Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Afa 166 kolizja drogowa:(((

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar alfaholik-Bioły
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    147 1.9JTD, Lybra 1.9JTD, Delta 1.6JTDm
    Postów
    423

    Domyślnie Afa 166 kolizja drogowa:(((

    Dzis popołudniu moj tata jadąc alfa 166 2,4jtd jechał pod gorke na wąskiej bocznej uliczce...z góry jecha rozpedzony ,,polonez'' i to było na takim łuku,co nic nie widac czy cos jedzie... tata zachamował a poldolot leciał na nas i w koncu chciał uciec w bok,ale był przy drodze murek wiec nie dał rady i przydzwonił w nasz prawy zderzak,napewno do wymiany ale błotnik wygląda nieźle,poza tym zderzakiem nic chyba nie bedzie tzreba wymienic....zadzwonilismy odrazu po policje poniewaz nie była to nasza wina....przyjechali i mowi policjant do kierowcy poloneza,,jakby pan tutaj jechał 30km/h to by sie pan tutaj nie zatzrymał...'' poldek nie miał prawie hamulców;/ teraz czeka goscia niezły wydatek bo troche mu wycenia za wszystko.... wogóle byl przestraszony bo nie widział nigdy takiego auta i był sie strasznie ze bedzie go to duzo kosztowało...

    Nigdy nie chciałem zeby moja alfa zderzyła sie z takimi autami jak: polonez,daewoo,bmw,mercedes,opel,vw,ford, itp. rozne wynalazki,a tutaj niestety taki pech!!

    pozdrawiam wszystkich kolegów z forum i prosze zdala od poldków swoimi alfami

  2. #2
    sebo
    Gość

    Domyślnie

    No to niezła kaszana, pozdro dla rannej belli od alfisty z Sącza [156 2,4 jtd]

  3. #3
    bart
    Gość

    Domyślnie Re: Afa 166 kolizja drogowa:(((

    Cytat Napisał alfaholik-Bioły
    Nigdy nie chciałem zeby moja alfa zderzyła sie z takimi autami jak: polonez,daewoo,bmw,mercedes,opel,vw,ford, itp. rozne wynalazki
    a które marki mogą ewentualnie dostąpić zaszczytu uderzenia w Twoją 166?

    nieźle się uśmiałem DD

  4. #4
    Dj_Direct
    Gość

    Domyślnie

    o ile mnie pamiec nie myli to Polonez to FIAT, a Alfa Romeo to ten sam koncern... Czyli Fiat to wynalazek ktory niespecjalnie fajnie jesli trafi na inny wynalazek?? Dziwna filozofia, ale powodzenia w robocie. Ja bym sie zaplakal chyba jakby moja ucierpiala.

  5. #5
    Fury
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dj_Direct
    o ile mnie pamiec nie myli to Polonez to FIAT
    Polonez to fiat ? :mrgreen: :mrgreen:
    Ja myslalem ze polonez to DEŁU czyli Lanos matiz itp.

    Ale jesli sie myle to prsze mnei oswiecic.

    Bo moze cos przeczylem w motoryzacji.

  6. #6
    seb22
    Gość

    Domyślnie

    polonez to projekt lanci z lat chyba 60tych i lepiej z nim sie nie stukac ma podłużnice i jest dosc twardy

  7. #7
    Dj_Direct
    Gość

    Domyślnie

    to byl skrot myslowy, bo FSO to pozniej Fiat... Czyz nie??

  8. #8
    Fury
    Gość

  9. #9
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dj_Direct
    to byl skrot myslowy, bo FSO to pozniej Fiat... Czyz nie??
    Nie
    FSM to poźniej Fiat Auto Poland
    FSO to pózniej było Daewoo
    A konstrukcja poloneza była kupiona od Fiata, dawno, dawno temu.

  10. #10
    Rosik
    Gość

    Domyślnie

    Powtarzam co prawda slowa Marcinsa z innego tematu, ale nie zapomnij udokumentowac zdjeciami ze stluczka nie byla powazna i nic poza zderzakiem nie ucierpialo. Takie photosy moga sie przydac kiedys jak bedziecie sprzedawac Alfe i ktos sie przyczepi do malowanego/zle spasowanego zderzaka.

Podobne wątki

  1. kolizja drogowa
    Utworzone przez franus20 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 18:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory