Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Temat: Jaki polecacie nieoryginalny alarm?

  1. #11
    Numberuno
    Gość

    Domyślnie

    Ja założyłem do swojej alarm RTX z oddzielnym pilotem. Kosztował ok 100zł plus dzień zabawy z kabelkami. Od ponad pół roku chodzi bez problemu, łącznie z otwieraniem bagażnika z pilota.

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar arturw22
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    G�ogow, Legnica, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 1,9JTD 8V
    Postów
    39

    Domyślnie

    Skoro grzebałes w centralnym zamku to moze wiesz gdzie znajduje sie odbiornik centralnego zamka chodzi mi o cos w stylu anteny zeby zobaczyc moze tam jest gdzies problem. U mnie niestety samochod nie reaguje na pilota;/ ale widze ze to dosc powszechny problem;/

  3. #13
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Pod tylną półką. Pod lampą stop. Raczej często się to nie zdarza. Po prostu wielu ma problemy z pilotami ponieważ niestety po tak wielu latach oryginały kończą żywot a dokupić się da tylko w ASO za kosmiczną cenę. Dlatego szukamy uników. Ja zamontowałem nową centralkę. Fakt że fabrycznego alarmu nie uruchomię ale raz że mi to nie potrzebne (to nie passat albo A4 żeby kradli na lewo i prawo) a dwa że jak zacznę narzekać na nadmiar funduszy to zawsze mogę się do ASO zwrócić. Nie uszkadzam instalacji.

  4. #14
    Użytkownik Romeo Avatar yoozef
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Warszawa / Płock
    Auto
    była: Alfa Romeo 166 v6 3.0 Super '98
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Ja wybrałem "ten" a nie iny bo mają profesjonalnie wyglądające logo i tanio. Nie będę podawał nazwy żeby nie robić reklamy.
    Ojtam ojtam, podaj nazwę to sobie pogooglam bo mnie zżera ciekawość . Po to są fora żeby konkrety też doradzać . Jak dobre to trzeba reklamę robić.

  5. #15
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Czy ja wiem czy dobre? Na pewno kazdy jak to pisza na aukcji nie zamontuje bo opis w wielu miejscach jest bledny albo ma "przeskoki myslowe" nie dla kazdego zrozumiale. Dlatego robie manuala i wyslalem juz im poprawki. Mojej aukcji juz nie ma ale jest lepsza. Juz z przekaznikiem (do bagaznika bedzie potrzebny). Nr aukcji 1705987021 ale mozna wybrac inny ichni
    Nr aukcji 1705987021 ale mozna wybrac inny ichni

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar yoozef
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Warszawa / Płock
    Auto
    była: Alfa Romeo 166 v6 3.0 Super '98
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    Wygląda super, to ja od razu kilka pytań :
    1. Jak się sprawuje, bez niespodzianek, nie zamyka/otwiera się sam, nie wariuje?
    2. Jak z jakością tych pilotów (plastik, guma), faktycznie takie dobre jak w aukcji piszą? Porównywalne z oryginałem?
    3. Montuje to się jak rozumiem zamiast fabrycznej centralki pod środkowym światłem stopu?
    4. Kompatybilne z naszym fabrycznym alarmem?
    5. Tableteczkę od immo się po prostu przekłada ze starego kluczyka?
    6. Ten grot od kluczyka się jakoś po prostu przekłada ze starego, czy dorabia, czy jak?

    Wygląda to naprawdę obiecująco, raczej na pewno przetestuję. Jeden kluczyk już mi zmarł (nie wiem co, elektronika po 10 latach padła, przelutowywałem poprawiałem i nic), drugi jest na wykończeniu. Poza tym opcja otwierania bagażnika jest baaaardzo kusząca, męczy mnie to grzebanie w schowku żeby nadusić przycisk .

  7. #17
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Eeehhh uprzedzasz wydanie manuala wiec tak:
    1. Mam drugi dzien i jest wszystko spoko.
    2. Moj oryginal byl tak zdezelowany ze nie porownam. Ale jak poronywalem z pilotem innego auta to nie ma roznicy. Plastik jak plastik a przyciski sa z takiej twardszej i milej w dotyku gumy. Jakosc wykonczenia widac na moich zdjeciach. Nie ma fuszery ale troche widac ze wneka na grot jest wieksza od niego (widac na moim zdjeciu). Plastik ladne ma odlewy a zaglebienie na ladne "przestrzene" logo jest dobre. Po przyklejeniu tego wypuklego loga prezentuje sie niemal jak fabryka (patrz moje foto).
    3. Nie. Montuje sie to kolo skrzynki bezpiecznikow autonimicznie. To nie wspoldziala z fabrycznym ukladem. Jest niezalezne. Tak wiec nie wykozystasz fabrycznego alarmu. A jak padnie Ci ten ostatni kluczyk co masz to bedziesz i tak zmuszony wylaczyc alarm kluczykiem serwisowym. Ja mam alarm ale niestety nie bylo mi dane z niego skozystac....
    4. Nie, to niezalezny modul i nie polaczy sie z fabrycznym. Zamyka drzwi bez komunikacji z fabrycznym modulem. Oczywiscie nie kluci sie z nim i nie psuje nic. Zasze mozna wrocic do fabrycznego.
    5. Tak, imo po prostu wrzucasz w specjalna kieszonke.
    6. Grot trzeba wydlubac ze starego kluczyka (Ty np z tego niesprawnego) i po warsztatowej obrobce (pokaze w mnualu jak) albo po wizycie w punkcie dorabiania kluczy osadzasz w nowym scyzoryku. Maja wymienne groty ale nasze fabryczne piloty TRZEBA ZNISZCZYC zeby wydobyc grot. Wszystko dokladnie opisze.

    Sposob podlaczenia bagaznika tez opisze. Mi zaden nadajnik nie dzialal, skorupy mialem polamane wiec musialem to zrobic. Ale jak teraz na to patrze to dochodze do wniosku ze nawet gdybym mial jeden spawny juz zdezelowany to zrobilbym taki przeszczep. To poprostu wyglada ladnie, jak nowe i jeszcze moge bagaznik otwierac. Ja nie mialem nic do stracenia.
    Ostatnio edytowane przez marek230482 ; 01-08-2011 o 13:37

  8. #18
    Użytkownik Świeżak Avatar arturw22
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    G�ogow, Legnica, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 1,9JTD 8V
    Postów
    39

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Pod tylną półką. Pod lampą stop. Raczej często się to nie zdarza. Po prostu wielu ma problemy z pilotami ponieważ niestety po tak wielu latach oryginały kończą żywot a dokupić się da tylko w ASO za kosmiczną cenę. Dlatego szukamy uników. Ja zamontowałem nową centralkę. Fakt że fabrycznego alarmu nie uruchomię ale raz że mi to nie potrzebne (to nie passat albo A4 żeby kradli na lewo i prawo) a dwa że jak zacznę narzekać na nadmiar funduszy to zawsze mogę się do ASO zwrócić. Nie uszkadzam instalacji.
    hmm..no tak ale ty masz AR 166 ;/ I dalej nie wiem gdzie w alfie 147 mam znaleść ta centralke

  9. #19
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    To czemu tu pytasz??? Pytaj w dziale 147. Proste.

  10. #20
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Widzę że moderator działu zrób to sam śpi. Dlatego do czasu jego przebudzenia wrzucam link do manuala.
    http://www.megaupload.com/?d=9OK02XWO

    W razie pytań PW.
    Pozdrawiam!

Podobne wątki

  1. Jaki alarm wybrać?
    Utworzone przez alfolaik w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 06:15
  2. GPS - do 200 zł jaki polecacie
    Utworzone przez Grand231 w dziale 147
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 30-07-2013, 11:51
  3. Jaki alarm do AR 156
    Utworzone przez Kimod w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-04-2010, 17:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory