Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 99

Temat: Instalacja skórzanych elektrycznych foteli

  1. #11
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    To moja skóra , jest w stanie wręcz idealnym, Widać nawet na zdjeciu fotela kierowcy że nie jest poprzecierany na boku. Skoro jesteś taki patriota to zgłoś naruszenie regulaminu allegro. Zobacz moje inne aukcje i porównaj sobie ceny, skoro chcesz tanio kupowac , ja musze tanio wystawiać, aby tanio wystawiać muszę robic allegro w konia. Jezeli ktoś chce zawsze ustawiam przywatną aukcję. Dlatego wypowidajcie sie na temat kolegi a nie na temat osoby sprzedającego.

  2. #12
    piter1984
    Gość

    Domyślnie

    ty z wielunia jesteś?

  3. #13
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    tak z wielunia. Jeżeli do końca aukcji nikt nie kupi tych foteli to je zostawiam i nie sprzedaje, bo nareszcie mam dostęp do materiału który potrzebowałem do zrobienia konstrukcji pod te fotele które mam zamiast sobie zostawić w biurze.

  4. #14
    szubi
    Gość

    Domyślnie

    cena jest taka jak innych kompletów skóry do AR widziałem ostatnio ładny też komplet tylko z czarną skórą i też za 800zł myślę że dla klubowiczów powinieneś może obniżyć trochę cenę.

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    KRAKÓW
    Auto
    Jest: AR 156 SW 1,9 16V 140 KM była AR 166 2,4 JTD 2000r
    Postów
    63

    Domyślnie

    Ja u siebie podpinałem. Więc jeśli masz welur z oparcem el to masz jedną kostę z prądem. W tamtych skórach sa 2 kostki. Musisz je po prosty wylutować, i wlutować razem do jednej kostki zdemontowanej z welurowych i działa. Pozdrawiam

    a co do ceny to ja za swoje dałem 500 zl z anglika.. I nie bójcie się kupować z anglika bo rózni się tym że kontrolka od pasów jest po stronie naszego pasażera. Wystarczy przekręcić te zatrzaski do pasów i mamy wersję europejską -.-


    a co do hose to u niego ceny zmieniają się co godzinę, w zależności od zainteresowania daną częścią..
    Ostatnio edytowane przez kefirek90 ; 22-01-2011 o 15:22

  6. #16
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Dziwna aukcja - cena musi dotyczyć przedmiotu aukcji. A to przedmiotem aukcji jest jedno a cena dotyczy czegoś innego. Oszczędność z tego to może paręnaście złotych, a wprowadzenie w błąd oczywiste. Nieładnie ze strony młodego, uprzejmego alfisty...

  7. #17
    Użytkownik Świeżak Avatar patryk_gsm2
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Sieradz
    Auto
    Alfa 166 Super 3.0 24v 99r
    Postów
    32

    Domyślnie

    Witam, co do foteli od anglika to jest z nimi troszeczkę większy problem niż tylko czujnik zapięcia pasów, a mianowicie mam na myśli matę obecności pasażera do poduszki powietrznej która w wersji europejskiej jest w prawym foteli, a w angielskiej po lewej.



  8. #18
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Jak już wałkujemy tą przekładkę to ktoś mi powie czy można przełożyć pamięć foteli? Same przyciski wystarczy? Czy coś jeszcze trzeba? Nie mam u kogo podejrzeć a nie chcę kupować w ciemno.

  9. #19
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    Ceny nie obniżę tak jak wcześniej pisałem jeśli jej nikt nie kupi do konca ogłoszenia to zostawiam ją sobie i przerabiam na oryginalny wypoczynek Co do moich cen to prawda, ceny sie zmieniają ale nigdy nie w górę. Co do tych paru groszy to uwierz mi że płacąc miesięcznie za allegro około 400zł pomyślał o takich kombinacjach jak moje. Wiadomo i jest to oczywiste że jeśli będziesz chciał kupić to zadzwonisz i się dogadamy.

  10. #20
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    KRAKÓW
    Auto
    Jest: AR 156 SW 1,9 16V 140 KM była AR 166 2,4 JTD 2000r
    Postów
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał h0se166 Zobacz post
    Co do moich cen to prawda, ceny sie zmieniają ale nigdy nie w górę.
    Nigdy w górę ? Śmieszne bo jakoś przy mojej sytuacji jak chciałem kupić schowek to się podniosłeś.

    Nie zauważyłem różnicy między ang a eur, jeśli chodzi o tą matę.. i co to wnosi ?

Podobne wątki

  1. Montaż podgrzewanych foteli skórzanych
    Utworzone przez Donamigos166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27-04-2018, 11:16
  2. instalacja podgrzewania foteli
    Utworzone przez calikcalik w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-11-2014, 22:21
  3. Komplet skórzanych foteli do Alfy 145
    Utworzone przez snake w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-03-2012, 23:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory