Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: 166 2.4 JTD

  1. #11
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał q_v_p
    No to tak pod generalnie jak do konca jest z tymi chipami ???

    zalezy to od konkretnego modelu ... katowania turbiny ... czy poprostu wszystkie sie sypia ???
    Generalnie chyba wszystko zalezy od tego gdzie i jak byl ten CHIP zamontowany.
    Tamta 166 ktora akurat chcialem kupic miala zamontowany CHIP we Francji, dosc duzo ta operacja kosztowala i bylo to czuc, ze faktycznie on tam jest.
    Miala juz dosc sporo przejechane na nim i z tego co wlasciciel mowil nic sie nie dzialo.
    Wg mnie zalezy wszystko od egzemlarza, to tak jak z instalacja LPG, jednemu beda sie cyrki dzialy a drugi bedzie smigal latami i nic... :mrgreen:

  2. #12
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    No właśnie, skoro już się na to zdecydujesz to nie ma co oszczędzać na "promocjach", powinno być to zrobione w dobrym zakładzie z profesjonalmymi pomiarami na hamowni. Dobra firma na pewno wystawi Ci też jakąś gwarancję, chociaż z tego co się dowiadywałem to nie są chętni do gwarancji w autach z dużym przebiegiem...mimo tego, że mówią iż silnik do 300.000km powinien bez problemu pojeździć ;//

  3. #13
    q_v_p
    Gość

    Domyślnie

    Ale taaak to nei podlega dyskusji .. ze bedzie to pozodnie zrobiony chip tuning ..
    mam na to "operacyjke" odlozone na specjalnej puli 3000zl (chyba wystarczy) ...

    i napeno w jakims renomowanym "szpitalu" ..


    a co do zle zalozonych chipum .. albo jakis z Allegro .. to tez sie duzo nasluchalem ....

    a ja nie bylbym happy jak by mi ktos w mojej 166 grzebal jakis "naprawiacz" ktory sie na wszystkim zna .... to tak jak bym wyslal moja zone do ginekologa ktory dorabia pracujac gdzies na budowie ... moze nie ladne porownanie .. ale dostadne

    a co wlasnie do JTD .. to malo jest zakladow kotr podejma sie tego silnika ..

  4. #14
    q_v_p
    Gość

    Domyślnie

    za jakies 2H jade obejrzec ta alfe 3 raz i wzioooom do ASO do sprawdzenia .. ...


    Streszcze relacje jak przyjade ( mam nadzieje ze juz 166 )

  5. #15
    marcin1135
    Gość

    Domyślnie

    napisz co i jak, fajnie by bylo jakbys tez zdjecia jakies walna

  6. #16
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    No, to czekamy na nową członkinię (tak się to pisze?? :|?: ) rodziny :wink:

  7. #17
    q_v_p
    Gość

    Domyślnie

    Nooo i niestety !!!!!!!!!!

    chyba nie bylo dane mi miec tego samochodu

    zaczne od poczatku .. po przyjechaniu na posesje sprzedawcy samochod byl odpicowany jak uj ;/ .. co mnie juz troszke zaniepokoilo ... bo lubie patrzyc co kupuje w szczegolnosci ze to jest taki samochod .. ale nie zrazilem sie .. po dokladnym obejrzeniu (chyba z 5 razy ).. i po troszkim powybrzydzaniu ( by sposnil z ceny ) sprzedawca .. a musze potkreslic ze handlarz samnochodami byl nie ugiety w spuszczeniu ceny .. jak to okreslil "to byla i tak cena za niska jak na taki samochod" :> ... ale coz ogladalem dalej, sprawdzalem .. wszystko wydawalo sie w porzadku .. skora w ogole nie wygnieciona istny rarytas .. silnik wyczyszczony na glancus picis ;> ... a ja w najlepsze dlalej usilnialem go na spuszczenie ceny i lipton .. jak juz bylem calkowicie zdecydowany i juz mielsimy wstepne warunki kupna zawrzec przypomnialem sobie przy tej pelnej eufori kupna .. ze mialem jechac z nia na ASO na smierc zapomnialem o tym :x .. ale w koncu przy takim zakupie mozna zapomniec o wszystkim ) ... i Tu byla pierwsza zgacha :twisted: :twisted: :twisted: pan kaupiec zaczol sie ociagac do sprawdzenia samochodu .. ale po dluzszych namowach i twierdzeniach ze dokaldnie che sprawdzic samochod zgodzil sie .. ale z niewyrazno mina po krotkim czasie bylismy juz na miejscu. Panowie w ASO byli wielce zaciakawieni tym Cackiem (widac ze nei czesto "grzebali" w AR 166 ( byl to oczywiscie ASO Alfy ) ... i tu byl kolejny zong .. z "wynikow" wyszlo ze cala zawiecha tylna jest do wymiany, a takze klocki przod, i cos bylo nie w porzadku z turbina przy duzych obrotach ...... i konsternacja nastal gdy pan sprzedawca po zaprezentowaniu mu wynikow dalej nie chcial zejsc z ceny ... wiec zaproponowalem mu ze panmowie w ASO powiedza mi ile to wszystko by kosztowalo i cene podzielimy na tak ze 2/3 naprway pan spusci na cenie samochodu czyli 2700 .. i reszte ja doloze do naprawy. Po kilku minutowym przeliczneiu przez pana nie zgodzil sie na taki manewr i chial tylko 500zl upustu mi dac .. wiec panu pieknie podziekowalem ... i pwiedzialem ze jak nie che zarobic to po co chc esprzedawac taki samochod ( niestety nie uzyskalem odpowiedzi ). wiec kulturalnie podziekowalem za samochod i sie rozstalismy ...

    a przeglad w ASo kosztowal mnei 260zl .... wiec nie tak duzo

    i etraz zostalo mi systematycznie szukac nowej 166 .. troszke sie zrazilem aleee
    dalej to bedzie ALFA ROMEO !!!!

  8. #18
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    No i dobrze, że tam pojechałeś. Teraz na rynku jest tyle 166, że naprawdę jest w czym wybierać. Jak ja kupywałem moją na Allegro stało ich niecałe 20szt, teraz stoi ich ok.100szt. Lepiej poczekać niż potem płakać i becelować kupę kasy.

    PS. Może chcesz moją kupić??

  9. #19
    q_v_p
    Gość

    Domyślnie

    Tak wiem ze jest sporo tego na allegro .. ale wiesz ja chaielm juz ja miec .. .. a wiesz jak to jest jak sie ma kase ale sie nie ma samochodu ..

    a co do twojego samochodziku to ja che juz ze skora i xenonami ..

    a tak sie zanatanawiam i szukam jakiejsc z krajow beneluksu .. tylko nie wiem na jakich stronkach zagranicznych szukac :? .

    moze ktos ma jakies zagraniczne stronki z komisami albo same stronki z komisami zagranicznymi ???? bo moze tam sie porozgladam

  10. #20
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Zobacz na :

    www.ebay.nl

    www.ebay.be

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory