznania takiego rozwiązania, ale wydaje mi się ono dużo lepsze, bardziej przyszłościowe. Bo telefon i tak i tak wymienię w przyszłości, gdy uznam że mój jest już za bardzo przestarzały - radio w tym przypadku zostanie. Szczerze mówiąc nie wiem jak to wszystko będzie działało, dlatego pytam o ewentualne wady takiego rozwiązania, bo zalety już widzę sam.

    Nie wiem jak teraz, ale te chiński radia stały na Allegro ponad 1500zł, stąd moje zdziwienie dlaczego nie brać fajnego Pioneera za 1700zł, tylko jakiś krzak za 1500zł.
    Ostatnio edytowane przez khazar ; 07-04-2017 o 12:45

  2. #1212
    makarov
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    która moim zdaniem jest bardzo wysoka jak na takie parametry.
    Sorki, ale to kontynuacja linii dyskusji Pływaka - co to znaczy, "takie parametry" i co to znaczy "wysoka cena" - co, do czego porównujesz?

  3. #1213
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Tak opinia jednej osoby jest mało wiarygodna aby wydać kilkaset złotych ale widzę ze nie doczekam się konkretnej propozycji wiec dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu póki nikt nie przedstawi propozycji. Skoro jest ich tu tyle, a ja je przegapiłem to może zamiast w kolko powtarzać to samo to zaproponujesz jako znawca androida coś ciekawego dla potomnych?


    Aaa i nigdzie nie pisałem, ze kupiłem radio na androidzie a jedynie ze przed zakupem mialem okazję takie potestować a jako ze się nie sprawdziło wybór padł na coś innego. Nawet kilka stron wstecz podawałem model. Ty narazie nic nie podales poza pustymi frazesami i tym jaki to nie jest przyszłościowy sprzęt.

  4. #1214
    makarov
    Gość

    Domyślnie

    Na Allegro, jest Kenwood DNN9150DAB za 4 tysie, w dodatku pozbawiony jakiegokolwiek systemu, skazany na wyłącznie Garmina, sprzedawany przez kogoś, kto go kupił, ale chce go sprzedać - nówka sztuka, to koszt ponad 5 tysi, a więc zważmy, co z czym mamy zamiar porównywać

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Tak opinia jednej osoby jest mało wiarygodna aby wydać kilkaset złotych
    Tak więc, również Twoja jest niewiarygodna

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    nie doczekam się konkretnej propozycji
    A, czego Ty się spodziewałeś, że ktoś Cię będzie do czegoś namawiał, a argumentem będzie "jak bone dydy"?

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    to może zamiast w kolko powtarzać to samo to zaproponujesz jako znawca androida coś ciekawego dla potomnych?
    Przykro mi, ale mógłbym zaproponować jedynie to, z czym sam miałbym do czynienia, ale przecież dla Ciebie pojedyńcza ocena jest niewiarygodna, a więc czego byś się spodziewał, żebym przysiągł w obecności notariusza i może jeszcze podpisał własna krwią?

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Ty narazie nic nie podales poza pustymi frazesami i tym jaki to nie jest przyszłościowy sprzęt.
    Podawali to inni, a ja się odniosłem do oprogramowania sprzętu, bowiem z nim samym, również nie miałem do czynienia.

  5. #1215
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Tak, 1500zł za chińskie radio bez żadnej marki to wysoka cena. Szczególnie, że jest to radio skrajnie nie dopracowane, typowy chińczyk.
    Tutaj cały wątek na Elektrodzie, potwierdzający jak kiepski to jest sprzęt

    Proponowanym przeze mnie zestawem jest Pioneer DA120 + Android RKM (lub bez Android RKM, jeżeli ktoś dysponuje dobrym smartphonem). Zestaw kosztuje więc 2000zł z Android RKM, 1700zł bez niego.

    Czy to jest konkretna propozycja? Ja nie będę analizował każdego zdania wypowiedzi przede mną i pod spodem wrzucał swojego komentarza.

    A swoją drogą jechałem ostatnio kolegi samochodem, był tam starszy model Pioneera właśnie na WinCE - w życiu bym nie zamienił nawet normalnego radia bez navi z Alfy 159 na coś takiego.
    Ostatnio edytowane przez khazar ; 07-04-2017 o 13:11

  6. #1216
    makarov
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    Pioneer DA120 + Android RKM
    Bardzo ciekawa alternatywa, dizajnersko też to co mi bardzo pasuje, czyli żadnych pokręteł tylko płaski ekran - propozycja warta rozważenia, bo chyba ma wszystko, co potrzeba

  7. #1217
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał khazar Zobacz post
    Tak, 1500zł za chińskie radio bez żadnej marki to wysoka cena. Szczególnie, że jest to radio skrajnie nie dopracowane, typowy chińczyk.
    Tutaj cały wątek na Elektrodzie, potwierdzający jak kiepski to jest sprzęt
    Polecam całą dyskusje o marce GMS na elektrodzie gdzie wypowiadal się przedstawiciel serwisu

    Proponowanym przeze mnie zestawem jest Pioneer DA120 + Android RKM (lub bez Android RKM, jeżeli ktoś dysponuje dobrym smartphonem). Zestaw kosztuje więc 2000zł z Android RKM, 1700zł bez niego.

    Czy to jest konkretna propozycja? Ja nie będę analizował każdego zdania wypowiedzi przede mną i pod spodem wrzucał swojego komentarza.
    Pytanie kierowalem do pana który twierdził ze sprzęt na androidzie jest tańszy a ten zestaw jest prawie dwukrotnie droższy niz to co kupiłem. Na pewno funkcjonalne i jakościowo dobre ale nadal ma sie to nijak do omawianych w tym temacie sprzętów o których pisal makarov

    swoją drogą jechałem ostatnio kolegi samochodem, był tam starszy model Pioneera właśnie na WinCE - w życiu bym nie zamienił nawet normalnego radia bez navi z Alfy 159 na coś takiego.
    Ale co z nim bylo nie tak? Słabo grali czy co?
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 07-04-2017 o 13:50

  8. #1218
    makarov
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Na pewno funkcjonalne i jakościowo dobre ale nadal ma sie to nijak do omawianych w tym temacie sprzętów o których pisal makarov
    Czyli jakich? O jakich sprzętach pisał makarov, bo znowu zaczynasz konfabulować, żeby Ci to tylko w krew nie weszło.

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Pytanie kierowalem do pana który twierdził ze sprzęt na androidzie jest tańszy a ten zestaw jest prawie dwukrotnie droższy niz to co kupiłem.
    Wytłumacz mi najpierw, co to znaczy "sprzęt na Androidzie", bo tu widzę kolejne, albo niezrozumienie tematu, który tłumaczę Ci od kilku dni, albo kolejny przejaw konfabulacji.

  9. #1219
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    No właśnie to pytanie do niego o jakich bo ja w tym temacie nie znalazłem nic ciekawego, a ponoć wiele polecanych stacji tu jest i podobno można kupić je nawet taniej niż te dinozaury na WinCE. Pytanie jak się one nazywają bo jak narazie padla tylko twoja propozycja ale stacji ktora na androidzie nie jest. Gdzie sa te tańsze, funkcjonalniejsze i bardziej przyszłościowe radia?

    Co znaczy sprzęt na androidzie? A czego dotyczy temat? Tak stacji multimedialnych do samochodu czyli chodź o taka stacje z zaimplementowanym systemem.

    Sytuacja taka sama jak w temacie telefonów. Jak mnie juz fanboye androida zaczęli przekonywać do przetestowania nowych jego wersji bo ponoć takie super to po pytaniu jaki telefon w 4 max 4,5" z dobrymi parametrami do ok tysiaka kupic to cisza bo sie okazalo ze same patelnie powyżej 5" wszyscy mają i do dzisiaj mi nic nie polecono.
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 07-04-2017 o 14:16

  10. #1220
    makarov
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Gdzie sa te tańsze, funkcjonalniejsze i bardziej przyszłościowe radia?
    Kpisz, czy o drogę pytasz???
    To, ja Ci mam teraz przeszukiwać cały wątek, bo Tobie się nie chce??? A, jeśli Ci takie opinie znajdę, to co???

Podobne wątki

  1. Demontaż fabrycznego radia
    Utworzone przez BlackBomb w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-2021, 12:56
  2. [156] Jakie radio zamiast fabrycznego?
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 13:16
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 12:44
  4. Problem tempomatu (nie fabrycznego)
    Utworzone przez khropek w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 15:51
  5. [156] Niskotonowy zamiast fabrycznego tyłu...
    Utworzone przez Seferiel w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 10:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory