Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Układ wspomagania, pompa ciągle wydaje dziwne dźwięki

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    159 Sportwagon 1.9 JTS
    Postów
    31

    Domyślnie Układ wspomagania, pompa ciągle wydaje dziwne dźwięki

    Witam,
    Jestem nowym użytkownikiem na forum, ale właśnie ze względu na moje problemy z układem wspomagania znalazłem się Tutaj. Około miesiąca temu oddałem auto do regeneracji pompy wspomagania. Pompa wydawała z siebie straszne dźwięki ale wspomaganie działało poprawnie. Po wykonanej naprawie w poleconym mi ( ale podejrzanie nie profesjonalnie wyglądającym) warsztacie w Sosnowcu wspomaganie działało dużo słabiej niż przed naprawą. Ponad to już 4 razy jeździłem do ww warsztatu do Sosnowca celem reklamacji po naprawczej. Samochód 1 rozerwał mi pasek wspomagania, zawsze po ok 1 tygodniu od naprawy zaczyna pomba znowu zaczyna wydawać dziwne dźwięki. Kilka razy w czasie jazdy wyłączyło mi się wspomaganie. Pan, Właściciel warsztatu zarzeka się, że naprawa została wykonana poprawnie i że winna jest uszczelka- oring na przewodzie ciśnieniowym na pompie. Zarzucił mi nie właściwe używanie samochodu, mam nie skręcać do końca kierownicy. Moim zdaniem to jakaś bzdura. Zapomniałem dodać, że w warsztacie wymieniono mi pasek wspomagania na inny krótszy podobno z jakiejś hondy. Panowie stwierdzili, że taki będzie lepszy, bo oryginalny nowy po Ich naprawie się ślizgał.
    Problem polega na tym iż co tydzień auto jest nie sprawne. Tym razem nie wytrzymało nawet tygodnia, zdążyłem tylko dojechać z Sosnowca do Gliwic. Co więcej na autostradzie nie miałem potrzeby skręcać do skrajnych pozycji kierownicy, więc diagnoza Pana " Mechanika" jest raczej wyssana z palca.

    Bardzo proszę o polecenie warsztatu który może wykonać naprawę, ale takiego który nie będzie tak strasznie porażał mnie swoim nie profesjonalizmem. Muszę również zregenerować maglownice. Przy zakupie już się pociła a teraz w czasie upałów zaczyna coraz mocniej ciec.
    Dobija mnie już to wspomaganie, dzisiaj muszę się skontaktować z Panam Mechanikiem z Sosnowca celem zwrotu pieniędzy, za jego partactwo. Nie długo wyjazd wakacyjny a chcę być pewien tego, że nagle nie stracę wspomagania w czasie jazdy.
    Bardzo proszę o pomoc. Może Mieliście podobną awarie i możecie mi coś polecić.
    Pozdrawiam
    Paweł

  2. #2
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    Stelvio Veloce MY22
    Postów
    173

    Domyślnie

    Wskakuj na autostrade i jedź do sprawdzonego warsztatu Cinsoft

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    159 Sportwagon 1.9 JTS
    Postów
    31

    Domyślnie

    To ja dymałem z Gliwic do Sosnowca mając warsztat na miejscu :| Zaraz tam dzwonię.

Podobne wątki

  1. komputer samowolnie wydaje dźwięki
    Utworzone przez yogi w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-02-2015, 14:39
  2. Po holowaniu, skrzynia wydaje dziwne odgłosy. 4HP20
    Utworzone przez kacperoo w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-10-2013, 22:41
  3. [156] Dziwne dźwięki JTD
    Utworzone przez Prezes_07 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-04-2011, 14:11
  4. Alternator wydaje dziwne dźwięki na niskich obrotach.
    Utworzone przez djkubas w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-04-2011, 21:45
  5. Klimatyzacja wydaje dziwne dźwieki
    Utworzone przez b0b3k w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-07-2010, 20:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory