Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: AR 166 nawigacja

  1. #1
    marcin1135
    Gość

    Domyślnie AR 166 nawigacja

    Witam. Zakupilem wlasnie alfe 166 ( z czego jestem bardzo uradowany) ale mam takie pytanie do ludzi znajacych sie na rzeczy.

    W rozpisce ktora dostalem byla zawarta informacja,ze w wyposazeniu jest nawigacja... W tym momencie mam watpliwosci czy ona na prawde jest, bo kiedy nacisne przycisk navi wyskakuje komunikat "...not available". Nie wiem czy to moze byc zwiazane z brakiem plyty, chociaz wydaje mi sie ze jakas ogolna mapa powinna byc zainstalowana.

    Drugie pytanie mam takie: mapy do tej nawigacji sa na cd czy alfa ma jakis gdzis ukryty dysk na ktory sie je zgrywa?

    W ogole skad mozna takie mapy wylapac??

    Z gory przepraszam za tego typu pytania ale jeszcze jestem laikiem w tej marce, ale lada moment sie to zmieni. Prosze o odpowiedz .

    P.S prosze jeszcze o informacje czy w kazdym modelu alfy standartowo instalowany byl alarm ( ja mam z 2000r) , a jezeli tak to jak on dziala bo zadnych czujnikow w srodku sie jeszcze nei dopatrzylem, ale oczywiascie moglem przeoczyc.

  2. #2
    Dj_Direct
    Gość

    Domyślnie

    Polskich map do AR nie ma. Koniec tematu. Kwestia Navi - funkcja na panelu moze byc, natomiast pelnej instalacji z czytnikiem map w bagazniku chyba Ci brak, stad tez wyskakuje NOT AVAILABLE. Nawet jesli jest instalacja, to brak czytnika. Mozna to kupic, nawet swego czasu ggdzies na allegro widzialem, ale po cholere to w PL, skoro i tak nie ma map PL. Tematu koniec Lepiej kup sobie jakiegos Palmtopa z automapa

  3. #3
    marcin1135
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki za info. Ogolnie nawigacja nie jest mi w ogole potrzebna, jezdze z cb i to mi jak na razie wystarcza, ale wyznaje zasade, ze jak cos w samochodzie jest to ma dzialac.
    pozdrawiam

  4. #4
    areks
    Gość

    Domyślnie

    No niestety tez sie ludzilem ze bede mial mapki na PL, nawet znalazlem takiego magika co sie deklarowal ze wszystko da sie obejsc ale niestety tego nie obszedl :mrgreen: :mrgreen:

  5. #5
    Sylwia
    Gość

    Domyślnie

    Jesli ogolnie juz mowiac o polskiej mapie do alfy romeo to oczywiscie, ze istnieje.
    Posiadam w mojej 156 navi cd na Polske > Blaupunkt TeleAtlas Navi-CD Polska-Czechy 2006/2007 DX TravelPilot
    Wyglada to tak:
    http://www.allegro.pl/item183091840_..._100_org_.html

  6. #6
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia
    Jesli ogolnie juz mowiac o polskiej mapie do alfy romeo to oczywiscie, ze istnieje.
    Posiadam w mojej 156 navi cd na Polske > Blaupunkt TeleAtlas Navi-CD Polska-Czechy 2006/2007 DX TravelPilot
    Wyglada to tak:
    http://www.allegro.pl/item183091840_..._100_org_.html
    Ale w 166 jest VDO Dayton, a na ten system nie ma polskich map.
    Spójrz na nowe oferty 166 z salonu, nawet w opcji nie ma Polski.

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez patrykbzg w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-09-2013, 19:00
  2. [159] Nawigacja
    Utworzone przez ryki67 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 14:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory