Twoja przeglądarka jest nieaktualna i może wyświetlać tę stronę nieprawidłowo. Powinieneś zaktualizować ją lub skorzystać z alternatywnej przeglądarki.
Witajcie. Robię wykop starego tematu mam ten błąd w alfie 147 2009r. 5D problem jest taki....
Błąd wyskoczył... 08 nie można skasować.
Przeczyściłem styki pod fotelem nic nie dało
Wyłączyłem i włączyłem poduszkę pasażera i wyskoczyły inne błędy.. sensora poduszek pasażera i jeszcze jakiś błąd ale zapomniałem
Skasowałem wszystko na komputerze nic nie było ale poduszka się nie zgasiła....
Zapłon wył/wł. i znowu błąd 08 :/
Co robić
Zarejestruj się i korzystaj z forum bez rozpraszających banerów reklamowych.
Jako zalogowany użytkownik zyskujesz wygodniejszy dostęp do treści, możliwość komentowania, korzystania z prywatnych wiadomości i pełne wsparcie społeczności.
Nie zajmuje to długo, a różnica w komforcie przeglądania naprawdę robi wrażenie! 💡🎉
Ta strona używa plików cookies, aby pomóc personalizować i dopasować treści do Twoich potrzeb. Cookies pozwalają też pozostać zalogowanym, jeśli zdecydujesz się zarejestrować.
Kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na używanie tych plików.