Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Temat: [156] Jakie wachacze z Allegro ?

  1. #1
    krzysiek-lex
    Gość

    Domyślnie [156] Jakie wachacze z Allegro ?

    Witam wszystich. Ten temat już był,wiem. Ale nikt się niewypowiedział o produktach z Allegro. Musze wymienić wachacz dolny przód i chcę zakupić właśnie z allegro. Co polecacie a co odradzacie? Są tam różne ceny i wiadomo, interesują mnie te najtańsze, tylko czy aby te firmy które są opisane to nie podróby orginałów np trw?

  2. #2
    Arek 146
    Gość

    Domyślnie

    Ja mogę tylko odradzic wahacze i inne części firmy QAP.

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arek 146
    Ja mogę tylko odradzic wahacze i inne części firmy QAP.
    A coś więcej możesz powiedzieć?
    Widziałem, że reklamują się w TV. Cena za komplet wahaczy dolnych do 156 jest atrakcyjna (300zł).
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  4. #4
    Arek 146
    Gość

    Domyślnie

    We Wrocławiu w sklepie z częściami do aut włoskich pytałem o części tej firmy i kobieta mówi że wzięła je na próbę i są same reklamacje, także odradzam

  5. #5
    henekl
    Gość

    Domyślnie Re: Jakie wachacze z Allegro ?

    Cytat Napisał krzysiek-lex
    Witam wszystich. Ten temat już był,wiem. Ale nikt się niewypowiedział o produktach z Allegro. Musze wymienić wachacz dolny przód i chcę zakupić właśnie z allegro. Co polecacie a co odradzacie? Są tam różne ceny i wiadomo, interesują mnie te najtańsze, tylko czy aby te firmy które są opisane to nie podróby orginałów np trw?
    Jeśli chodzi o wachacze to najlepiej pojechać do warsztatu niech wymienią wszystkie tuleje
    w twoim wachaczu masz pewność i gwarancie .
    W Rzeszowie naprawiałem wachacze przednie komplet wszystkie tuleje z wymontowaniem i zamontowaniem z roczną gwarancją na jedną stronę w alfie 166 500 zł .
    Wiem że do alfy 156 jest owiele taniej

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR156 1,6TS 1999 r.
    Postów
    5,304

    Domyślnie

    Jeśli wahacz jest stary, to dziś wymienisz tuleje i wybulisz kupę forsy, a jutro wyjdzie luz na sworzniu kulistym i wahacz będzie do wyrzucenia lub do regeneracji - lepiej kupić cały nowy i mieć spokój na długi czas.

  7. #7
    henekl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał SG0240
    Jeśli wahacz jest stary, to dziś wymienisz tuleje i wybulisz kupę forsy, a jutro wyjdzie luz na sworzniu kulistym i wahacz będzie do wyrzucenia lub do regeneracji - lepiej kupić cały nowy i mieć spokój na długi czas.
    Regeneracja wachacza polega na wymianie sworznia kulistego i wszystkich tulej chuba to jest normalne , bo innaczej nie było by sęsu regenerować a wachacz jest aluminiowy .

    przykład wachacz górny alfa 166 wymiana sworznia kulistego i dwie tuleje koszt 110zł za montarz 50 zł .
    Wachacz dolny sworzeń kulisty i trzy tuleje 180 zł za montarz 60 zł .
    robota na 2 godziny z wyjazdem z garażu , do 156 nie znam ceny .

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR156 1,6TS 1999 r.
    Postów
    5,304

    Domyślnie

    No to jeśli sworzeń też robią to może sie opłacać. Ja kiedyś u siebie regenerowałem wahacze dolne, ale same sworznie po 150 zł/szt, ale teraz ceny nowych wahaczy spadły i uważam, że w 156 nie ma się co w to bawić.

  9. #9
    krzysiek-lex
    Gość

    Domyślnie

    U mnie na jednym wachaczu wybity jest sworzeń, a na drugim jedna guma. Kłopot w tym że podobno w 156 sworzeń jest integralną częścią wachacza i niestety wymienia się całość. Ale wracając do tematu: dalej niewiem jakie produkty polecacie z allegro (wachacze), może niech wpowiedzą się też ci którzy wymieniali i właśnie tam zakupili.

  10. #10
    henekl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysiek-lex
    U mnie na jednym wachaczu wybity jest sworzeń, a na drugim jedna guma. Kłopot w tym że podobno w 156 sworzeń jest integralną częścią wachacza i niestety wymienia się całość. Ale wracając do tematu: dalej niewiem jakie produkty polecacie z allegro (wachacze), może niech wpowiedzą się też ci którzy wymieniali i właśnie tam zakupili.
    W alfach wachacz jest całością ale są zakłady co wymieniają sworznie kuliste i gumu , i masz pewność że nie jest jakaś lipa bo nie dawałby gościu rocznej gwarancji .
    A najlepiej spytaj się kolegów od alf 156 z okolic Rzeszowa co wymieniali sworznie wachacza to powiedzą co i jak .

Podobne wątki

  1. [159] Jakie kupić wycieraczki? Allegro czy ASO?
    Utworzone przez marqo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 999
    Ostatni post / autor: 07-02-2024, 10:56
  2. Wachacze TRW
    Utworzone przez ssman122 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-06-2012, 05:13
  3. wachacze
    Utworzone przez zibi_rossi w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-04-2010, 17:59
  4. Wachacze do 155
    Utworzone przez 75andrew155 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-08-2008, 21:17
  5. [156] Wachacze
    Utworzone przez Alanf w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-07-2008, 18:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory