Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #15061
    Użytkownik Świeżak Avatar kamilos95
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Alfa Romeo 159 Ti 2.0
    Postów
    134

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stozi Zobacz post
    Szukam sedana po lifcie super jakby byl w wersji TI, ale jestem realista i watpie bym znalazl w moim budzecie tj. 25-27 tys. aczkolwiek patrzac na oferty zaczynam sie zastanawiac...
    Wersja silnikowa to diesel 2.0 aczkolwiek 2.4 tez brzmi zachecajaco.
    No ti ciężko będzie znaleźć za te pieniądze, nawet zadbane 2.0 wydaje mi się że też może być problem, na twoim miejscu wolałbym poszukać jakiegoś fajnego w dobrej wersji 1.9 lub ewentualnie 2.4 ale to jest tylko moje zdanie.
    Pozdrawiam

  2. #15062
    Użytkownik Rowerzysta Avatar rustupl
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    156 2.4 '03
    Postów
    298

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamorado Zobacz post
    CO szukasz dokładnie kolego silnik/sw czy sedan Ti czy golas?
    koniecznie sw, jakby była ti to super (ale nie jest to warunek konieczny), a tak z grubsza to silnik 2,4 lub nawet 2,0 jtdm chodź zaczynam się też przekonywać do 2,0tbi jako ciekawą alternatywę, skóry, grzane zice z pamięcią ustawień, xenony, nawi + bluetooth, pdc, sensowny przebieg bo sam robię po ponad 30kkm rocznie.
    To tak z grubsza. Z części rzeczy jestem wstanie zrezygnować w zależności jak bardzo się zauroczę ;-) i jaka będzie cena. Może trochę wymagania na wyrost, ale jakiś cel w życiu trzeba mieć :-)

  3. #15063
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2014
    Auto
    Alfa_Romeo 166 2.4 20v
    Postów
    289

    Domyślnie

    No mam 2.0 jtdm w wersji Ti z 2010r mocno doinwestowaną itp. za 37 tyś w zaleznosci jaki klient do negocjacji mniej lub bardziej dla janusza biznesu oczywiscie mniej hehe.. Nie mam Navi, pamieci foteli szyberdachu i skladanych elektrycznie lusterek i 3 strefowej klimy, reszta wyposażenia jest
    I co ważne 2 komplety koł 19" i 17" zimowki
    Cala historia serwisowa + toco jest do zrobienia z najwazniejszych rzeczy, a to cenne uwagi
    Ostatnio edytowane przez kamorado ; 28-02-2018 o 18:29

  4. #15064
    Użytkownik Rowerzysta Avatar rustupl
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    156 2.4 '03
    Postów
    298

    Domyślnie

    Nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez rustupl ; 28-02-2018 o 18:53

  5. #15065
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    okolice tarnobrzega
    Auto
    159 2.0jtdm
    Postów
    493

  6. #15066
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2014
    Auto
    Alfa_Romeo 166 2.4 20v
    Postów
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał rustupl Zobacz post
    Gdzie znajdę jakieś zdjęcia na początek ? I skąd jesteś ?
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6zzMOw.html

    Sanok okolice, Bieszczady

  7. #15067
    Użytkownik Świeżak Avatar kamilos95
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Alfa Romeo 159 Ti 2.0
    Postów
    134

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciek 2 Zobacz post
    Za niska cena jak na ostatni rok produkcji, jeszcze od handlarza to ile on za to musiał dać 15? zdjęcia kiepskiej jakości prawie nic nie widać.Trzeba by podjechać i zobaczyć. Wiele nie można o tym ogłoszeniu napisać.
    Ostatnio edytowane przez kamilos95 ; 28-02-2018 o 19:04

  8. #15068
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2016
    Mieszka w
    okolice tarnobrzega
    Auto
    159 2.0jtdm
    Postów
    493

    Domyślnie

    auto ponoć do opłat coś uszkodzona

  9. #15069
    Użytkownik Rowerzysta Avatar rustupl
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    156 2.4 '03
    Postów
    298

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamorado Zobacz post
    Ciekawa propozycja - do rozważenia, jakbyś był bliżej pewnie bym od razu podskoczył pooglądać i pogadać.
    Póki co skorzystam z dobrodziejstw forum :-)
    Kilka pytań:
    1. z ciekawości co to CI się z tym silnikiem stało ? wtryskiwacze regenerowałeś profilaktycznie czy już były wyjechane z jakiegoś konkretnego powodu
    2. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie.PNG
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	7.2 KB
ID:	242280 z historii wiesz coś na ten temat (nie osądzam, nie wierze w tą informację bezgranicznie) ?
    3. ciutkę coś ta klapa z tyłu też idealnie nie leży - co tam ?
    3. masz więcej jakiś fotek ? może być na maila
    4. cena - niby uczciwa z uwagi na silnik, jednak wsio pozostałe ma już tam te 212kkm. Patrze na to pod tym kątem, że jak nastukam kolejne 70-90kkm i bede chciał sprzedać, to już będzie 300kkm, a wiadomo jak ludzie do tego podchodzą (mnie bardziej interesuje stan niż przebieg). Brak dpf też się robi dla mnie lekko problematyczny, bo miewam wyjazdy na zachód, a np w dojczu już tak lekko do tego nie podchodzą jak u nas.

    Nie wykluczam, że może i bym uderzył do Ciebie w jakiś weekend na oględziny.

  10. #15070
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2014
    Auto
    Alfa_Romeo 166 2.4 20v
    Postów
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał rustupl Zobacz post
    Ciekawa propozycja - do rozważenia, jakbyś był bliżej pewnie bym od razu podskoczył pooglądać i pogadać.
    Póki co skorzystam z dobrodziejstw forum :-)
    Kilka pytań:
    1. z ciekawości co to CI się z tym silnikiem stało ? wtryskiwacze regenerowałeś profilaktycznie czy już były wyjechane z jakiegoś konkretnego powodu
    2. z historii wiesz coś na ten temat (nie osądzam, nie wierze w tą informację bezgranicznie) ?
    3. ciutkę coś ta klapa z tyłu też idealnie nie leży - co tam ?
    3. masz więcej jakiś fotek ? może być na maila
    4. cena - niby uczciwa z uwagi na silnik, jednak wsio pozostałe ma już tam te 212kkm. Patrze na to pod tym kątem, że jak nastukam kolejne 70-90kkm i bede chciał sprzedać, to już będzie 300kkm, a wiadomo jak ludzie do tego podchodzą (mnie bardziej interesuje stan niż przebieg). Brak dpf też się robi dla mnie lekko problematyczny, bo miewam wyjazdy na zachód, a np w dojczu już tak lekko do tego nie podchodzą jak u nas.
    Nie wykluczam, że może i bym uderzył do Ciebie w jakiś weekend na oględziny.
    Wyslalem ci Priv.
    Ogolne na pytania odpowiem.
    1. W silniku walnął tłok co opisalem w tym temacie http://www.forum.alfaholicy.org/159_...2_0_170km.html
    2. Mam cała historie z ASO do przebiegu 145tys co bylo robione itp dodatkowo sparwdzane bylo miernikiem lakieru calosc auta wyszlo wszystko ok 120-160 mikronow.
    3. Klapa byla od poczatku taka sam sie pytalem na forum i podobno ten typ tak ma nie wiem czemu lekko odstaje na lini lamp.
    3.3. Podaj maila
    4. Auto sporo doinwestowane na wszytsko mam f-vat itp. Ze wzgledu na inwestycje domowe musze kupic (a moze chce kupic) cos tanszego O tak bedzie lepiej. Jak sie nie sprzeda będę jeździł Jest kilka drobiazgów do poparwy dlatego tez taka cena

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory