Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Spreżyny 166

  1. #1
    marcin1135
    Gość

    Domyślnie Spreżyny 166

    Witam ponownie.
    Swiezo kupilem samochod (166), ktory jest bardzo niziutko zawieszony. Do tego stopnia nisko, ze przy wiekszej predkosci jak go podbije to ociera raz tlumik, raz oslona pod silnikiem. Nie jestem w stanie powiedziec nic o sprezynach oprocz tego, ze sa zolte, nie wiem jakie wstawiali oryginalne. Pytanie mam takie , moze sie ktos orientuje czy w tym samochodzie jest moze jakas regulacja na samych sprezynkach czy trzeba wymieniac??

  2. #2
    Dj_Direct
    Gość

    Domyślnie

    podejrzewam ze masz sportowe sprezyny obnizajace - i to co najmniej o jakies 4cm albo wiecej. Regulacji nie ma - czeka Cie wymiana na seryjne. Skonaktuj sie z QLO - zapoda Ci ciekawe rozwiazanie - dobre i tanie
    P.s. wiem bo przerabialem to samo.

  3. #3
    marcin1135
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki za info, ale zrobie to tylko jezeli bedzie taka koneicznosc ( czyli jak zobacze ze strasznie utrudnia mi to zycie). Wyglada extra teraz wie cbardzo mi sie jeszcze nei spieszy

  4. #4
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin1135
    Dzieki za info, ale zrobie to tylko jezeli bedzie taka koneicznosc ( czyli jak zobacze ze strasznie utrudnia mi to zycie). Wyglada extra teraz wie cbardzo mi sie jeszcze nei spieszy
    No wygląda fajnie, ale pęknięta miska olejowa wygląda jeszcze jeszcze fajniej.

  5. #5
    marcin1135
    Gość

    Domyślnie

    mysle ze az tak zle nie bedzie. troszke ostroznosci i damy rade.

  6. #6
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    Skoro masz zamiar na tym jeździć, to zajrzyj pod spód samochodu i odkręć 4 śruby mocujące taką kwadratową obejmę-ona i tak nic nie trzyma, a jak zawadzisz tymi wystającymi srubami o coś to miska pójdzie się je...ać, a tak to poprostu obetrzesz i pojedziesz dalej. Ja jeżdze tak już kilka miechów i miske jeszcze mam :mrgreen:

  7. #7
    marcin1135
    Gość

    Domyślnie

    dzieki za dobra rade. zajrzalem pod spod no i okazalo sie, ze poprzedni wlasciciel juz to zrobil

Podobne wątki

  1. Sportwagon spreżyny tył
    Utworzone przez Kuba157 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-05-2013, 19:38
  2. Spreżyny???
    Utworzone przez Msiek w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-10-2011, 05:23
  3. [156] spreżyny NOVITEC
    Utworzone przez loki w dziale Hamulce i zawieszenie
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 24-02-2009, 19:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory