Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: Ogrzewanie nie działa.

  1. #1
    maciu-166
    Gość

    Domyślnie Ogrzewanie nie działa.

    Witam od niedawna ogrzewanie w mojej belli padlo calkiem i nic nie pomaga.Bezpieczniki sa ok sprawdzane milion razy przekaznik kolo nog pasazera taki siwy co odpowiada tez za oswietlenie zmieniany na inny i tez nic.wentylator caly nie spalony czysty i nie smierdzi byl wczesniej przewijany i dzialal.napiecie do kostki dochodzi to znaczy czarny i czerwony z tymi cienkimi kabelkami nie wiem jak powinno byc.nadmuch nie zaskakuje na zadnym trybie klimy.jak poprzednio spalil mi sie silnik od nadmuchu to nie dzialalo nawet podgrzewanie tylnej szyby ,lusterek...teraz to wszystko dziala i po tym wnioskuje ze z silnikiem jest ok,bo ma obieg pradu ale moge sie mylic bo sie na tym nie znam.wiec szukam pomocy! odwiedzanie magikow ktorzy tez raczej nie beda mieli pojecia co gryzie dany model alfy i wogole gdzie co sie znajduje, tez nie ma wiekszego sensu.i bedzie bolesne dla kieszeni.

  2. #2
    maly_swd
    Gość

    Domyślnie

    z tego co pamietam, w podszybiu jest jakis bezpiecznik od ogrzewania..

  3. #3
    szubi
    Gość

    Domyślnie

    a podpinałeś pod kompa nie wykrywa Ci błędu połączenia sterownika climy z ICS?

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar premek
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01
    Postów
    1,600

    Domyślnie

    U nie przyczyną był bezpiecznik. "oryginalnie"(czyli jak kupiłem) miałem tam 5A, i palił się za każdym załączeniem. Jest błąd w instrukcji i dopiero po pewnym czasie doszedłem do tego, że ma być 30A. Teraz jest 25A i żadnych problemów.

  5. #5
    maciu-166
    Gość

    Domyślnie

    bezpiecznik w podszybiu jest ok nie jest spalony.do kompa jeszcze nie podpinalem. wole poszukac na forum moze ktos mial podobny problem ale z takim sie nie spotkalem wszystkie kostki i bezpieczniki i przekazniki sprawdzane(te o ktorych wiedzialem czyli bezp.num 17 pod kierownica w podszybiu przekaznik w tunelu srodkowym) i nic.

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar premek
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01
    Postów
    1,600

    Domyślnie

    Czy ICS wywala jakiś komunikat? Powinien pisać o "momentary connection..." lub "air conditioner faulty". Ten pierwszy oznacza problem z połączeniem m.in. zasilania. Ten drugi może oznaczać niestety bardzo wiele

  7. #7
    maciu-166
    Gość

    Domyślnie

    wyswietla sie air conditioner faulty"
    pomyslow juz nie mam do niej, tym zabila mi takiego cwieka ze nie wiem jak sobie z nia poradzic a tak lubialem w niej pogrzebywac jak kaprysilaa teraz zaczyna mnie dlowac i to znowu na zime

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar premek
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    164 2.0 TB '93/ Spider (916) 2.0 TS '01
    Postów
    1,600

    Domyślnie

    Przekaźnik ten w podszybiu sprawdzałeś? piszesz o przekaźniku w podszybiu tunelu środkowym i nie wiem jak to rozumieć

  9. #9
    maciu-166
    Gość

    Domyślnie

    przekaznik w tunelu srodkowym kolo lewarka dzwigni zmiany biegow taki siwy te mam dwa i zamienialem jak go wypne to pojawia sie komunikat momentary....jak dobrze pamietam w podszybiu pod maska tez jest taki maly czerwony chyba pierwszy i tez go sprawdzalem i nic

  10. #10
    szubi
    Gość

    Domyślnie

    czyli najprawdopodobniej padł Ci sterownik climatronic u mnie mam to samo już zamówiłem na allegro zapłaciłem 80zł

Podobne wątki

  1. [GTV] Nie działa ogrzewanie
    Utworzone przez Hostac w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-12-2014, 20:01
  2. 147 słabo działa ogrzewanie
    Utworzone przez daniel1986 w dziale 147
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-12-2014, 19:42
  3. nie działa ogrzewanie...
    Utworzone przez shallot w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-05-2011, 18:49
  4. [155] Ogrzewanie nie działa/działa za słabo
    Utworzone przez bodziok26 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 06-12-2010, 21:22
  5. ogrzewanie nie działa
    Utworzone przez greg.79 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-10-2009, 19:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory