Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Na jaki klucz montowane sa lusterka zewnetrzne?

  1. #1
    michele22
    Gość

    Exclamation Na jaki klucz montowane sa lusterka zewnetrzne?

    Witam,

    Znow problem niestety . Mijajac sie z innym autem na waskiej drodze gminnej otarlismy sie lusterkami. Obydwa lusterka odlecialy sobie gdzies (urwane). Lusterko juz zamowilem z Allegro ale nie ma sensu jechac z tym do serwisu - wymienie sam w garazu. Tylko na jaki klucz jest to montowane? Patrzylem od spodu i widzialem, ze jest to gwiazdka (Torx) - mam sasiada mechanika wiec moglbym pozyczyc ten klucz wiedzac konkretnie jaki to jest. Czy ktos bardziej obeznany moglby sprawdzic? Z gory dzieki.

    Swoja droga to koszmarna sytuacja. Droga nierowna, z poszarpanym poboczem, na ktore strach zjechac bo mozna z niej wyleciec. Nie ma zadnych pasow namalowanych. Kazdy jechal swoja strona i tu takie cos. Rozstalismy sie bo nikt nie przyznawal sie do winy ani nie widzial winy w drugim. Poniewaz daleko od miasta - proznoby wzywac policje na miejsce by ich przycisnac i zrzucic wine na nieprawidlowosci w drodze (pewnie i tak orzekliby obopolna). Ostatnio znajomy zginal na takiej drodze w wypadku. Wyprzedzal inne auto, zahaczyl je i wjechal w drzewo po swojej stronie. Ktos zapyta po co wyprzedzal? Ale moje zdanie jest takie, ze zlapal pobocze i albo nerwowo odbil albo go znioslo i pozniej odrzucilo. Policja lapie osoby, ktore przekroczyly predkosc zamiast tez okazjonalnie pojezdzic sobie i pokontrolowac stan techniczny drog - na ktorej jest szczegolnie niebezpiecznie.

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    o ile dobrze pamiętam to ja odkrecalem to kluczem nasadowym 10 i imbusem
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar weloo
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Rzeszów, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    607

    Domyślnie

    od wewnatrz auta imbus 3 i chyba 4 (albo 5). jak rozepniesz wtyczki i wyjmiesz lusterko to od dolu lusterka jest torx, ktory trzyma silnik do automatycznego rozkladania lusterka (lub zawias jesli nie masz auto. rozkladania). Jak przekrzywisz szklo lusterka na ta strona co jest mocowanie do auta to Ci sie objawi mala srubka krzyzakowa. odkrecajac ja mozna wyjac bebechy z calej tej plastikowej obudowy lacznie ze szklem nie uszkadzajac go.

    lusterko kierowcy mam juz w pelni rozpracowane. jako, ze jakis miesiac temu w nocy focus mi urwal lusterko jak sie mijalismy i uciekl wiec musialem kupic nowe
    u mnie o tyle gorzej ze rozbijajace sie lusterko obilo szybe i delikatnie porysowalo drzwi ;/
    Ostatnio edytowane przez Majkel ; 02-10-2010 o 21:44

Podobne wątki

  1. jaki klucz do głowicy
    Utworzone przez stanicha851 w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-03-2014, 17:46
  2. Jaki klucz do wtrysków/wtryskiwaczy 2.4 JTD??
    Utworzone przez bynus w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 11:39
  3. Jaki klucz do koła pasowego wału (CF2)?
    Utworzone przez fabick w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-07-2011, 06:48
  4. [33]Jaki klucz na koło pasowe??
    Utworzone przez qdlacz007 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-05-2008, 13:39
  5. [146] jaki klucz do świec w TS 1.6?
    Utworzone przez william1985 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-04-2008, 14:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory